Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ben bu yulaf kepeğinin kokusuna alışamadım bi türlü, midemi bulandırıyor. Aroma denedim, nane falan ilave ettim ama olmadı Farklı karışımlar deneyen, kokusunu bastıran varsa beri gelsin...

ben kek yaptım kokusu gitti gibi tiksinmeden yedim en azından. şimdi de ton balıklı pizza yapıyorum hamuruna yulaf kepeği ve ton balığı, yumurta, yoğurt koydum. üstüne domates, biber, soğan, sarımsak, peynir, biraz da kekik. pişmedi daha umarım tadı güzel olur..

canım bende hala yulaf kepeği kullanmıyorum dediğin gibi bendede bunların hiç biri olmadı ne baş ağrızı ne halsizlik ne miğde bulantısı hiç biri yok aksine kilo verdikçe kendimi gayet iyi hissediyorum arkadaşalrın yazdıklarını görünce şaşırıyorum bünyeden bünyeye değişiyo sanırım benimde bitek tuvalet sorunum var zaten daha öncede vardı bu tuvalet sorunum şimdi daha fazla 2 gündür içmediğim şey kalmadı yok yok yok tık yok şimdi yine sinameki kaynatıp içtim bakalım ne sonuç vercek

İyi dileklerin için sağol carmen. Yalancı mantıya çok özenmiştim ama başarısız krep denemelerimi düşününce risk almamaya karar verdim. Bütün gün koşuşturup bitkin bir şekilde eve dönmüştük. Eşimin de isteğiyle kıymalı yumurtaya çevirdim akşam yemeğini. Kıymalı yumurtanın yanına yoğurt koyup yedim, süperdi
bu diyete başladığımdan beri belirgin bir şekilde azaldı porsiyonlarım. eskiden olsa bir tek kıymalı yumurtayla akşam yemeği mi olur derdim. İlle de yapacaksam yanında bir çorba, bir makarna olurdu kesin. İşte kilo aldırıcılar
yalnız bu yumurtaya alternatif başka şeyler geliştirmem gerekli. Gerçi kolestrolümde sorun yoktu, hatta düşüktü en son tahlillerde. Kalsiyum eksikliğinden dolayı yumurta yememi önermişti dahiliye uzmanım. Ama sanırım sabah bir akşam iki yumurta yediğimi duysa düşer bayılır
neyse yarın ataktaki son günüm. sebze pişirmeyi hatırlayabilecek miyim acaba?

Bu seramik tavayı ben de araştırıyorum. Hatta bugün öğle arası koştur koştur indirim var diye e..e'ye gittim. Ama gözüm tutmadı ordaki tavaları. İnce gibi geldiler. Bir de fiyat etiketleri yoktu. Mağaza çalışanlarının neredeyse tamamı yeni gelen ürünleri vitrine yerleştiriyorlardı, soramadım. Bir de c.m'in iyi olduğunu duymuştum. Sanırım ona bakacağım. Sen hangisinden aldın?

gerçekten çok güzel görünüyor. ben normal köfte yaparken yulaf kepeği de koyuyorum. sanırım bu köftelere de konulsa dağılması önlenir. hem de yulaf kepeği tadı, kokusu olmuyor baharatlar işin içine girince.
ellerine sağlık. tarif için teşekkürler.

merhaba dünkü kaçamaktan sonra yatrmadan önce tempolu 30 dakika yürüdüm ve sabah kalktığımda 65.5 idim yani şükür kilo almamışım.kaldığım yerden devam.

bu arada ben su içemiyorum.bir şey yemeyince su içme ihtiyacı hissetmiyorum.

Geçen sene bu diyeti yapıp 8 kilo veren bir kişi olarak, bu seneki hedefimin -5 kilo olarak belirledim:) Meyvelerin piyasadan çekilmesini bekliyorum dersem gülermisiniz bana Bu diyet kesinlikle yaz diyeti degil arkadaşlar, ortada güzelim sulu sulu şeftaliler, çilekler, kayısılar, kirazlar, karpuzlar kavunlar varken sen gel de yeme onları.
Simdi malta erikleride çekilsin piyasadan başlayacagım hemen diyete 1-1 şeklinde ilerleyecegim , bir ay kadar yapmayı planlıyorum. 5-5 teki kadar gerilim yaşamam en azından diyorum. Daha önce yaptıgım için sonuncu artık hemen görüpte kendini bana kanıtlaması da gerekmediğinden diyetimin
Bir de güzellik merkezlerini bir turlayacagım 2 gün içinde, diyet esnasındada kavitasyona gitmeyi düşünüyorum, bol su ve karbonhidratsız diyet yaparken, kavitasyonunda tam zamanı bence

harika bir sonuç. böyle başarı öykülerini okumak gerçekten motive edici. dukan'ın yazdığına göre tüm evreleri tamamladığımızda yapmamız gereken tam da bu. zaten bünye alışıyor normal ölçülerde yemeye. ayrıca protein perşembeleri beynin ve vücudun dukan kurallarını hatırlamasını, ölçülü davranmaya devam etmesini sağlıyor. umarım hepimiz bu aşamaya geliriz..
bikini değil de utanıp sıkılmadan normal mayomu giyip havuza gidebilsem keşke...

