Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Ne zaman bu us zor deyip kendime vazgecmeye kalksam sizinokuyup kendime geliyorum.

7 gun atagimin 4, gunu-2 kilo ile bitti.
Hatta 2. Gun ve 3. Gun kilom aynuydinhic dusmedi, icimden bir his benim seyir evremin tahminimden uzun olacagini soyluyor:2:

Ben yulaf kepegi bulamadim. Ustelik vaktim de olmadi, yulaf ezmesini blenderdan gecirdim sabah 1 tatli kasigi omlete koydum sonra 2 ogunluk kofte hazirlamistim ona koydum.

Koftemin icinde, dortde bir sogan, bir dis sarimsak, iki kasik pinar light beyaz peynir, biryumurta, maydooz, kimyon kekik ve bol aci vardi. Ogeln sarimsakli yogurt ve diyet peynir ile aksam ise normal diyet yogurt ve zero ile yedim.

Tavuk yiyemiorum ben maalesef. Yarin balik alacagim bakalim o nasil etkinedecek..

Tatlimfilan degilde, domates salatalik taze fasulye ozledim ben. Seyirde ilk bol kiymali domatesli taze fasulye yapip yogurtlamyiyecegim. Az kaldi . Carsambagunu sebzelerimekavusuyorim

Tum bu surec icinde salatalik tursusu zaafim oldu, tuz kismi bende zor oldu cunku hem dusuk tansiyonluyum hem hipotrioid ilacimkullaniyorum duzenli olarak.

Bu arada, tum kilo veren, durmusiken tekrar dusmeye baslayan ve yeni baslayan arkadaslarimi GONULDEN tebrik ederim.

Bakalim yarininsuprizi ne, bence kipirti yok ama

slm kızlar size bu gün yedillerimi yazayım öncelikle
sabah haşlanmış yumurta peynir şekersiz çay.
öglen tavuklu yogurtlu bisey vardı adını bilmiyorum ondan yarım tabak bir de bir dilim peynir.4 5 bardak çay
akşam bir maden suyu 1 kase yogurt azcık peynir.
bu gün pazara gittim çok bişey yapamadım kendime hazırda ne varsa.
başıma çok komik bir olay geldi anlatayımda gulün.
pazara gittik her zaman gitmem sezon sonu durumları oldumu gezmek ve indirim amaçlıneyse
pazara girer girmez baktım bi adam elinde simit tezgahı bir oturuyo bir kalkıyo 3 4adım atıyo yine oturuyo ne oldugunu anlamadım heralde dedim yer seçemedi kendine ama garip geldi
ama bşi yandan adamı takip ediyorum
simite bayılırm simit alıcam adam önde ben arkada baya gittik sonra durdurdum adamı simit ne kadar diye adam demesinmi abla zabıtdan kaçıyorum acele et ayy şaşkına döndüm
.neyse aldım simiti koşa koşa annemin yanına geldim anlatırken bir ısırık aldım simitten aaa oda ne aklımageldi birden ben simit yiyemem atak dönemi diyet yapıyoru
m yazık ya okadar koştum adamın peşine yemeden bıraktım ama azimliyim başarıcam bu sefer

günaydın kızlar bugün bende başladım atak dönemine 4 gün yapıcam ama çizelgeyi ekleyemedim buraya

merhabA arkadaşlar ben De 3 gün AtAk ve 7.gündeyim 75.5 tum 73.7 oldım 1 hafta sonuda ehhh fEna dEillll,adım gül,1.70 byUom en Az 65 oLmak istiyorum dEstEkLerinizi bEkliyorUm,bUgün gojibeRr Y reçeLi Yaptım AmA hiç güzel oLmadı boşa gitti gojir BeelN ne yapıcAM şimdi

bir de bu harfler istemEden böyle yazılıyor nerden düzetilcem ben bunları ben yazmıyorum böyle yukardaki semajımdakşi gibi yani...

Teşekkür ederim arkadaşım.sanada dukan yolunda başarılar diliyorum:))evet yaa ekonomik yönünü hiç sorma gitsin.sonuçta hepimiz ailelerimizle yaşıyoruz ee et alıyorsun balık alıyorsun tavuk alıyorsun aman sakın bunlara dokunmayın ben diyet yapıyorsum siz yemeyin demek olmuyor.Ekonomide altüst oluyor tabii:)) ama ne yapalım.baş koyduk bu yola devammmmm.

