Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Evet canım ps gününden sonra tartılmamak gerekiyo, ben öyle yapıyorum. Spor çok önemli aslında ben hergün yürümeye çalışıyorum, pilatesi de fırsat buldukça yapabiliyorum (malum benim ufaklığın uykusu kısa kısa bu ara) top bana bakıyo ben topa
Ama spor sayesinde herşeyin daha iyi olacağına inanıyorum

slm kızlar geçmişe baktım da herkes bişey anlatmış bende en son şey yaşadım dayıma gitmiştim gelini 45 kiloluk iskelet ne giydiği yakışır ne yürüdüğü tipsiz bana demez mi ay çok kilo almışsın diye kendi pek güzelde sanki hasbam bugün de rüyamda bi yemekler gördüm valla ama yiyemeden uyandım :86:

Sema cım biz bile gülüyoruz kendi halimize Yüzümde hala gülümseme ifadesi var valla. Allah eksik etmesin yüzümüzden gülücükleri

Sema cım biz bile gülüyoruz kendi halimize Yüzümde hala gülümseme ifadesi var valla. Allah eksik etmesin yüzümüzden gülücükleri

amin amin.bende gülüyorum ya .syenizde moral düzeldi azcık.işler bugünlerde sıkıntılı evdesen çocuklar sorunlu .benim oglan 13 yaşında pc bagımlılıgı var dersler başladı kurtaramıyorum.
birde gücümde azaldı sanki evdeki işlere yetişemiyorum.üüstüne üstlük birde kilom gitse...yok yapıştı kaldı herhal gitmeyecek gibi..

Son düzenleme:

Kız barim rüyanda yeseydin, desene rüyasını bile göremiyoruz artıkın
ayyyy gıcık şey noolcak, zayıfım diye bişi zannediyolar ya kendilerini

ben 40 yaşında 1.68 cm boylarında 2 çocuk sahibi 15 gün öncesine kadar 78 kg olan bir bayandım.tamamıyle günde 8-9 saat durağan oturarak yaptığım bir işte çalışmaktayım. son bir yıldır 75 kg olan kilomın üzere üç kiloda alarak 78 kg oldmuştum taa 15 gün önce dukan diyetiyle tanışana kadar. kilo artışım olduğundan beri beni sonuca götürecek bir diyet planlaması aradım durdum. çünkü artık merdiven çıkarken yada yüyürken zorlanıyor yataktan uykudan değilde dayakyemekten kalkıyormuş gibi hissediyordum hele adet günlerimin şişliği beni perişan ediyor eklem yerlerimden kıpırdayamaz hale geliyordum tabii ki 15 gün önceye kadar......
dukanın belirlemiş olduğu atak evresi (4 gün)ve seyir evresi (100 gün 11. günümdeyim) de dahil busabak itibariyle 73.800 kg olmayı başardım hemde hiç aç halsiz keyifsiz kalmadan el ayak titremesi olmadan,soğuk terler dökmeden ayılıp bayılmadan.....ben tertımda bu kiloyu 7 yıl önce görmüştüm çok mutlu ve umutluyum tüm isteyen çaba gösteren umutlanan arkadaşlarım gönüllerince olsası dilegiyle sevgilerimle

Yok canım ne kurufasülyesi ne nohutu Ancak güçlendirme evresinde yiyebiliriz canım bunları, o da sayılı öğünlerle Biraz daha sabır canım

hehehe bir sorayım dedim.ofise yemek geldi şimdi millete mis gibi etli nohut ve pilav .bense salataya talim lorlu .yanınada cacık .

yada gitsem dönerciden sade dönermi alsam ne yapsam salata ile doyamıycam galiba

Son düzenleme:

Canım benim yaa. Allah yardımcın olsun. 13 yaş zor bi yaş, tam ergenlik dönemi işte. Biz naapcaz bakalım. Benim kız daha 10 yaşına yeni girecek. Şimdi en iyi zamanlarım :44:

Hoşgeldin canım.
Gitsin kilolar gani gani. Ne kadar güzel, İnşaAllah bu aşamayıda geçer ömrünce hep isediğin kiloda kalırsın.
Kaçamak yok aman dikkat.

oyoyoyyy hoşgeldin

ne güzel vermişsin bak..bende aynılarını yaşıyordum hergün sabah kalktıgımda ayaklarımın üstüne basamıyorudum nedense .akşamlarıda bacaklarım agrıyordu acaba calsiyum eksiligimi vardı ne burda günde bol calsiyum aldıgımdanmıdır nedir geçti agrılarım

az önce önümdeki tepsiye baktım da hey allahım bu nasıl rejim dedim
ama tıka basa doydum

kesin yarın +kg çıkıcam

12 günlük dukan amcacigimin diyeti sonucunda 4.5 kilo vermisim arkadaslar kaldı 8 kilocuuuk

Canım benim yaa. Allah yardımcın olsun. 13 yaş zor bi yaş, tam ergenlik dönemi işte. Biz naapcaz bakalım. Benim kız daha 10 yaşına yeni girecek. Şimdi en iyi zamanlarım :44:
benim oglan arkad
aşları içinde çok beyfendi agır bir çocuk .öyle vurup dökmesi kavgası nı bırak en ufak bir lan kelimesi duymadım.ama işte 10 yaşı ile 13 yaş çok fark etti .sorumsuzluga başladı .odası ucuyor havaya herhafta ütülüyorum herşeyini tek tek .gece birlere kadar ütü yaparım bir bakıyorum dolap elt üst.ne pc oyunu var.hadi dolabı topla diyorum.görmiyecem diyorum ne yapıyor biliyormusun alıyor hepsini kirliye.yani oda topluyor dolap topluyor.o kirliden görüyorumya daha ütü katı bile açılmamış çamaşırları kahroluyorum .şimdi pc yi sökcem .artık boş zamanlarında odasını toplar ders çalışır belki...

selammmmmmmmmmmmm kizlarrrrrrrrrrrrrr

size bir$ey yazayimm

eylül
12/09 69.5
22/09 69.2
25/09 68.5
27/09 68.1
29/09 67.5

yani toplamda 8 gündür dukan diyetini uyguluyorum veeee sonuç -1.8 kilo!!!! çok mutluyum!!

kizlar, dün aç yattim belki o yüzden daha az çikti bugün, ama kendimi çok yorgun ve uykusuz hissediyorum, sizdede oldumu böyle bir$ey?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…