Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

canım ben öyle bir sıkıntı yaşamadım
aksine ishal oldum hafif onu da yulaf kepeğine bağladım
sonuçta bağırsaklarının çalışmasında etkili, sen en iyisi kullanmaya başla
ah bulabilsem, belki samsundan getirtiriz dedik oda olmadı, artık akşam mutlaka sipariş veririm netten ama oda haftaya anca gelir heralde, işte küçük yerlerin sorunu bu.... ne aradığını buluyorsun nede hergün kartgo var :KK43:

sen ne kadar zamandır yapıyorsun diyeti

Süpersin fıstık. Devamını bekliyoruz.

Tabi onun etkisi muhakkak. Yeşil çay iç, doğadan formda olabilir. İyi gelir sanırım

Benim de lavabo problemim devam ettiği için kilomda oynama olmadı. Dünde bu günde bitki çayları içmeye başladım. Umarım iyi gelir.

teşekkür ederim canımm:21:
valla şukadarcık kiloda bile kendime bakışım değiştiii
sabah eşim artık yanakların öpülmüyo diye sitem etti, erimişler güyaa:KK52:

sizin tuvalet sorunu için benim tavsiyem çok sık içmemek şartıyla sinameki çayı, çoook etkili
ama kayısılı form çayı da baya işe yarıyor

bir de burda bir arkadaş bir bitki çayından bahsetmişti ama tam hatırlamıyorum acaba biberiye falan mı demişti:44:

sizde kabizlık oldumu? ben normalde kabız olmam bugün ilk defa oldum, acaba yulaf kepeği olmadığı için mi? ne yapsam sizce??????

Bende de olmuştu. Dukan ın sitesinde bana 4 gün atak çıkmıştı ben 10 gün yapmayı planlamıştım fakat 7.günden sonra hiç tuvalete gidememiş olduğum için atağı 7 de sonlandırdım. Seyirin ilk günü tuvalete gidebilmiştim. Bazı arkadaşlar kayısılı form çayları içiyorlar bazıları Activia yiyorlar. Bir dene istersen.

ah bulabilsem, belki samsundan getirtiriz dedik oda olmadı, artık akşam mutlaka sipariş veririm netten ama oda haftaya anca gelir heralde, işte küçük yerlerin sorunu bu.... ne aradığını buluyorsun nede hergün kartgo var :KK43:

sen ne kadar zamandır yapıyorsun diyeti

toplamda 8. günüm bugün
ama ben de yulaf kepeğine seyire geçince başlayabildim
5 günlük atak döneminde kullanmadım

3 gündür düzenli yeşil çay içiyorum ama işe yaramadı sanırım, kahvaltıdan sonra çıkıp alıyım hemen
çok sağolun cevap verdiğiniz için

sabah sadece -200 gram görünce moralim bozuldu, malum atakta hızlı vermem lazım, sanırım kabızlık etkiledi, ama olsun eksili rakamlar görmek yinede çok güzel

Tabi onun etkisi muhakkak. Yeşil çay iç, doğadan formda olabilir. İyi gelir sanırım

Benim de lavabo problemim devam ettiği için kilomda oynama olmadı. Dünde bu günde bitki çayları içmeye başladım. Umarım iyi gelir.

başlangıç kilomuz ve hedefimiz hemen hemen aynı :)
siz kaç gün yaptınız atak dönemini, ben 7 gün yapçam, bugün 5. günüm, 93.8 ile başladım sabah 91.4 tü... bugün sadece 200 gram az çıktı

3 gündür düzenli yeşil çay içiyorum ama işe yaramadı sanırım, kahvaltıdan sonra çıkıp alıyım hemen
çok sağolun cevap verdiğiniz için

sabah sadece -200 gram görünce moralim bozuldu, malum atakta hızlı vermem lazım, sanırım kabızlık etkiledi, ama olsun eksili rakamlar görmek yinede çok güzel

ne kadar olursa olsun eksilere herzaman mutlu olucaz, moral bozmak yok:KK20:
muhtemelen sen tuvalete çıkamadığın için kg fazla görünüyor, bak daha sonra farkeder kesin

inşallah öyledir, çok sağol desteğin için :KK71:

acaba hani yağsız süt, peynir diyor diyette ama tam yağsız bulmak mümkün değil ama hep diyet alıyorumya, ondanmı olmuyor diye düşünmeye başlayacaktım nerdeyse........
sen tamamen yağsız bulabiliyomusun? yoksa light olanlardan mı alıyorsun?

inşallah öyledir, çok sağol desteğin için :KK71:

acaba hani yağsız süt, peynir diyor diyette ama tam yağsız bulmak mümkün değil ama hep diyet alıyorumya, ondanmı olmuyor diye düşünmeye başlayacaktım nerdeyse........
sen tamamen yağsız bulabiliyomusun? yoksa light olanlardan mı alıyorsun?

