Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

tanrım kulağa ve mideye çok hoş görünüyo daha 5 gün ataktayım cumartesi deniycem valla zaten hafta sonu ancak zaman ayırabilirim güzel tarifleri kopyalayım depoluyorum saoll canım

iyi akşamlar kızlar bugün migrostan tatlandırıcı aldım adı cand........ bunu kullanan var mı? aspartamlı yazıyodu arkasında. bide yulaf kepeği bulamadım ama ruşeymli un karışımı vardı ekmek yapmak için o oluyomu? yanıtlarınızı bekliyorum biran önce başlamak istiyorum.

tbr.ler
gönülden kutluyorum
Benim diyet gayet iyi, çok alıştım hiç kaçamak yok. bugünb 77.6 yı gördüm. Toplamda 23 günde 3.9 kg.gitti ki benim için çok iyi. Zaten çok hızlı olsun istemiyorum.
iyi gitmişya 23 günde 4kilo de sen ona.benden gitmiyor gitmeyecek sanırım
aldım ligt puding saolasın .yardımcı olduguniçin şuan yapıp yemiyecegim haftaya inş.

valla siz çok iyisiniz.ben seyir evremin 2.günümdeyim dün 500 gram almıştım bugün protein günüm 500 daha aldım geri gibi gözüküyor.ama kepekli krepde yaptım dün hala kabızım.belki ondan olabilir diye düşünüp teselli ediyorum kendimi..

hemen yarın yapıyorum sebze günüm yarın .teşekürler paylaştıgın için

teşekkür ederim canım ben atak dönemini 2,700 le bitirdim iyimi bilmiyorum 5 gün yaptım

tbr.ler

bende bugün migrostaydımo dediginden aldım ama iyimi kötümü bilmiyorum bilen arkadaşlar bize dönerse sevinirim

Teşekkür ederim cnm Allah hepimizin yardımcısı olsun

senide tebrik ediyorum verdigin kilollardan ötürü

Son düzenleme:

Teşekkür ederim canım.Senin tatlandırıcının adı ne?Kaça aldın? Ben de ondan aliim olmassa:44:
tamam bi dene bakalım noolcak. belki dediğin gibi faydası olur.

kızlar ben bu akşam fırında tavuk yaptım yanına salata bide patlıcanı közleyim sarımsaklı yoğurtla karıştırdım bide 1 bardak light kola içtim çokmu olmuş sizce yedim ama karar veremedim...

teşekkür ederim canım ben atak dönemini 2,700 le bitirdim iyimi bilmiyorum 5 gün yaptım

selam
Atak dönemi için iyi kilo vermişsin 5 günde. Toplamda vermek istediğin kilo ne kadar?Atak süresini vermek istediğin kilo belirliyor. Bana cevap yazarsan yardımcı olabilirim. Bir de dukan test var, onu cevaplamanı tavsiye ediyorum. tam olarak söylüyo, şu kadar gün atak, şu kadar gün seyir diye...Ama kilo miktarını söylersen ben de yardımcı olabilirim.

arkdaşlar ben zayıflayamıyorum neden acaba.sizlere bakıyorum çok güzel gidiyorsunuz. daha bir kaçamagım yok.bugün annemlerde misafirdik akşam yemegine .hamsi istedi annem aldık gittik kalabalıkta .ama annem helva yapmış un helvası .karpuz kestiler ortaya yeşillikler rokalar .birde kocaman legenle salata yaptılar koydular masaya .o karpuz o salatalar rokalar nasıl koktu bilemezsiniz.bir kıymık almadım allahtan hamsiyi bugulama yaptıtıtırdım ondan bir tabak yedim bir bardak zero içtim kalktım.annemlere gitmeden önce pazara gittik eşimle .şimdi pazarlıkları yerleştirecem meyvasız duramazdım ben ve 1 haftadır agzıma meyvanın kıymıgı girmiyor.şimdi eşime soydum şeftali getirdim karpuz kavun erik .dayanamıyacagım diye korkuyorum

sizlere bilen arkadaşlara bir sorum olacak bu diyeti yapıpta zayıflayamayanlar varmı?varsa bende onlardan biri olacagım gibi.hiç devam etmeyeyim ne dersiniz.bana akıl verin ne yapayım devammı yoksa bırakayımmı?iradeli biriyimdir.aklıma koydugumu kesinlikle yaparım ama bu vucuda sözüm gecmiyor.birde bana demiyorlarmı yok sen zayıflayamazsın boşver diye.

çok cnm sıkkın kızlar.bir sizler varsınız halden anlayan .bana ne söylerseniz onu yapıcagım...

hepinizi öpüyorum

Saçmalama
Kızım topla kendini, çıkar aklından şu olumsuz düşünceleri bakalım.Kendine gel.Dönmek yok bu yoldan ona göre. Dönersen bizi de hayal kırıklığına uğratmış olursun.
Bu iş sabır işi. öyle sihirle gitmiycek kilolar.Sadece sabrediceksin. Hep birlikte vereceğiz bu kiloları. eğer şimdi bırakırsan ömür boyu ağırlıklarınla yaşamaya mahkum olursun. bunu mu istiyosun. hiç sanmıyorum.
birkaç gün tartılmıyosun. diyetine aynen devam. ondan sonra giden kiloları görünce şaşıracaksın. Bu savaşı sen kazanıcaksın, kiloların değil
şu da aklında olsun sp günlerinden sonra tartılma diyor kitapta.
Anlaşıldı mı arkadaşım, yola devam. Ama tartılma bikaç gün.vericeksin o kiloları inan banasonra böle kutluycaz.anlaştık mı?

