Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

geçmiş olsun canım yaa:44: Peki şimdi nasıl yapıyosun?

teşekkür ederim cnm şekeri tuzu ekmegi kesmiştim zaten kepekli ekmek yiyorum.kahvaltımı erken yapıyorum bol yeşillikle gün içinde bol su içiyorum 15 20 dk pilates yapıyorum daha alşamadım ara ögünler elma ( hiç sevmem ama mecbur yiyorum =) akşam yemegde en geç 6 da haff ygsız sebze yemeklerinden yiyorum bide 1 saat sauna eşofmanıyla tempolu yürüyüş yapıyorum dukanda ki kadar mutlu degilim ama =(

bugün geçtim canım seyir evresine 1+1 yapıyorum dediğin gibi vallahi süper gidiyosun 12 günde 5,400 kilo çok iyi inşallah bende senin gibi veririm.bide bişey sorcam mesela syir evresini biraz yaptım diyelim daha hızlı kilo vermek için arada şu yumruk denilen şeyi yapsam yani arada atak uygulasam bişey olurmu sence mesela 5 gün atak yapıp tekrar seyire devam etsem ne dersin olurmu?

gayet sağlıklı görünüyor canım. inş. kilolar gitmeye devam eder.

Teşekkür ederim canım.Senin tatlandırıcının adı ne?Kaça aldın? Ben de ondan aliim olmassa:44:
tamam bi dene bakalım noolcak. belki dediğin gibi faydası olur.

adı stevya 19 tl umarımm 5+5 işe yarar yarın başlıorumm 30/eylül/cuma günü tartılıpp çizelgemi değiştiricemm inşlh

çok tuz kullanmam.sadece sulu yemeklerde kullanırım sonradan dökülen salata gibi tuz ya kullanmam yada çok az dökerim.yumurtayı falan tuzsuz yerim.regl dönemim ayın 10da.yag da kullanmıyorum teflonda yada fırında pişiriyorum ve bir kıymık kaçamagım yokdiyet içeceklerden bir tek zero içtimegzersiz yürüyüşüm yok.sadece mekik çekebiliyorum oda az günde 50 filan

ama bende senin gibi sürekli diyet yapardım.gecen sene kalaori diyetinde doktorla beraber tabi. günlük 700 kaloriye kadar düşmüştük yine verememiştim.beni tahilile yollamıştı hormon bozuklugu varmı diye yok çıkmıştı.ama o dedigin ünsilin direnci tahlilini hiç yaptırmadım fakat guatır tahlili tsh normal hormonal normaldi.. gidip bir ünsilin direnci tahlili yaptırayım bakalım genelde o açlık kan şekeri dedikleri olay bende düşüktü yani şekerim genelde düşük çıkar.o yüzden çok tatlı yermişim öyle demişlerdi birgün sıksık az ye demişti doktorun biiri fi tarihinde .aç kalınca gözlerim kararır ellerim titrer.am bu diyette aç kalmıyorum.

birde kabızlık sorunu çok yaşıyorum yulaf kepegide yiyorum.oda olabilir gibi.

neyse arkadaşlarım akşam geldim üzdüm sizi kesinlikle bozmayacagım.yapacagım şey birkaçgün basküle çıkmayacagım yarın sp günüm .şuan karnım aç gidim yatım 7de kalkıcam güzel domatesle beraber kahvaltı için heyecenlıyım.

öglenede taze fasulyeyi haşlayıp yumurtayla kavuracagım.yanınada yogurt güzel bir menüdür tavsiye ederim çok leziz....,,,

herkese ii geceler.sabah kalkar kalkmaz açarım ben okurum yazdıklarınızı.

hala midem gurul gurul, yarin okulum var :26: ayiptir söylemesi ishal oldum gecmesi icin ne yapabilirim

Sema, demek ki vucudun cok direncli kilo vermeye. Ama bunu kirmak zaman alacak ve basaran sen olacaksin. Ust kat komsum dukan sitesinden koclukmaliyor ve bir aydir sabit kiloda. Dukanin soyledigi direnci kirmak icin mutlaka sabir ve sebat etmek ve mumkunse spor yapmak.

Kazanan sen olacaksin sema. Arkandayiz!

hala midem gurul gurul, yarin okulum var :26: ayiptir söylemesi ishal oldum gecmesi icin ne yapabilirim

Kahve ve limon derler ama. İkisi de serbestbdukanda:)) bir yemek kasigi kahveye iki uc damla limon diyebhatirliyorum.

