Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

diyet bozulduğunda çok az su tüketmen gerekiyormuş; tuzda zaten kısıtlama var biliyorsundur. Bugün kalori sayımı yaparak yemeliymişsin. Kitapta aynen böyle yazıyor.

ay kitaptakiler bana hiç mantıklı gelmedi, diğer kızlar hep suyu çok içtiklerini yazmışlardı böyle durumlarda, sanki öyle daha mantıklı gibi ama tabi dukan amcaya da muhalefet etmemek gerek. ben olsam akşam gene atağa uygun yerdim vede 1 saat falan yürüyüş yapardım. bol da su içerdim. bir de kalori sayımını neye göre yapacak? kaç kalori yiyebileceği yazıyor mu???

ben daha 65. sayfadayım kitabı da iyice anlamadan başlayamıyorum. Ama benim anladığım şu: yediği yiyeceğin kalorisini hesaplıyor; sağlıklı bir insanın günlük alması gereken kaloriyi hesaplıyor aradaki fark kadar sınırsız yiyeceklerden değeri kadar kendini sınırlayarak tüketiyor

demek ki neymiş??? insan Dukanı bozunca başına iş açıyor:)))

demek ki neymiş??? insan Dukanı bozunca başına iş açıyor:)))

kesinlikle :) Ya hep ya hiç kuralı :) Ama böyle diyerek spell i de üzmeyelim. Spell bugün suyu çok tüketme ertesi bikaç gün de tuzu daha da az tut.

Bu arada ben bugün sadece ofiste 2.5 L suyumu tükettim daha akşamı var Umarım önümüzdeki günlerde ben de size katılırım

bulut_bebek, yapmışsın..
bende çok uğraştım tam sana yazayım diye niyetlenmiştim ama gerek kalmamış
hadi gözün aydın

vallhi canım ya kaç gündür delirdim resmen sinir oldum ama semacım sağolsun söyledi nereyi kaydetmem gerektiğinide nihayet yapabildim ama değiştirmeyi nasıl yapıyoruz onuda bilmiyorum

tabiki de spell sakın umutsuzluğa kapılma, hiçbişey olmamış gibi düşün.. her bozduğumuzda vazgeçemeyiz bu işten. arada bu tarz ufak tefek şeyler olabilir..ama bence bir de yürüyebilirsen yürü ki ekstra kalori de yakarsın..

vallhi canım ya kaç gündür delirdim resmen sinir oldum ama semacım sağolsun söyledi nereyi kaydetmem gerektiğinide nihayet yapabildim ama değiştirmeyi nasıl yapıyoruz onuda bilmiyorum

birşey deil hayatım .

degiştirmeyi yine en baştan aynısını yapıyorsun zaten 3 hamlede oluşuyor.

Teşekkür ederim bende öyle yaptım zaten ne yalan söyleyeyim zorlanıyorum boğazımı tutma konusunda ..sanki yedikçe yiyesim geliyor gibi...Yemezsem o kadar açlık hissetmiyorum.....

merhabalar bende bugün başladım dukana!! eşim de yarın başlıyacak umarım:) hadi bakalım diyoruz!!

merhabalar bende bugün başladım dukana!! eşim de yarın başlıyacak umarım:) hadi bakalım diyoruz!!

canım öncelikle hoş geldin aramıza en kısa zamanda idealine kavuşursun inşallah ama bi yönden sende benim gibi şanslısın eşininde seninle beraber bu diyeti uygulaması çok güzel göreceksin benim eşimde benimle beraber yapıyo ve 15 günde 6 kiloya yakın verdi beraber yapmak çok iyi oluyo aynı yemekleri yiyosun ayrı ayrı yemek yapmak zorunda değilsin buda kaçamak yapmanı engellio canım hadi bakalım inşallah iyi olur

çokk teşekkür ederim:)
haklısın eşimle yapmak kolay olacak öncesinde yapayım dedim ama olmadı bir gün başladım ertesi gün bozdum
e beyefendi de göbeği fazlasıyla salınca beraber yapalım dedi:)
ben 68 eşim 78 kiloyla başladık maratona çizelgemide yapayım umarım şööle hiç görmeden es geçtiğim ellili kilolara 29umda ulaşmış olurum:)

oofff oofff bir sp günüm daha geride kaldıı

yarın kesiiiin artı çıkıcamm baskülde

Arkadaşlar benim yemekten sonra garip karın ağrılarım oluyor (atakta arada 1 gün fireyle bir haftayı tamamladım bugün).Ürkmeye başladım, vücudum değişik tepkiler verir oldu.Sizde de benzer sıkıntısı olan var mı?

arkadaşlar merhaba, işten eve gelene kadar yine yürüdüm. 45 dk kadar. akşam da yumurta ve limon ile terbiye edilmiş tavuk çorbası ile 4 adet köfte ve yourt yedim. şu anda çok tokum.

yarın için aklıma termosun içine çorba koyarak işe o şekilde götürmek geldi. sabah ısıtır koyarsam öğlene de sıcak olur diye düşünüyorum. böylece işyerinde de çorba içebilirim. isteyen varsa bu şekilde götürebilir, kupada rahatça içileebilir üstelik.

merhabalar bu diyeti yapan arkadaşlar istanbulda yulaf kepeğini nereden buldunuz birkaç güne başlıcam bende inşallah şuan hastayım antibiyotiğim bir bitsin valla sizleri okudukca gaza geldm:) birde burda sakatat yazıor buna tavuk ciğeride dahilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…