Merhaba,
Buğday olmaz, yulaf ezmeside olmaz. Yulaf kepeği olması lazım. İnternette aratırsan yulaf kepeği diye bir sürü sanal markette satışı var 2 gün içinde geliyor. Üzerinde Ru sheim yulaf kepeği dukan diyetinin olmazsa olmazı yazıyor.

kızlar ben bu akşam fırında tavuk yaptım yanına salata bide patlıcanı közleyim sarımsaklı yoğurtla karıştırdım bide 1 bardak light kola içtim çokmu olmuş sizce yedim ama karar veremedim...

Valla kitapta miktar sınırlaması yok. Sadece 2.tabağı asla almayın diyor. Bence doyana kadar ye arkadaşım, afiyet şeker olsun.

saol bitanem ben seninde dedigin gibi tartılamayayım en iyisi.dogrusu bu galiba .:2:

Semacım lütfen sakın diyeti bırakma. Şu ihtimalleri bir gözden geçirelim; tuz çok tüketiyor musun çünkü tuz su tutuyor. Ayrıca regl dönemin yaklaşmış olabilir. Bir de Dukan kitapta şöyle yazmış eğer diyeti tam anlamıyla uygulayıp kilo veremiyorsan bunun altında yatan tıbbi nedenleri araştırmak gerekiyor (ilk bakılması gereken insülin direnci için homa testi ve tiroid tembelliği için tsh testi ikisi de 10-12 saatlik açlıkla sabah aç karnına basit bir kan tahlilinden tespit edilebiliyor) Bir de diyeti nasıl uyguluyorsun yağ kullanımın 0 olmalı, egzersiz kısmı ne durumda? Bunları değerlendirelim. Mesela benim bu diyeti nasıl uyguladığımı görsen 23 gündür bir kez bir lokma dahi bozmadım, tatlandırıcı ya da cola vs.hiç içmiyorum. Buna rağmen 23 günde 3.9 kg. bana sorarsan çok iyi çünkü son 15 senem diyetlerle geçti ve bu en hızlı verdiğim. Şimdi yazınca aklıma geldi benim gibi çok diyet yapmış kişilerde direnç oluyormuş belki böyle bir şey vardır. Bu ihtimallerin hepsini düşünüp ona göre çözüm arayalım. Bir de lütfen böyle umutsuz olma, sen nasıl dersen öyle olursun. kesinlikle zayıflayacaksın arkadaşım.

canım ben 72,300 le diyete başladım 5 gün atak devresinde 2,700 kilo verdim 69,600 oldum hedeflediğim kilo 58 dediğin test dukanın kendi sitesindeki test dimi ben baktım ama ingilizce türkçeye çeviriyorum çok anlamsız cümleler çıkıyo oyüzden bişeyanlamadım boyum 1,67 kilom 72,300 dü hedeflediğim kiloysa 58 yardımcı olursan çok sevinirim canım sen kaç kilo verdin ve hangi dönemde ne kadar verdin canım öpüyorum çok

Valla kitapta miktar sınırlaması yok. Sadece 2.tabağı asla almayın diyor. Bence doyana kadar ye arkadaşım, afiyet şeker olsun.

sağol canım vallahi gerçekten afiyet bal şeker oldu 5 günden sonra bugün seyirde 1. günümdüde miğdem bayram etti en azından sofrada çeşit vardı gözüm doydu vallahi ama yinede abartmayalım biz canım teşekkür ederim cevabın için canım.......

merhaba kızlar biara aranızdaydım kitabı aldım okudum diyete başladım atak evresini yaptım 4.5 kiloya yakın kilo verdim ama sonra vucudumda bişiler çıkmaya başladı kaşınmaya başladım neyse benim tavuga karsı alerjim varmıs çok tüketmemem gerekiyomus yani sürekli aynı yiyecekleri tüketme dedi bende kalakldım öle dukandakı alışkanlıklarımı bırakmadım bol su içiyorum kepegi falan ama yiyecekleri tüketemiyorum o yüzden kendi çapımda diyet uyguluyorum ama çok heveslenip başlamıstım iyide kilo vermiştim

5 gün atak yeterli senin için. Seyir evresine geçmelisin artık. Sıkıcı olmaması için 1gün sp, 1 gün p yapmalısın. Seyir evresi istediğin kiloya ininceye dek sürecek.
Ben 82,6 ile başladım. 7 gün atak yaptım. atakta 3,5 kilo verdim. Şu an seyir evresinin 5.günündeyim. Bu sabah 77.1 i gördüm Allaha şükür.

geçmiş olsun canım yaa:44: Peki şimdi nasıl yapıyosun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…