Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ellerine sağlık...)

Bakıcı işini halletmenize sevindim valla, o gün baya üzülmüştün bakıcı işi bırakınca. Ayrıca spor yapmanı da çok takdir ettim, keşke bende yapabilsem, ama şu an için maalesef imkansız görünüyor...(

Bu arada benim kollarımı çalıştırmam lazım, sarkacaklar valla zayıflayınca...(

Arkadaşım nolur bi an önce ye ve sonucu hemen bize bildir.Geçenlerde bende sitedeki dukan yemek tariflerinden hamburger ekmeği tarifini yaptım.Baya ekmek gibi görünüyordu.Ama tadı nasıl diyeyim tavuk yemi gibiydi(dedemlerin ben çocukken tavuk çiftliği vardı,o kadar tanıdık bir koku ki).Bİdahaki sefere içine bol peynir veya lorla dereotu koymayı düşünüyorum.En azıdan dereotunun aroması kokuyu bastırır diye düşünüyorum.Senin tarifini deneyeceğim olmassa.
Yalnız tarifte yulaf kepeği yok.Yulaf ezmesi yerine kepek koysak olmazmı ki?

canım ucundan zccık denedim süper olmuş denemeni tavsiye ederim yulaf kepeğine gelince olur heralde bilmiyorumki bi dene bence şimdiden afiyet olsun canım..

Geçecek Semacım, Dukan ın sitesinde bana 95 gün seyir çıktı. 21 günü geçti bile. Çok uzun süreler değil bunlar. Bu sorunu bir kere halledince gelsin meyvalar.

gecicek gecicekde arada acayip vuruyor.sıkıyorum dişimi baya .iredem ne saglammış ama başka bir diyet olsa idi ooooo da ooo

dukanda 24. gunum ve 10 kılo gıttı superrrrrr... tam gaz devam...

hadi canım bu süper bi rakam vallahi bravo sana ay negüzel ya bukadar kısa bi sürede bu kadar kilo inşallah bizlerde görürüz o günleri...
canım sen kaç kiloydun hedefin kaç bu kilonun nekadarını atakta ne kadarını seyirde verdin? ayyyy çok soru sordum kusura bakma ama bu kadar kısa sürede bu kadar kilo verince şaşırdım.devamı gelir inşallah..

Kızlar ben kaçtım hepinize iyi geceler, tatlı rüyalar ve tabi ki bol bol kilo kaybı olsun innşallahhh... Vakit bulunca gelecem yine kızlar...)

selam kizlar, bugün saglik nedeniyle diyeti biraktim, ve her$eyden yedim özellikle meyve yedim vitamin depoladim galiba yorgunlugum geçti :) ama az az yedim pilav, yarim dl ekmek çikolata falanda yedim, ve kendimi çok iyi hissediyorum, yani yarin diyete ba$tan ba$layacagim, beni zayiflatan tek diyet bu, vazgeçemem yani
ama vitamin eksikligimin oldugundan eminim bu yüzdün zamanim olunca hemen multivitamin haplarindan alacagim belki böylelikle kendimi daha iyi hissederim, yarin görü$mek dilegiyle öpüyorum hepinizii

Ay çok zor valla sema, bizim kız da ilk 5 ay sabah 6-7 gibi gece uykusuna geçiyordu gündüz uyuyordu sonra gece sabaha kadar bizi ayağa dikiyordu. Valla anamız ağladı yaklaşık 5 ay boyunca. O zamanlar bir de ayakta sallıyorduk, ayaktan indirdiğin an uyanıyordu. Yani canımıza okuyordu. İş güç hak getire, yıkanacak vaktim olmuyordu.
Sonra baktım olacak gibi değil, önce uykusunu düzene soktum sonra da yatağında kendi başına uyumaya alıştırdım. Şimdi o günlere göre çok daha rahatız tabi ama tamamen düzene girmesi için dediğin gibi 2-3 yaş sınırı şart herhalde.

Aman Allah bir daha yaşatmasın, ne kadar korkmuşundur kimbilir, insan kendi hasta olunca pek oralı olmuyor ama çocuğu hasta olunca çok telaşlanıyor valla, her şeyden evhamlanır oluyosun çocuk sahibi olunca. Demek bütün anneler aynı...)

He bu arada sema, bu tarifi ben dukan diyeti diye bir blog vardı ordan aldım, google yaz çıkıyo, süper tarifler var, dukanın kendi sitesinde verdiği tariflerden herhalde bu, bu arada bu mavi yeşillerde baktım şimdi, 50 gr ımda yani bir pakette 4.5 gr yağ varmış...)

Son düzenleme:
dukanda 24. gunum ve 10 kılo gıttı superrrrrr... tam gaz devam...

çoook güzel, tebrik ederim, iyiki bu siteyi bulmuşum daha bir gaza geldim, benim 4. atak günüm ve 30 kilo vercem, inşallah bayrama kadar 10 kilo verip giderim kayınvalideciğime..............

sen neler yaptın, spor mu yaptında bu kadar hızlı gitti kilolar????

Harika bir haber bu tebrik ederim.

sizde kabizlık oldumu? ben normalde kabız olmam bugün ilk defa oldum, acaba yulaf kepeği olmadığı için mi? ne yapsam sizce??????

günaydın kızlaaarrrrr

bugün seyir 3 ve sp günüm

ama daha da güzelii sabah yine baskülde -300 gr ve çok şükür 81 li rakamları gördümmmm

günaydın kızlaaarrrrr

bugün seyir 3 ve sp günüm

ama daha da güzelii sabah yine baskülde -300 gr ve çok şükür 81 li rakamları gördümmmm

Süpersin fıstık. Devamını bekliyoruz.

sizde kabizlık oldumu? ben normalde kabız olmam bugün ilk defa oldum, acaba yulaf kepeği olmadığı için mi? ne yapsam sizce??????

Tabi onun etkisi muhakkak. Yeşil çay iç, doğadan formda olabilir. İyi gelir sanırım

Benim de lavabo problemim devam ettiği için kilomda oynama olmadı. Dünde bu günde bitki çayları içmeye başladım. Umarım iyi gelir.

canım ben öyle bir sıkıntı yaşamadım
aksine ishal oldum hafif onu da yulaf kepeğine bağladım
sonuçta bağırsaklarının çalışmasında etkili, sen en iyisi kullanmaya başla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…