Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Kızlar bugün 3. atak günümdeyim,malum öğle saati yaklaştı,ofisteyim 2 gündür öğlen tavuk butu yiyorum,yanında light yoğurt salatalık turşu,yine var dolapta ama sıkıldım markete gidicem birazdan sizce ne alsam ne yapsam :97:

kızlaaaaaarrrr günaydın hepinize bu sabahta -500 eksikle başladım güne her akşam diyorum bu gün fazla yedim yarın sabah kesin almış çıkıcam die ama her sabah 300 500 gr aşağıda buluyorum kendimi süpeeeerrrrama sanırsam düzenli su içmem ve düzenli spor yapmamdan kaynaklanıyo her gün 3 4 lt su içiyorum yarım saat yürüyorum ve akşamları evde kendi kendime hareketler yapıyorum mesela yarım mekik çekiyorum 200 tane yere yatıp bacaklarımı falan indirip kaldırıyorum bikaç değişik hareketler yapıyorum sanırım o yüzden her sabah inişteyim inşallah hep böyle devam eder

kızlaaaaaarrrr günaydın hepinize bu sabahta -500 eksikle başladım güne her akşam diyorum bu gün fazla yedim yarın sabah kesin almış çıkıcam die ama her sabah 300 500 gr aşağıda buluyorum kendimi süpeeeerrrrama sanırsam düzenli su içmem ve düzenli spor yapmamdan kaynaklanıyo her gün 3 4 lt su içiyorum yarım saat yürüyorum ve akşamları evde kendi kendime hareketler yapıyorum mesela yarım mekik çekiyorum 200 tane yere yatıp bacaklarımı falan indirip kaldırıyorum bikaç değişik hareketler yapıyorum sanırım o yüzden her sabah inişteyim inşallah hep böyle devam eder

Tebrik ederim canım darısı başımıza,bende daha tartılmadım hiç 3. ataktayım :97:

evet canım sen devam et son sürat, eminim gececek bu durum, sütü yoğurdu biraz azaltmayı dene istersen bir süre, bakalım dediğin gibi bir etkisi olacak mı

tebrikler arkadaşımm
maşallah 3-4 lt su içebiliyosun, ben 2 lt yi zor buluyorum valla

heyyyy millet ne oldunuz kayboldunuz hepiniz..

Yazın bakim ne yediniz öğlen.

Ben bol peynirli salata yedim

Ben fırında tavuk yemeyi planladım ama artık kusacak kıvama geldiğimden 3-4 çatal sonrası yiyemedim. 100 gram kadar light yoğurt yedim. Ama üstüne içtiğim sade Türk Kahvesi mükemmeldi. Şimdi de bir büyük kupa yeşil çay içiyorum. Biliyorum bir şeyler yemeliyim ama gerçekten artık böööö geldiğinden zorlamayacağım.

Ben tavuklu salata yedim bir de cola zero. ama henüz diyete başlayamadım biyandan kitabı okuyoum biryandan da burayı okuyup notlar çıkarıyorum

merhaba arkadaşlar ... şu kilo kaybını gösteren çizelgeyi nerden yapıyorsunuz?
2. sipariş verdiğiniz yulaf kepeği ve buğday kepeği hangi siteden öğrenebilir miyim?

merhaba arkadaşlar ... şu kilo kaybını gösteren çizelgeyi nerden yapıyorsunuz?
2. sipariş verdiğiniz yulaf kepeği ve buğday kepeği hangi siteden öğrenebilir miyim?

Merhaba,
Çizelgeyi ticker dan yapabiliyoruz. Yulaf kepeğini Gu....t ten alabilirsin. İnternette arama motoruna yulaf kepeği yazarsan geliyor zaten. üzerinde Dukan diyetinin olmazsa olmazı yazıyor 400 gramlık paketlerde şu anda paketi 5,99 TL. + kdv

Hiç zorlama canım. Çok iyi biliyorum o hissi, yememenin zevkini çıkart

Ben tavuklu salata yedim bir de cola zero. ama henüz diyete başlayamadım biyandan kitabı okuyoum biryandan da burayı okuyup notlar çıkarıyorum

Güzel baş başlamadan da az yemeye alıştır kendini yavaş yavaş

Bu tavukta olmasa napcaktık biz

Benim gibi haşlanmış tavuk, kara kuru köfteden bıkanlar! Dukanın soslarından birisini denedim ve eşimle ikimiz de çok beğendik.
Yoğurt(malum light ı makbul)+hardal+kornişon turşu(az ve ince doğranmış)
İyice çırpıp köftemin üzerine döktüm, çok lezzetli oldu gerçekten.
Tavsiye ederim.

vallahi haklısın canım biz eşimle beraber yapıyoruz bu diyeti eşim artık tavuk yemekten gıdaklıcam demeye başladı

canım bende şimdi eşime yaptım öğlen yemegi için tavuk kızarttım yağsız tavada üzerinede senin dediğin gibi yoğurt labne turşu ve sarımsağı karıştırıp döktüm bayıla bayıla yedi hatta akşamada yap aynısından rus salatasına benzio dedi

Tamam akşama bir deneyeyim. Kulağa hoş geliyor, sağol arkadaşım.
vallahi haklısın canım biz eşimle beraber yapıyoruz bu diyeti eşim artık tavuk yemekten gıdaklıcam demeye başladı
Ben de eşime özel yemek pişirmiyorum. Bizim işyeri altlı üstlü öğle yemeklerini beraber yiyoruz. O mutfakta ne çıkarsa o gün onu yiyor ben tavuk yiyorum. Onun dışında aynı mönülerimiz. Öğlenler ona değişiklik oluyor tabi bir de zaten yemekle hiç derdi yok ne versen onu yer.

evet içiyorum canım ben zaten çalışmadığım için ve çocuğum olmadığı için geç kalkıyorum 2 litrelik bi sürahiye suyu dolduruyorum akşam 5 e kadar onu bitiriyorum sonra bidaha doldurup yatana kadar içiyorum tabi yattıktan sonra gece kalkıp içtiklerim ayrı bol bol içmeye özen gösteriyorum

Sormayın,bu kez yengeç surimi deneyeyim dedim birde akşam için karabiberli füme dana eti almıştım,surimi + light yourt + biraz limonlu maydonoz + salatalık turşu + light peynir + maden suyu ayy içim geçti surimiyi yiyene kadar hiç hoşuma gitmedi böyle çıkardım fümeyi yiyim dedim oda baydı anlicanız az ondan az bundan karışık bir öğlen menüsü oldu bana, şu andada splenta ve limonla tatlandırdığım koca bir bardak maden suyunu içiyorum,miden döndü artık ve daha 3. gündeyim ne yapçam bilmiyorum

bende öğle yemeğinde light labne ve jambonla dürüm yapılmış 3 adet krep yedim. dün gece hazırlamıştım bunları. sabah da yağsız peynirli omlet yemiştim. aralarda kahve ve yeşil çay içiyorum. 4de activia yiyeceğim, akşama Allah kerim. p gününde olduğum anlaşılıyor işte menuden. yarın olsa da sebze yesem...

Canım sen 1+1 mi yapıyorsun bu diyeti?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…