Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ayyy çok güzel arkadaşım yaaaa
bak gör yakında üzerinden düşecek yine giyemeyeceksin

hadi bakalım hep beraber düşürelim .ama ne dicem sana benim boyum 173 kilom hep 77-79 arasıdır ama kilolu durmam hiç.o kotu giydigim gün 82 ye çıkmıştım ramazan bayram derken oldu.ama ogün kendimden nasıl igrendim bilemezsin.kotu ilikleyemiyorumya yanlar dolmuş yag ay igreçtim.şimdi yine toparlandım yani

kızlar biraz önce sabah kahvaltısı için muffin yaptım şimdilik görünüş ve koku süper

sizede tarifini vermek istedim...
2 yumurta
5 kaşık tuzsuz lor
3 kaşık light yoğurt
1 paket kabartma tozu
kibrit kutusu kadar light beyaz peynir
biraz nane,tuz,karabiber,pul biber
1 kaşık yulaf ezmesi
1kaşık buğday kepeği
bunların hepsini bi kapta karıştırıp muffin kalıplarına döküyoruz önceden ısıtılmış 200 derece fırında 20 dakika kadar üzeri kızarana kadar pişirin vallahi dediğim gibi görünüş ve koku süper ama tadını şimdilik bilmiyorum onuda yarın görücez bakalım yiyincesabah yedikten sonra yazarım size tadını...

kızlar bugün light puding adım light sütle bi güzel yaptım ooohhhhhh missss gibi oldu vallaha gözlerim açıldı günler sonra tatlı yemenin tadını çıkardım hepinize tavsiye ederim.....

Afiyet olsun...) Ben de sana dukan tariflerinin verildiği bir siteden aldığım tarifi vereyim, o da süper ötesi güzel oluyor.
Mavi yeşil in limonlu bisküvisini al, borcama diz, üzerine kakaolu dr. oetker light pudingi pişir dök, dolapta soğutup afiyetle ye...)

Dişleri hiç sorma sema, daha 3 ameliyat var önümde, cumartesi dikişler alıncak, haftaya c.tesi yine ameliyat var....(
Zannedersem Kasıma kadar sürecek bu diş işleri..(
Ay sema ne babası ne ben popomuzun üstüne oturamıyoruz 10 dakika, hep peşinde koşuşturuyoruz, ona rağmen anlı şiş ve morarmış durumda, benim kız çok hareketli, bir dakka yerinde durmuyor valla. Desene 3 yaşına gelene kadar canımıza okuyacak...)

Öptüm yumurcağı senin için sema teyzesi, bana da öpmek için bahane olsun zaten..)

ooo maşallah sen boydan kurtarıyosun
ben 166 yım 85 kilo baya biii dombalak yapıyo beni

ama haksızmıyım.canım okadar meyva istiyorki.biran önce bu seyir evresini geçmem lazım o yüzden kıymık kaçamak yapmıyorum

Geçecek Semacım, Dukan ın sitesinde bana 95 gün seyir çıktı. 21 günü geçti bile. Çok uzun süreler değil bunlar. Bu sorunu bir kere halledince gelsin meyvalar.

sabah hemen yaz sonucuuu

ama haksızmıyım.canım okadar meyva istiyorki.biran önce bu seyir evresini geçmem lazım o yüzden kıymık kaçamak yapmıyorum

inşallah canım ya en kısa zamanda kiloları verip geçeriz inşallah güçlendirme evresine.bende bunu umut ediyorum ben diyete başlıyalı 9 gün oldu 5 gün atak 4 gündür seyirdeyim atakta 2,700 kilo verdim ama ataktan beri tartılmadı 2 3 gün tartılmayım dedim tam tartılcağım gün regl oldum şimdi bitene kadarda tartılmıcam ama meraktanda çatlıyorum bide dün kayın validemin gününde kadınlar beni görünce kilo vermişsin dediler okadar mutlu oldumki çok güzel bi duyguymuş

ay canım ikinci 30 kg veren ben olucam diyince ben yanlış anladım, 60 kg vericen sandım
inşallah istediğin kiloda sağlıkla 2. bebeğine de kavuşursun
ben de kilo verince hemen bebek istiyorum nasip olursa

İnşallah Allah hemen bir bebiş nasip eder arkadaşım...)

kıyamam canım ya ama bu durum bi yandan yorucu biyandanda kiloları çabuk vermek için iyi onun peşinden koşarken daha fazla hareket edersin kilolar daha çabuk gider inşallah

Acayip yorucu hem de, tabanlarım ağrıyo valla, aslında vaktim olsa yürüyüş yapıcam da, ama valla Allah inandırsın tuvalete gitmeye zor vakit buluyorum, altıma edecem bir gün valla...)