merhaba denvır. kaçamaklara rağmen kilonu koruyabilmen çok güzel.
su çok önemli. vücutta yakılan yağları nasıl atacağız su içmezsek? bu kadar protein yüklenmesi üzerine su içmezsek böbreklerimizi çok yorarız. ben de normalde çok su içemezdim. ama dukan'dan sonra suyla dost olmayı başardım sonunda. bir de çay ve kahveyi minimuma indirdim, bunun da etkisi var. çay-kahve içince suyu aramıyorum hiç. çantamda küçük su şişelerinden taşıyor, azar azar içiyorum gün boyu. evdeyken de 1 litrelik su şişem yanımda duruyor. iki şişeyi bitirmeye çalışıyorum. içtikçe içesi geliyor insanın.

Bende sana katılıyorum, bulantı baş ağrısı halsizlik yok ilk iki gün baş ağrım olmuştu. iyi hissediyorum bu gün derste hiç oturmadım kendimi tüy gibi hafif hissettim bol suya bağlıyorum bunu sadece kabızlık vardı onuda form çayları ile çözdüm şimdilik ve ben 14 günü tamamladım tam 6 kilo verdim.

çok çok haklısınız vallahi bir yaz gelip geçti ben üzüm yemedim.en sevdiğim meyve.

ben 2 hafta önce düşük yaptım. fazla kilolarımdan kurtulayım öyle hamile kalayım demiştim dukan diyeti yaparken sürpriz bir biçimde hamile kalmıştım. doktorum hamilelikte tansiyon ve şekerle uğraşmamak için mutlaka kilo vermemi istedi. en azından 10-12 kilo vermelisin dedi ki benim nerden bakarsak bakalım en azından 20 kilo fazlalığım var.. şu anda 4 kilodan kurtulmuş durumdayım. kaldı 16 kilo :78: vereceğimiz her kilo bize de bebeğe de kar aslında.

haklısın ama ne yazıkki ben normalde de su içmeyi sevmezdim ama zorluyorum tabii kendimi.

yaa canim nasil yapiyorsun bu pudingi? isteriz isteriz isterizz

slm;
Üzgünüm ama bitti bile
Yapılışı çok basit,paketin üzerinde tarif ediliyor.Ona göre yaptım.Ama aynı normal puding gibi .Ben bayıldım walla.Allahtan bir kutuda 2 paket var.Yani yarın tekrar yapabilirim
Senin yerinede yerim artık

canım çok üzüldüm.ama herşeyde vardır bi hayır sakın unutma inşallah şu kilolarımız giderde dediğin gibi daha sağlıklı bi anne adayı oluruz.etrafımda görüyorum kucaklarında küçücük bebekler incecikler çok özeniyorum vallahi.gerçi buna en büyük örnek kardeşim 1 yaşında oğlu var 49 kilo çıldırmamak elde değil

AH AHHHH o kabızlığı hiç sorma, çok aşırı derece bende, arkadaşın birisi şalgam suyunu tavsiyee etmiş, onu içtim akşam
bakalım sabaha bi değişiklik olacak mı? yoksa sinameki kaynatma niyetindeyimmm

yaa puding yemek serbest mi ve sp mi p de mi?? ben kakaolu light puding aldım ama yapmadım daha kaçamak yapıyormuşum gibi geliyor..

şalgamı seviyosan iç canım ben hiç sevmem bende akşam biraz sinameki kaynattım o biraz daha iyi geldi biraz çıktım tuvalete sende dene bence..

sağol tatlım, evet ben de herşeyde hayır vardır diyorum.. benim de arkadaşlarım var aynı şekilde. hele bir tanesi 2 çocuktan sonra hala 34 beden. ama hiç bir zaman bırakmadı sporunu..
sağlıklı olalım da varsın öyle ipince görünmeyelim. zaten her vücut yapısı kaldırmıyor o zayıflığı. herkesin kendine has ideal bir kilosu var. kendimizi hem fiziksel hem de psikolojik olarak rahat hissettiğimiz kilo ideal olan.

şalgamı seviyosan iç canım ben hiç sevmem bende akşam biraz sinameki kaynattım o biraz daha iyi geldi biraz çıktım tuvalete sende dene bence..

bana da b.mde satılan g...w..d form çayı yarıyor. fazla sık olmamasına dikkat ederek kullanıyorum. vücudun bu tip uyaranlara da alışmaması lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…