Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

ahhh ahhhh evladın varsa bir dert, yoksa ayrı bir dert

Tebrik ederim, aramıza hoşgeldin.

bunlarin hepsi tuzaaaak!!! tebrik ederim canim, benim düstügüm hataya düsmedin, vicdanin rahat olsun. moralini hic bozma tartinin ibresi asagiya oynamaya az kaldi insallah.!

Teşekkür ederim tombiş.
Ama tartının ibresinin aşağı inmesi şöyle dursun.bu sabah +3 gördüm moral sıfır...

Helal sana arkadaşım. İşte bu iradenin ödülünü alacağız merak etme.

teşekkür ederim carmen.Aldım aldım hemde nasıl sabah +3 le başladım güne:)) takmayım diyorum olmuyor.hiç kaçamak yok +3 ne yaaaa ağlıycam vallaha.regl olamadım ama 3 kiloda fark etmez sanırım.ufffffffffff yaaaaa((((

canım bir anda durduk yere +3 çıkmaz yaa, baya çıkmış
regl olamadım diyosun ama regl olmadan birkaç gün önce başlıyor vücut su tutmaya muhtemelen ondandır, hiç canını sıkma

tebrikler arkadaşım.seyir evrende hayırlı olsun

tebrikler arkadaşım.seyir evrende hayırlı olsun

teşekkür ederim canım. gerçi seyir ne kadar hayırlı olacak bilmiyorum çünkü sebze olunca sanki insan daha çok yiyor yemek
gerçi kuralları bozmadıktan sonra yemekte sınır yok ama , yine de tereddüte düşmedim değil

Teşekkür ederim tombiş.
Ama tartının ibresinin aşağı inmesi şöyle dursun.bu sabah +3 gördüm moral sıfır...

Canım sen aynı tartıda mı tartıldın. Ordan fark olabilir.
bide wc durumun nasıl oda farkettirir.

Bozma moralini. Dur daha bismillah yeni başlıyoz kilo vermelere

kızlar tuvalet sorunu için çok sık olmamak şartıyla
sinameki çayı
ya da kayısılı form çayını deneyin, çok işe yarayıyor

ama çok sık kullanmayın bağırsak tembelliği yapabilir

merhaba kızlar geçen hafta diyeti bozmak zorunda kalmıştım ağır bir grip geçirdim 3 gün hastanede kaldım ateşim düşmediği için yeniden baştan başladım diyete bugün üçüncü günüm 2 gün atak yaptım bugün sebze günüm hala boğazım acıor hep sıcak bişiler içiorum su bil içmeye korkuorum yine azıcak boğazım die halada acıorya o başka ilk gün 66.3 gldim soraki gün 65.0 ödem attım herhalde ilk gün 1.3 kg gitti bugünde 64.5 geldim şimdilik ii gidior birde tam ii olsam dahada güzel olcak herkese bol bol kilo vermeler

çok geçmiş olsun.
ama hasta olmana rağmen bozmadan çok güzel kilo vermişsin, tebrik ederim.
sakın bozma

kizlar selam, benim gibi dukanin seyir foneminde kilo vermeden dolayi regl olamayan var mi?? ne zman yag kaybetsem hep ayni sey oluyor tekrar hap kullan falan filan,cok uzuluyorum tekar kilo alsam yine baslicak adet duzenim ama istemiyorum kilo almak 6 kilo verdim 68 ten 62 ye dustum 2 ayda diet spor canim cikti..nolur cevap yazin bana

cok sagolun hepiniz opuyorum,saglikli kilo vermeler

çok geçmiş olsun canım
ama ilginç bir durum, benim bildiğim fazla kilo nedeniyle bozulan hormon dengesi yüzünden adet sorunu yaşanır genelde ve bu fazla kilolar verildikçe horman dengesi de normale döndüğü için adetlerde düzene girer; keza benim doktorumun adet düzensizliğim için kilo vermemin önemini vurguladığında yaptığı açıklama buydu.

acaba başka sebeplerden etkilenmiş olabilir misin?

Son düzenleme:

evet bende yorgun ve uykuzuzum öle gelior bana enerjim yok sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…