Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ben buğday kepeini girdiğim ilk aktarda buldum, ve üzerinde de dukan diyetinin olmazsa olmazı gibisinden bişiler yazıyordu hatta. satıcılar da zaten hemen anlıyor sorunca diyet için alındığını...ve bu mu kesin dediğinizde hiç tereddütsüz evet dediler. açıp gösterdiler hatta..(gerçi ilk kez görüyorum zaten ne anlicam ama, burda yazılanların çok faydası oldu)

Selam kızlar, ben geldim...

Nihayet tartıda 2 hafta süren 80.5 - 81 kg arası gidip gelmelerim son buldu ve dün sabah 79.8 kg bu sabah da 79.6 kg ı gördüm, artık bir süre yine rahat kilo veririm herhalde diye ümit ediyorum, 70 li kiloların sonunda kesin yine bir takılma olacaktır ama yılmak yok yola devam...)

güzel haberlerini bekliyoruz canım .....

Sema, carmen, med sizler nasılsınız?

Geçmişi okumaya vaktim olmuyor artık, zaten pek giremiyorum da topiğe, benim kız artık yürümeye başladı. Bütün gün evin içinde düşe kalka yürümek istiyor, ben de bütün gün onun peşindeyim tabi. Temizlikti, yemekti, bulaşıktı derken gecenin bir vakti oluyor...)

kızlar bugün light puding adım light sütle bi güzel yaptım ooohhhhhh missss gibi oldu vallaha gözlerim açıldı günler sonra tatlı yemenin tadını çıkardım hepinize tavsiye ederim.....

hoşgeldin.nasıl oldu dişlerin.????kilo vermene sevindim

bizlerde iyiyiz aynı degişen bişey yok bugun carmen sabah baya sevinçli idi baya kilo verdi o.bende iyi işte gram gram gidiyor.senin en zor günlerin yürümeye başladımı tamam
işin bitti...nerdeyse 3 yaşına kadar sıkıntıları ondan sonra hafifliyor .bebekki kadar yük olmuyor bu yumurcaklar.aman rabbim saglık sihhat versinde herzaman yükümüz olsunlar tatlı şey onlar.

senin yumurcagı öpüyorum

kızlar bugün light puding adım light sütle bi güzel yaptım ooohhhhhh missss gibi oldu vallaha gözlerim açıldı günler sonra tatlı yemenin tadını çıkardım hepinize tavsiye ederim.....
afiyet bal şeker olsun.

gecenhafta pazar günübende aldım ligt puding ama krizim falan tutmadı şükür bende pişirmedim hiç.

benim derdim meyva ve çerez acayip tutuyor kriz.napcam bilemiyorum.ligt meyva yok

sende alırsın yakında dijital .daha iyi takip edersin.yemek ögünlerin güzel ama ac kalma sınırsız protein unutma.

arkadaşlar peki alkol konusunda bilgisi olan var mı?? yani elbette en düşük kalorili ve alkol oranlı olan kırmızı veya beyaz şaraptan b ahsediyorum. bazen davetlere katılındığında ortama ayak uydurmak gerekiyor. ki ben işimden vede üye olduğum bir klüpten dolayı bu tip ortamlara sık girmek zorunda kalıyorum... bir-iki kadehi aşmamak şartıyla sp gnlerinde olabilir mi acaba??

ben evlendiğimde 57 kiloydum şimdi 93....
ve 25 şubata kadar 60 kilo olmak istiyorum, çünkü seneye 2. çocuğu düşünüyoruzzz tabi kpss den sonra

ay canım ikinci 30 kg veren ben olucam diyince ben yanlış anladım, 60 kg vericen sandım
inşallah istediğin kiloda sağlıkla 2. bebeğine de kavuşursun
ben de kilo verince hemen bebek istiyorum nasip olursa

kıyamam canım ya ama bu durum bi yandan yorucu biyandanda kiloları çabuk vermek için iyi onun peşinden koşarken daha fazla hareket edersin kilolar daha çabuk gider inşallah

ya bende aynı bugün.bak ne anlatayım size.benim bir kotum vardı çok sevdigim ama bayadır giymiyordum.gecen hafta gece benim kız hastalandı gece 4 acile götürelim dedik.hemen acele giyinmeye gittim raftan elimi attım bu pantolunu aldım gimeye başladım.aman tanrım oda ne.kot basenden yukarı çıkmıyormu hoplaya hoplaya gecenin bir vakti girdim içine.2.sini almaya vaktim yoktu.ay açık kaldımı önü neyse üsütüne uzun hırkamı giydim kapattım dügmeleri acile gittik geldik.işte ertesi gün başladım bu diyete çok kötü olmuştumki o kotum bile bana bol olurdu.

şimdi işten eve geldim inceldigimi anlayamıyorum dedim bir onu deneyeyim bakalım durumum nedir.biraz az bişey zorlanarak girdim ama kapandı dögmesi.ay çok hoşuma gitit.tabi bende senin gibi gaz yapmadı
çünkü evde iş dolu giriştim yemege ev toplamaya yeni oturdum işte kızı uyutmaya çalışıyorum o yagına yattı uyuyacak bende yanında oturdum sizler ne yaptınız bugün okuyayaım dedim

afiyet bal şeker olsun.

gecenhafta pazar günübende aldım ligt puding ama krizim falan tutmadı şükür bende pişirmedim hiç.

benim derdim meyva ve çerez acayip tutuyor kriz.napcam bilemiyorum.ligt meyva yok

ilahi semacım güldürdün beni:90:keşke light meyvede olsa ne güzel olurdu dimi ozaman hiç diyet yaptığımızı anlamazdık ama bence pudingi yapmalısın normal puding gibi olmuyo tadı ama buda hiç fena değil vallaha 2. tabağı yememek için zor tutuyorum kendimi

ayyy çok güzel arkadaşım yaaaa
bak gör yakında üzerinden düşecek yine giyemeyeceksin

alkolde yasak .kitapda yazılanların harici yok.yine de sana bilen bir arkadaş cevaplasın

ben zaten yeşilaycıyım .o yüzden normaldede bana sorsan yasak derim

Çok sevindim canım tebrik ederim.

canım alkol güçlendirme dönemimde ödül öğünlerinde var maalesef sadece

Olsun güzel telaşlar bunlar. Ben de bu sabah 76.9 gördüm arkadaşım, çok mutluyum. Umarım böyle devam ederiz.

ama haksızmıyım.canım okadar meyva istiyorki.biran önce bu seyir evresini geçmem lazım o yüzden kıymık kaçamak yapmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…