Ne sanslisin bubarada, kabizlik dukanda inan daha zor ve moral bozucu

Dun yazdigim gibi oldu. Atak 2 ve atak 3 sabahlarinayni kiloydum, atak 4 ve atak5 sabahlari da ayni kilo ciktim. Cok moral bozucu oluyor atakta oynamayan tarti inanin.

Ve hissiyatim sudur ki yarin da buyuk oynmama olmayacak.

Bakalim.

Bubarada ticker isini basardim. Sema link icin cok tesekkurler:))

selam kizlar bu sabah tartildim ve kaçamaklarima ragemn 3 günde 700gr vermi$im! bu benim için bir mucize çünkü çok zor kilo veren biri olarak, haftada en fazla 300gr veriyordum diger diyetlerle, bugün dahada çok motive olmu$tum, sabah kalktim peynir yedim ve gezmeye gittik 2 saat boyu orda göz migrenim tuttu Allah kimsenin ba$ina vermesin bilmeyenler için söyliyeyim 30 dk ile 1 saat arasi sürüyor ve bu süre zarfinda gözlerim a$iri derecede bulanik görüyor (yazilari okuyamiyorum) ve gözler öyle görünce haliyle mide bulantisida oluyor, ve anneme dedim yine açsin o yüzden dedi ve elma vardi yanimizda sadece ama yemedim öylece dolandim kör gibi, sonra eve geldik yine bozmadan devam ettim vee $a$irdim ama yine tuttu oysa genelde 2 kere üst üste belki 7 yilda 2 kere tutmu$tur, ve ben yine bozmadim ve dügüne gittik bu sefer bir $ok daha yine tuttu oynayanlari düzgün göremiyordum bile! artik pes ettim üzüle üzüle bozdum ve masada bulunan krakerlerden bayagi yedim sonrada yemekte tavuk ile tur$u yedim gönülsüzce üstelik yasak $eylerin tatlari eskisi kadar güzel bile gelmiyordu

bunlara ragmen bu -700gr beni çok motive etti ve yarin 0 dan ba$layacagim, yani 3 günlük atak yapacagim, eger yarin yine göz migrenim tutarsa bir kaç gün ara verecegim ama yarin peyniri azaltacagim çünkü migrenimin beslenmemle ilgisi var maalesef ve ben rahatca peynir yiyordum çünkü migren hastalarinin tedavisi olmadigi için kendi kendinin doktoru olmaliyiz ben ben ne zaman tulum peyniri veya tulum peyniriyle salami beraber yesem tutuyor oysa ikisindende yemedim

saol canım benim

hayatım birşey deil.
canım teşekkür ederim yardımın için bende yaptım sonunda
yapamamışsın yok bak .iyice bi kontrol et bakim.sen mesajn yazdıkça otomatik çıkması lazım mesajın altına..

geçmiş olsun baya üzüzcü bir durum.başka diyetler olsa kaçamagı zevkle yapıyorsun o tat larda ne güzel deilmi.ne hikmetse bunda ne olursa olsun kimse kaçamak yapmıyor.yapsada tat alamıyor suçluluk hissediyor.sende dene bakalım besinleri peynir yeme bugun.

Son düzenleme:

İnsülin direncine bir baktır bakalım. Ben de aynı senin gibiyim herkes patır patır verir kiloları ben ya veremem ya çok geriden gelirim. Ama diyorum ya buna da şükür.

Son düzenleme:

Selam geçmiş olsun. Sanırım buna göz migreni değil de auarlı migeren deniyor. Ben de şöyle oluyor. Baktığım şeyin üst yarısını görüyorum, alt yarısı parlıyor göremiyorum. Yarım saat kadar devam ediyor sonrasında gözlerimin yan taraflarında zigzaglar oluyor. Ardından görüntü netleşiyor kafamın üstünde bir ağırlık oluyor. Yapacak bir şey yok demişti doktor tetikleyenleri takip edip yapmaktan kaçınmalısın. Ben de dikkat ettim kırmızı şarap tetikliyor. Çok nadir içerim ama artık beyaz şarap tercih ediyorum.

Son düzenleme:
Günaydın kızlaarr bu sabah bir mucize oldu tartıda 2. Atak günümün sonunda 79.9u gördüm 81.8 ile başlamıştım. 2 günde 1.900 kilo mükemmel birsey. Hepinizin yazdiklariyla motive oldugum için diyetten de hiç sıkılmıyorum. Hepinize teşekkürler :80:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…