Arkadaşlar dün seyir evremin ikl günü idi1+1 yapıcam yanlız bugün baskülde 500 gram almış oldugumu gördüm.ama hiç kaçamadım olmadı.sabah normal kahvaltı sebze olarak bir domates bir salatalık ekledim öglende çocuklarla dışardaydık sade döner yagsız ve 2 kaşık yogurtla zero içtim akşama kıymalı taze fasülye ki 1 tatlı kaşıgı yagla domatesle pişirdim.arlarda çay sütlü kahve içtim .ama sabah kilo almış olarak gördüm kendimi baya bi moralim bozuk bugun.
şuan kahvaltımı yaptım bir yumurta biraz peynir ve açık çay .

varmı bunlarda bir yanlışım acaba

merhaba sema ; sebze günlerinde ibrede oynama olabiliyor sebze vucutta su tutulmasına sebep veriyormuş o yüzden moralini hiç bozma.devam et. bende seyir evremde 1 kilo almıştım ve 4 gün hiç değişme olmadı ama dün tartıldığımda yine 1 kilo gitmişti.üstelik reğlim yakın olmasına rağmen.ama ben hür gün tartılmaktan uzak durmaya çalışıyorum çünkü motivasyonum düşüyor.sende moralini bozma ve devam et arkadaşım.

moralimi bozsamda devam edicem artık seninde dedigin gibi başkoyduk bu yola .o agır atak devresini tamamladık ya bu seyir evresi böyle gider.

sana bişey sorucagım bu tatlı için ligt puding öneriliyorya onun ölçüsü ne kadar birde ps günündemi yoksa p günüdede yenebilirmi..

Kesinlikle inanırım, benim işyerinde beraber yaptığım arkadaşım 97 kilo ile başladı ve inanılmaz tombikti yanakları 2 gün sonra indi. Bence sizde ödem var ve o ödem hemen iniyor.

Zaten şunun şurasında iki kilo fazlan kalmış bence 2 hafta dikkat ederek ve sporla da verirsin. Ama yine de ben kendi atak uygulamamı yazayım: Ben sabah light peynir light süt yulaf kepeği, yumurta, light süt ile yapılmış krep yedim. Ara da ya light yoğurt ya light süt içtim. Öğle yemeğinde fırın poşetinde pişmiş baharatlı tavuk ve light yoğurt yedim. Ara da yine önceki ara gibi. Akşam fırın poşetinde balık yedim. Benim 7 gün atak evrem her gün böyleydi. Sadece ilk üç gün yulaf kepeğim yoktu onun yerine yumurtayı haşlanmış yedim.

benim 5 gündür yine kilom sabitlendi sıkıldım 1+1 yapıorum acaba 5+5e mi geçsem çok mu zor olur acabaaa:44:

kızlar atakta 1.günüm alışveriş yapmadığım için sabah 2 yumurta yedim şekersiz çay içtim alışverişe giderken 20 dklık yürüyüşü yapmış oldum öğle yemeği olarakta şimdi tavuk yaptım baharat ve sarmısaklı yanına bir salatalık turşusu light yoğurt yedim canım tatlı istedi sabah çayı şekersiz hayatta içemezdim içtim zero kola almıştım yarım bardak onu içiyorum şimdi size bi sorum var bu dukan amca balıklarda hamsi yazmamış yasakmı oluyo yoksa o hamsiyi bilmiyomu :)

Hamsiyi bilmiyordur :) Her türlü balık serbest konserve olanlar dışında. Etlerde yağsızı tercih edin diyor ama balıkların yağı çok faydalı olduğundan balıkların hepsi serbest.

semacım benim tatlıyla hiç aram olmadığı için bilmiyorum.Daha tecrübeli arkadaşlardan yardım alalım.

Tyche_deniz selam
biraz evvel hafif tarif sitesindeki yazını okudum cevap yazdım. Umarım diyetin iyi gidiyordur.

Son düzenleme:
Selam kızlar ben atak 2 deyim bugün. Dün sabah 81.8 dim. Günboyu yumurta yoğurt ve balık yedim. Bu sabah 81.2 yi gördüm inşallah böyle devam eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…