Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Canım sen aynı tartıda mı tartıldın. Ordan fark olabilir.
bide wc durumun nasıl oda farkettirir.

Bozma moralini. Dur daha bismillah yeni başlıyoz kilo vermelere

tartı aynı tartı telli turna,wc dede sorun yok.Neden böyle oldu anlamadım..ama senin dedigin gibi bozmayacağım morali illaha gidecek bu kilolar.teşekkür ederim moral için canım.

canim cook saol cevabin icin ama gecen sene baksa çok agir bi diyet ve agir sporlan kilo vermistim, tabii 4 ay regl olamamistim,tum testler yapildi ultrasonlar cekildi hersey temiz cikti.. doktor yag hucreleri ostrajen urettigi için direk hormonlarin etkilenmis dedi ve kas kutlem artmis.. d.kontrol hapi gibi bisey kullandim ama d.kontral hapi degildi tamamen, sonra zaten kilo almaya baslayince direk duzeldi adetlerim simdi yine ayni olay ki bu sefer agir bi diyette yapmadim... nese bakalim artik ben tekim herhalde bu dertten yanan,kimsenin basida gelmesin tekrar kilo almak(

Malesef bende senin gibiyim nilporto.ayın 23. de olmam gerekiyordu.ama hala tık yok.hayırlısı deyip bekliyorum.sende biran önce olup kurtulursun inşallah arkadaşım

Kesinlikle farkedebilir. Sen bir regl ol sonra görüşelim.

bazı arkadaşların ödemle ilgili sıkıntılarının olduğunu okudum bende özellikle adet dönemi öncesi bu dertten muzdarip bir insanım ben çözümü KARBONATLI SU içerek buldum bir çay kaşığından azını 1,5 lt su şişesinin içine koyarak adet dönemimin yaklaştığı günlerde gün aşırı içiyorum sonucundan memnunum

Çok geçmiş olsun arkadaşım.aman dikkat bu havalar tam hastalık havası insan ne giyecegini şaşırıyor vallaha

anladım canım
inşallah tez zamanda adet olursun da sırf bu yüzden kilo almazsın, adet olamamk da zor bir durum, sürekli şiş olursun, kg da normal olarak normalin üstünde çıkabilir, tekrar geçmiş olsun

canım kararsızım bugün 4. gün 5 gün yapsammı yapmasammı karar veremedim ama yarın geçicem gibi seyire

hmm sen bilirsin tabi canım ama miden de hala rahatsızlık varsa çok da zorlama istersen
ben bugün seyire başladım, sanki rejimden çıkmış gibi rahatladım

tavsiyen için çok teşekkürler
peki karbonatlı su gibi soda içsek hergün aynı etkiyi yaratmaz mı:26:

Yasasin artik seyirdeyim...atakta 2.6 kg verdim. Dukanin sitesi ile ayni seye geldik, bana 2.5 kg uygun gormustu2.6 kg gitti. Simdi 116 gun seyir var.

Sabah peynirli salatami yedim simdi somonlu peynirli salatami yiyorum. Domates yiyebildigim icin cok mutluyum. Bir de regl olabilsem sahane olacak:)))

Ama inanin 3 sabah ayni kiloda kalkmak atakta cok yorucu bir durum.

Hadi hepimize kolay gelsin

tebriklerrrr...

sen de mi regl olamayanlardansın baya varmış sorun yaşayan
valla ben de hep 35-40 günde olurdum bu ay ilk defa rejime başladım 28. gün oldum

Teskkurlerrr

Evet ya bubregl isi cok fena. Gecen ay tam bugun regl olmustum ama simdi tik yok. Seyire de gectim ya durma ya da artis bekliyorum ilk birkac gun bakalim artik...

bende yarın seyire geçicem eşimle konuştuk az önce o kızıyo zaten dünden beri hasta olcaksın die dedim böle böle napim siteye göre hareket et sonuçta sana göre verildi o kitaptaki genel dedi haklıda yarın bende seyirdeyim yani inş:)

arkadaşlar yarın seyire geçiyorum hayırlısıyla.. seyirde sebzenin bir sınırı var mı belli öğünlerde mi tüketiliyor ve proteinle sebze aynı öğünde birlikte mi tüketilmeli??

ve evet kitabım elime ulaştı.bir kısmını okudum ve bu gün atak 1.günümdeyim:)hadi hayırlısı.umarım şu fazla 7 kilomdan kurtulabilrim...

hadi bakalımm
hemen bir sebze ziyafeti çekersin, miden kendine gelir canım

slm ben seyir 2. gündeyim atakta 1.200 gr verdim .ikigünde de 100 gr vermişim hepitopu
1+1 yapıyorum .herkese kolay gelsin bu arada verdiğim kilo dukanın dediği gibi atakta 1.100 demişti.
çokmutluyum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…