Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ağzına sağlık arkadaşım. Sanki biz şişman olunca yemeden yaşayabilirmişiz gibi her yemek yediğimizde etraftan birilerinin yok patlıycaksın, yok daha az ye, yok sen bunu yemesen daha iyi olur söylemleri deli ediyor insanı. Özellikle de aslında hiç sağlıklı beslenmeyen bazı zayıf kişiler bir şeyler söyleyince hepten deliriyorum ben.

Bi de bunlarlan uğraşıyoruz canım yaaa. canıma yetti artık

evettt yetti artııkk
bundan sonra her gören "ayyy ne kadar zayıflamışsın" diyecek

valla kşlo aldıktan sonra alışveriiş yaptığım tek yer LCW

şişşt yapıcak mısın köfteni? Ben geçen akşam yaptım çok güzel oldu Sen nası yapıcaksın, içine yulaf kepeği koymadan mı :44:

Benim bir arkadaşım vardı zayıf ince uzun bişey bana derdiki bekarken "kilo ver ki eşin yakışıklı olsun." Bu laftan ne anlarsınız, kilolu olanların eşleri çirkin olur yani seni güzel biri beğenmez. Baya bozulmuştum o lafı duyunca. Aradan 1 sene geçti evlendim. Allahıma şükürler olsun kocam çok yakışıklı onun kocası işe şişman çirkin bişey.

Kader benim adıma intikamını aldı :82:

şişşt yapıcak mısın köfteni? Ben geçen akşam yaptım çok güzel oldu Sen nası yapıcaksın, içine yulaf kepeği koymadan mı :44:

ayy saat 11 olmuşşş valla karnım da acıktıı
kulağum kapıda ama hala gelmedi kargo

ben dün yaptım azcık güzel oldu
yağsız dana kıyma aldım, içine maydonoz ve çeşitli baharatlar koydum
şimdi biraz da soğan rendeliycem içine öyle yapıcam, yanına da söğüşş ayy tutmayın beniii çok özlediiimmmm

Hay girmez olaydım içine, girmesine girdim ama nası girdiğimi ben de bilmiyom Bi an hiç çıkamıcam zannettim yaaa

oohhhh iyi olmuş Kendilerini güzel zannetmezler mi bi de zayıfım diye gıcık oluyorum onlara. Ayrıca zayıf olan herkes güzel değildir bence, o vücudu düzgün taşıyamadıktan sonra Ben çook tanıyorum öyle zayıf olup da eğri büğrü yürüyen, hatta kemikleri sayılıp da hiç kadınsı durmayan, pöfff yaniii:76: dimi amaa....

Aynen, ben hiç düzgün yürüyenini görmedim. Bide hastalıklı gibi duruyorlar açıkçası.

Biz şöyle ideal kilomuza gelsek ne süper oluruz bre

evet yaaa gıcık şeyler noolcak Yediğimiz lokmaları sayıyolar utanmadan

selam demmir_can
bugun midem daha iyi bazen fazla açlık oluşuncada oluyo sanırım ..... ama buseferde regl oldum
tartılacaktım bugun vazgeçtim sinirsel travma geçirmeyeyim dimi :)))

Carmen canım sen ne alemdesin? Nası gidiyo?

Canım aynen devam. Dün saba 77.20 yi görmüştüm, bu sabah 77.80 oldu ama dün çok tuzlu yedim ve ps günüydü nedenini biliyorum yani. Artık kendimi diyette gibi bile hissetmiyorum yaşam biçimi oldu. Biraz spor işine girmem lazım ama çok ta ders çalışmam lazım o nedenle bir türlü düzenli hale getiremedim. Dur bakalım bulacağız bir formül.

Kızlar, benim çocuklar hastalandı dün kız hasta geldi okuldan, oğlanda bişi yoktu, yeni yeni onda da başladı sanırsam Salgın var galiba okulda, bikaç arkadaşı daha hastaymış.

allahımmm ....
kızlar koptum size gülmekten .ya bakın işyerinde otoritem var millet bana bakıyor .çaycı kadın bile baktı göz ucuyla pc ye neye gülüyor bu diye ...

süpersiniz ne diyem size ben

Günaydın,

Önemli değil sen böyle devam ettilçe gidecekler nasıl olsa. Benim işyerindeki arkadaşta 10 gündür oynamıyor diye çok üzülüyordu bak bu sabah -1,2 ile geldi. Senin de öyle olacak.

valla bakalım 1 haftada atakla bereber vere vere 1.5 kilo vermişim ..bilmiyorum sonum ne olacak.

aynen benimde düm p günümdü akşama evde yiyebilecegim aktivya ardı onu yedim .karnım zil çalıyordu çay lar içtim yattım .bugün sabahta işleri zor yetiştirdim.eve yemek yaptım kendime ögleye yapamadım.bol salata yaptım lor aldım yogurt falan yerim işte

çok güzel gidiyorsun sen tbr.ler
yolla bizede .şimdi benimde içime süphe düştü acaba benimkidemi unlu.

aslında arkadaşım benim boyum uzun oldugundan fazla kilolu göstermiyorum birazda giyim tarzım hileli giyiniyorum çok şık giyinirim gözükmüyor kilolalrım.ama birgün spor bir günümde bol bir gömlek giymiştim biraz robalımıydı neydi.altımda kot .kadının biri dedi kaç aylıksın baya bi moralim bozulmuştu yani .daha giymiyorum bende öle..

ayyy bir de o yalan yok mudur yaa deli oluyorumm
"çok kilo almışsın canım, ama çok tatlı olmuşsun, sana çok yakışmış TOMBİKLİK"
gel de çakma ağzının ortasına bitanee
evet ençok dedikleri sana böyle yakışıyor....

hatta deniz seki bile şişmanladı ne çirkin oldu ne diyorlar .deniz hanım kilolu olmayı kaldırıyor.nereye kaldırıyor.oldu nenem gibi bir kadın.
sp günündemisin ki sen sogan maydanoz yiycen ????*
Aynen, ben hiç düzgün yürüyenini görmedim. Bide hastalıklı gibi duruyorlar açıkçası.

Biz şöyle ideal kilomuza gelsek ne süper oluruz bre

evet yaaa gıcık şeyler noolcak Yediğimiz lokmaları sayıyolar utanmadan

:2:

Son düzenleme:
Merhabalar Dukan yapıp da sonuç almayan yok sanırım. Kendi adıma süpeeerrrr bi diyet olduğunu söylüyorum. Arkadaşlar da bana katılacaktır eminim

Kesinlikle canım, bu gün üzerime dar gelen tuniğim bir rahat olduki sormayın gitsin.

Tuzdandır tabi. Yoksa napıcaksında alacaksın o kadar. Gerçektende insan çok çabuk benimsiyor. Diğer diyetler gibi değil ben çok mutluyum bu şekilden. Spor işini ihmal etme canım o çok daha hızlandıracaktır seni hemde toparlanma oluyor sporla baya. 5 dakka bile olsa yap yani bişiler.

Kızlar, benim çocuklar hastalandı dün kız hasta geldi okuldan, oğlanda bişi yoktu, yeni yeni onda da başladı sanırsam Salgın var galiba okulda, bikaç arkadaşı daha hastaymış.

Çok geçmiş olsun canım. Salgın oldumu zor anacım birinde oldumu diğerinede geçiyor. Ne kadar dikkat edersen et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…