canım peyniri dediğin gibi light olanlardan alıyorum
yoğurt normal kullanıyorum yağlı yani
sütü de 2 türlü alıyorum, kahve için sıfır yağlı kullanıyorum, öyle içmek için de yarım yağlı

onların çok etkileyeceğini sanmıyorum, sebzeye başlayınca da sebzelerden aldığın lif yine çalıştırır bağırsakları ama atakta zor oluyor işte

günaydın dukancanlar...ohh ne güzel kilolar veriliyor,inş.hepimiz hedelediğimiz kilolara gelicez

benimde dukanla 15.günüm ve 4 kilocuk gitti bile

seyirde bugün 5.günüm..ilk zamanlar artı bile göstermişti tartı ama şimdi inmeye başladı,sabırlı olun arkadaşlar,tartının ibresi mutlaka sola doğru kaymaya başlıyo:KK34::KK34:

günaydın dukancanlar...ohh ne güzel kilolar veriliyor,inş.hepimiz hedelediğimiz kilolara gelicez

benimde dukanla 15.günüm ve 4 kilocuk gitti bile

seyirde bugün 5.günüm..ilk zamanlar artı bile göstermişti tartı ama şimdi inmeye başladı,sabırlı olun arkadaşlar,tartının ibresi mutlaka sola doğru kaymaya başlıyo:KK34::KK34:

tebrikler arkadaşımm:KK9::KK9:
ben daha artıları ya da durağanlığı görmedim ama tetikteyim, heran bekliyorum:KK47:

ATAK DÖNEMİMİ 3 GÜN YAPTIM SEYİR DÖNEMİ İSE 15 .GÜNDEYİM TOPLAMDA 4,5 KİLO VERDİM:) HEDEFİM TOTAL DE 10 KİLO VERMEK :nazar::KK34:

günaydin hayirli cumalar arkadaslar...

yavas yavas kilolari inise gecen arkadaslarimi tebrik ediyorum:nazar: insallah devami da gelecek, size güveniyorum!!

ben dün sabah 69,9 kiloyu gördüm ps günüm oldugu icin bu sabah 70,1 ciktim yine.. :KK59: ne güzel sevinmistim 6li rakamlara düstüm diye.. insallah yarin sabah yine görürüm.

günaydın kızlaaarrrrr:KK3::KK3:

bugün seyir 3 ve sp günüm :KK76::KK76:

ama daha da güzelii sabah yine baskülde -300 gr ve çok şükür 81 li rakamları gördümmmm :KK62::KK62:

tbr tatlım bende bugün seyir2deyim dukan amca 91 gün dedi seyir dönemi ama benim hedefim 60 günde hedefe ulaşmak inş zor olmaz ulaşırım sabah -400 çıktı her ptesi çizelgemi değiştircem inş ptesiye kadar 1 kilo vermiş olurum

yavas yavas kilolari inise gecen arkadaslarimi tebrik ediyorum:nazar: insallah devami da gelecek, size güveniyorum!!

ben dün sabah 69,9 kiloyu gördüm ps günüm oldugu icin bu sabah 70,1 ciktim yine.. :KK59: ne güzel sevinmistim 6li rakamlara düstüm diye.. insallah yarin sabah yine görürüm.

ayy ne güzel cnm tbe ederim bende çok sabırsızlanıyorum 70 altına inmek için...

ATAK DÖNEMİMİ 3 GÜN YAPTIM SEYİR DÖNEMİ İSE 15 .GÜNDEYİM TOPLAMDA 4,5 KİLO VERDİM:) HEDEFİM TOTAL DE 10 KİLO VERMEK :nazar::KK34:

:KK9::KK9::KK9: tebriklerr

canım hiç moralini bozma, bunlar çok normal biliyorsun, gram gram almışsın ama kilo kilo vereceksiinn

tbr tatlım bende bugün seyir2deyim dukan amca 91 gün dedi seyir dönemi ama benim hedefim 60 günde hedefe ulaşmak inş zor olmaz ulaşırım sabah -400 çıktı her ptesi çizelgemi değiştircem inş ptesiye kadar 1 kilo vermiş olurum

teşekkürler canım, sana da tebriklerr:KK9::KK9:
valla ben 100 gr versem çizelgeyi değiştiriyorum çünkü düşük görmek daha çok moral veriyo:KK1:

meyve ve salata yiyemezsin
onun dışında menün çok güzel, bunları doyana kadar sınırsız tüketebilirsin, zaten doyurucu oluyor fazla da yenmiyor..

salata ancak seyire geçtikten sonra sebze+protein günlerinde var:KK34:
meyve ise güçlendirmeye kadar yok:KK20:

Yani 95 gün meyve yemeyecek miyim? :KK53:

Sebze + protein günleri seyir evresinde oluyor değil mi?
Yani bir gün protein birgün sebze+protein şeklindemi olması lazım seyir evresinin.

Yani 95 gün meyve yemeyecek miyim? :KK53:

Sebze + protein günleri seyir evresinde oluyor değil mi?
Yani bir gün protein birgün sebze+protein şeklindemi olması lazım seyir evresinin.

maalesef uzun bir süre meyveye hasretiz:KK58::KK58:

evet canım seyirde birgün saf protein, bir gün sebze + protein
ama istersen 5 gün saf protein , 5 gün sebze + protein de yapabilirsin

X