Sema nasıl oldu kızın bu arada? Bu arada sen anlatınca aklıma geldi, ben de doğumdan önce giydiğim kotumun içine rahatlıkla giriyorum artık, süper bir duygu bu ya...)

Çok sevindim canım tebrik ederim.

Çok teşekkür ederim carmen, aslında sabah görür görmez haber verecektim ama anca girebildim nete..)

kızlar şimdi dayanamadım meraktan muffinin ucunda bi parça koprtıp tattım süper olmuş ama yaparsanız muffinleri fırının en altına koyun benimkilerin üstleri süper kızardı ama alt tarafları biraz açık renk kalmış ondan en alta alıp bidaha attım şimdi fırına...offff sabah olsada yesekk

Slm arkadaşlar;
Maalesef bu ara pek giremedim.Malum bakıcım pat diye işi bırakınca bu hafta hareketli geçti.Allaha çok şükür yeni birini bulduk.Tanıdık birisi,inşalah bu sefer sorun çıkmazda kuzucuklarıma sorunsuz bakar...
Gelelim Dukan'a:
11.günüm iitibariyle 3100 gr gitmiş bulunuyor
4 gün atağın ardından 6 gündür seyirdeyim.Seyir daha keyifli geçiyor çok şükür.Yalnız her gören zayıflamışsın sen diyorya o an gidip onlara sarılasım geliyor walla.Sanırım sporada gittiğim için sıkılaşmayla daha zayıf görünüyorum.Hepsine son gaz devam...
Ayrıca içine giremediğim birkaç pantolonum vardı.Artık onlara giriyorum.Hedefim evlenirken aldığım bir takımım var,pantolon ceket.Onlara girdiğim gün tamam diyeceğim.Hepimize kolay gele....

alkolde yasak .kitapda yazılanların harici yok.yine de sana bilen bir arkadaş cevaplasın

ben zaten yeşilaycıyım .o yüzden normaldede bana sorsan yasak derim

Evet sema haklı alkol yasak güçlendirme evresine kadar, orda da kısıtlı tüketiliyor zaten..)

Olsun güzel telaşlar bunlar. Ben de bu sabah 76.9 gördüm arkadaşım, çok mutluyum. Umarım böyle devam ederiz.

Süpersin carmen çok iyi vermişsin arkadaşım, inşallah en kısa zamanda veririz şu kiloları da kurtuluruz hep birlikte..)

Ellerine sağlık ve şimdiden afiyet olsun.. Zahmet olmazsa tarifi bu sayfaya da http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-ozel-menu/449006-dukan-diyet-tariflerim.html yazar mısın, arada kaybolup gider yoksa burda, orada hep elimizin altında olur...)

Ne demek, afiyet olsun şimdiden, gerçekten çok lezzetli oluyor...

şşşşşşşşştttttttt dur yoksa sabaha kalmayacak muffin.kaldır hemen onları gözünün önündende kıymık kıymık bitiverir bide

şşşşşşşşştttttttt dur yoksa sabaha kalmayacak muffin.kaldır hemen onları gözünün önündende kıymık kıymık bitiverir bideaman arkadaşım öpüyorum seni

kızlar valla hepinizi içten kutluyorum..

bebişlerle ilgilenip çalışıp bide üstüne rejimi sıkı sıkıya uyguluyorsunuz.. bende düşünüyordum çalışıyorum ya nasıl yapıcam diye, ama şimdi utandım kendimden, daha bi heveslendim:))

demek alkol ödülmüş:) ee o zaman bana da hedeflediğim kiloya inince bunun şerefine kadeh kaldırmk düşer...

ellerine sağlııkk

tebrikler arkadaşımm

hoşgeldin iyi aman bakıcı bulduguna sevindim.

ayrıcada tbrler

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…