Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

benim oglan arkad
aşları içinde çok beyfendi agır bir çocuk .öyle vurup dökmesi kavgası nı bırak en ufak bir lan kelimesi duymadım.ama işte 10 yaşı ile 13 yaş çok fark etti .sorumsuzluga başladı .odası ucuyor havaya herhafta ütülüyorum herşeyini tek tek .gece birlere kadar ütü yaparım bir bakıyorum dolap elt üst.ne pc oyunu var.hadi dolabı topla diyorum.görmiyecem diyorum ne yapıyor biliyormusun alıyor hepsini kirliye.yani oda topluyor dolap topluyor.o kirliden görüyorumya daha ütü katı bile açılmamış çamaşırları kahroluyorum .şimdi pc yi sökcem .artık boş zamanlarında odasını toplar ders çalışır belki...

ahhh ahhhh evladın varsa bir dert, yoksa ayrı bir dert :KK59:

ben 40 yaşında 1.68 cm boylarında 2 çocuk sahibi 15 gün öncesine kadar 78 kg olan bir bayandım.tamamıyle günde 8-9 saat durağan oturarak yaptığım bir işte çalışmaktayım. son bir yıldır 75 kg olan kilomın üzere üç kiloda alarak 78 kg oldmuştum taa 15 gün önce dukan diyetiyle tanışana kadar. kilo artışım olduğundan beri beni sonuca götürecek bir diyet planlaması aradım durdum. çünkü artık merdiven çıkarken yada yüyürken zorlanıyor yataktan uykudan değilde dayakyemekten kalkıyormuş gibi hissediyordum hele adet günlerimin şişliği beni perişan ediyor eklem yerlerimden kıpırdayamaz hale geliyordum tabii ki 15 gün önceye kadar......
dukanın belirlemiş olduğu atak evresi (4 gün)ve seyir evresi (100 gün 11. günümdeyim) de dahil busabak itibariyle 73.800 kg olmayı başardım hemde hiç aç halsiz keyifsiz kalmadan el ayak titremesi olmadan,soğuk terler dökmeden ayılıp bayılmadan.....ben tertımda bu kiloyu 7 yıl önce görmüştüm çok mutlu ve umutluyum tüm isteyen çaba gösteren umutlanan arkadaşlarım gönüllerince olsası dilegiyle sevgilerimle:KK9:

Tebrik ederim, aramıza hoşgeldin.

bunlarin hepsi tuzaaaak!!! tebrik ederim canim, benim düstügüm hataya düsmedin, vicdanin rahat olsun. moralini hic bozma tartinin ibresi asagiya oynamaya az kaldi insallah.!

Teşekkür ederim tombiş.
Ama tartının ibresinin aşağı inmesi şöyle dursun.bu sabah +3 gördüm moral sıfır...

Helal sana arkadaşım. İşte bu iradenin ödülünü alacağız merak etme.

teşekkür ederim carmen.Aldım aldım hemde nasıl sabah +3 le başladım güne:)) takmayım diyorum olmuyor.hiç kaçamak yok +3 ne yaaaa ağlıycam vallaha.regl olamadım ama 3 kiloda fark etmez sanırım.ufffffffffff yaaaaa:KK43:((((

teşekkür ederim carmen.Aldım aldım hemde nasıl sabah +3 le başladım güne:)) takmayım diyorum olmuyor.hiç kaçamak yok +3 ne yaaaa ağlıycam vallaha.regl olamadım ama 3 kiloda fark etmez sanırım.ufffffffffff yaaaaa:KK43:((((

canım bir anda durduk yere +3 çıkmaz yaa, baya çıkmış
regl olamadım diyosun ama regl olmadan birkaç gün önce başlıyor vücut su tutmaya muhtemelen ondandır, hiç canını sıkma

ayy bu sabah da -400 gr :KK66::KK66::KK66:

çok şükür 83 leri ilk defa görüyorum derken bu sabah 82.6 kg :KK62:
keşke kaç kg ile başladığımı bilseydim de kaç kg verdiğmi hesap edebilseydim

bugün seyire başlıyorum, ben de 1/1 yapıcam, hadi hayırlı olsun :KK1:

tebrikler arkadaşım.seyir evrende hayırlı olsun:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

tebrikler arkadaşım.seyir evrende hayırlı olsun:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

teşekkür ederim canım. gerçi seyir ne kadar hayırlı olacak bilmiyorum çünkü sebze olunca sanki insan daha çok yiyor yemek :KK1:
gerçi kuralları bozmadıktan sonra yemekte sınır yok ama , yine de tereddüte düşmedim değil :KK1:

Teşekkür ederim tombiş.
Ama tartının ibresinin aşağı inmesi şöyle dursun.bu sabah +3 gördüm moral sıfır...

Canım sen aynı tartıda mı tartıldın. Ordan fark olabilir.
bide wc durumun nasıl oda farkettirir.

Bozma moralini. Dur daha bismillah yeni başlıyoz kilo vermelere

kızlar tuvalet sorunu için çok sık olmamak şartıyla
sinameki çayı
ya da kayısılı form çayını deneyin, çok işe yarayıyor

ama çok sık kullanmayın bağırsak tembelliği yapabilir

merhaba kızlar geçen hafta diyeti bozmak zorunda kalmıştım ağır bir grip geçirdim 3 gün hastanede kaldım ateşim düşmediği için yeniden baştan başladım diyete bugün üçüncü günüm 2 gün atak yaptım bugün sebze günüm hala boğazım acıor hep sıcak bişiler içiorum su bil içmeye korkuorum yine azıcak boğazım die halada acıorya o başka ilk gün 66.3 gldim soraki gün 65.0 ödem attım herhalde ilk gün 1.3 kg gitti bugünde 64.5 geldim şimdilik ii gidior birde tam ii olsam dahada güzel olcak herkese bol bol kilo vermeler:KK16:

merhaba kızlar geçen hafta diyeti bozmak zorunda kalmıştım ağır bir grip geçirdim 3 gün hastanede kaldım ateşim düşmediği için yeniden baştan başladım diyete bugün üçüncü günüm 2 gün atak yaptım bugün sebze günüm hala boğazım acıor hep sıcak bişiler içiorum su bil içmeye korkuorum yine azıcak boğazım die halada acıorya o başka ilk gün 66.3 gldim soraki gün 65.0 ödem attım herhalde ilk gün 1.3 kg gitti bugünde 64.5 geldim şimdilik ii gidior birde tam ii olsam dahada güzel olcak herkese bol bol kilo vermeler:KK16:

çok geçmiş olsun.
ama hasta olmana rağmen bozmadan çok güzel kilo vermişsin, tebrik ederim.
sakın bozma:KK20:

kizlar selam, benim gibi dukanin seyir foneminde kilo vermeden dolayi regl olamayan var mi?? ne zman yag kaybetsem hep ayni sey oluyor tekrar hap kullan falan filan,cok uzuluyorum tekar kilo alsam yine baslicak adet duzenim ama istemiyorum kilo almak 6 kilo verdim 68 ten 62 ye dustum 2 ayda diet spor canim cikti..nolur cevap yazin bana

cok sagolun hepiniz opuyorum,saglikli kilo vermeler

kizlar selam, benim gibi dukanin seyir foneminde kilo vermeden dolayi regl olamayan var mi?? ne zman yag kaybetsem hep ayni sey oluyor tekrar hap kullan falan filan,cok uzuluyorum tekar kilo alsam yine baslicak adet duzenim ama istemiyorum kilo almak 6 kilo verdim 68 ten 62 ye dustum 2 ayda diet spor canim cikti..nolur cevap yazin bana

cok sagolun hepiniz opuyorum,saglikli kilo vermeler

çok geçmiş olsun canım
ama ilginç bir durum, benim bildiğim fazla kilo nedeniyle bozulan hormon dengesi yüzünden adet sorunu yaşanır genelde ve bu fazla kilolar verildikçe horman dengesi de normale döndüğü için adetlerde düzene girer; keza benim doktorumun adet düzensizliğim için kilo vermemin önemini vurguladığında yaptığı açıklama buydu.

acaba başka sebeplerden etkilenmiş olabilir misin?

Son düzenleme:
selammmmmmmmmmmmm kizlarrrrrrrrrrrrrr:KK19::KK19::KK19::KK35::KK35::KK35:

Size bir$ey yazayimm

eylül
12/09 69.5
22/09 69.2
25/09 68.5
27/09 68.1
29/09 67.5

yani toplamda 8 gündür dukan diyetini uyguluyorum veeee sonuç -1.8 kilo!!!! çok mutluyum!!

Kizlar, dün aç yattim belki o yüzden daha az çikti bugün, ama kendimi çok yorgun ve uykusuz hissediyorum, sizdede oldumu böyle bir$ey?

evet bende yorgun ve uykuzuzum öle gelior bana enerjim yok sanki.

X