Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

selam arkadaslar. bugün seyirde 3. günüm. pazartesi 74.1 le baslamis oldum bu sabah tartida 70,1 ciktim 6 günde 4 kilo vermis oldum, cooook mutluyummmmm:KK66::KK66::KK66:

yanliz bi sorunum var, cogunlukla herkes kabizliktan sikayet ediyor bende de tam tersi. ishal oluyorum. ve ac olmadigim halde midem gurul gurul. kizim aksam anne karninda gök mü gürlüyor dedi :KK1: acaba biseyleri yanlis mi yapiyorum. evde sorun degilde disarda kötü oluyorum, gurul gurul dolasiyorum:KK31:

sahanda yumurtaya yağ koymadın dimi?

yok canim 1-2 damla sivi yag damlatip kagit rulayla tavaya yediriyorum yapismasin diye :KK56:

kızlarrr
iki günlük geçmişi okuyamıyorum ama bu gün çokkk mutluyum.nerdeyse 4-5 gündür kilo vermem duraklamıştı.bu gün -400 ile güne başladım.tam 9 kilo gitmiş durumda.çok seviniyorum anlatamam.kaldı 4 800 .son 2 kaldığında güçlendirmeye geçecem.yani kaldı 2800 .inşallah hemen atarım bu kiloları.
yeni gelen arkadaşlarımız aramıza hoşgeldinizz.
kilo veren arkadaşlarımıda canı gönülden kutluyorum

vereyimm hemenn :KK56: 2 yum./2 ya da 3 kaşık stevya (ben 2 koyuyorum 3 bana göre çok tatlı) / 6 kaşık yulaf ezmesi / 3 kaşık yoğrt yya da 1 çay bar. kadar süt / yarım pak. kab. tozu / tarçın ve kakao sevmezsen tarçın koyma hepsini karıştırdıktan sonra şişmesi için biraz bekle cıvık olusa az daha yulaf ezm. ekle 6 adet silikon muffin kalıbına bölüştür 180 dercede pişirr. unsuz ve şekersiz kek ne kadar güzel olabilirse o kadar güzell oluoo işte ama nefsini köreltioo:KK31:

çok teşekkür ederim canım. :KK70:İlk fırsatta yapıcam. Naapalım bunlarla idare edicez artıkın.:KK34:
Bişi sorucam sana; senin şu tatlandırıcıda karbonhidrat var mı? Dün marketten bi toz tatlandırıcı aldım. Karbonhidrat varmış içinde. Eve gelince farkettim. Hem de %99 gibi bi oran.Seninkinde de var mı acaba bana bilgi verir misin?:44:

slmlar diyet iyi gidiyo kaçamak yok ama ağız kuruluğu had safada bol su içiyorum oysa daha önce diyet yaparken zorla içerdim suyu senin diyet ne durumda acep

Benim diyet gayet iyi, çok alıştım hiç kaçamak yok. bugünb 77.6 yı gördüm. Toplamda 23 günde 3.9 kg.gitti ki benim için çok iyi. Zaten çok hızlı olsun istemiyorum.

benim 5 gündür yine kilom sabitlendi sıkıldım:KK14: 1+1 yapıorum acaba 5+5e mi geçsem çok mu zor olur acabaaa:44:

Öyle sıkıcı olur canım. Kitapta duraklamaların normal olduğu, böyle durumlarda 4 gün üst üste 60 dakikalık yürüyüş yapmamız gerektiği yazıyor. Bence bunu deneyebilirsin:79:

moralimi bozsamda devam edicem artık seninde dedigin gibi başkoyduk bu yola .o agır atak devresini tamamladık ya bu seyir evresi böyle gider.

sana bişey sorucagım bu tatlı için ligt puding öneriliyorya onun ölçüsü ne kadar birde ps günündemi yoksa p günüdede yenebilirmi..

Canını sıkma sen gidecek o kilolar:KK70:
light pudingi light sütle yapıyosun arkadaşım. 3 tabak çıkıyor. Ben sp gününde bi tabak yedim. p gününde de yenilebilir aslında. günde bir tabaktan fazla olmamak ve her gün yememek şartıyla istediğin zaman yiyebilirsin canım.afiyet olsun, ağzımız tatlansın.:KK76:

merhabalar hanımlar siizin ne kadar kararlı bir şekilde devam ettiğiniiz görünce bende utanıyorum.benim dukan da bugün tam 20.günüm. toplamda 4-4.5 kilo kaybettim.nerdeyse bir haftadır bir değişiklik yok tartıda ve ben artık bazı şeylere acayip özlem duyuyorum. çok iradesizim. yinede tutuyorum kendimi aklıma böyle incecik dal gibi olduğumda giyebileceğim kıyafetleri falan getirmeye çalışıyorum.özellikle haftasonları bir iki kaçamak oluyor.siz nasıl başarıyorsunuz anlatınn.

merhabalar hanımlar siizin ne kadar kararlı bir şekilde devam ettiğiniiz görünce bende utanıyorum.benim dukan da bugün tam 20.günüm. toplamda 4-4.5 kilo kaybettim.nerdeyse bir haftadır bir değişiklik yok tartıda ve ben artık bazı şeylere acayip özlem duyuyorum. çok iradesizim. yinede tutuyorum kendimi aklıma böyle incecik dal gibi olduğumda giyebileceğim kıyafetleri falan getirmeye çalışıyorum.özellikle haftasonları bir iki kaçamak oluyor.siz nasıl başarıyorsunuz anlatınn.

aman arkadaşım sakın kaçamak yapma.bu diet kaçamağı kaldırmıyor.az daha sabır.

kızlarrr
iki günlük geçmişi okuyamıyorum ama bu gün çokkk mutluyum.nerdeyse 4-5 gündür kilo vermem duraklamıştı.bu gün -400 ile güne başladım.tam 9 kilo gitmiş durumda.çok seviniyorum anlatamam.kaldı 4 800 .son 2 kaldığında güçlendirmeye geçecem.yani kaldı 2800 .inşallah hemen atarım bu kiloları.
yeni gelen arkadaşlarımız aramıza hoşgeldinizz.
kilo veren arkadaşlarımıda canı gönülden kutluyorum

tebrikler...:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ne kadar sürede gitti 9 kilo? çok güzel vermişsin.

Kızlar harika bir yemek yaptım sizinle paylaşmak istedim. Menü sıkıntısı yaşayanlar için alternatif olabilir. Patlıcanları fırında 250 derecede közledim. Soyup doğradım. Tavaya az yağlı kıymayı koyup hemen ardından küçük doğranmış soğan ve sarımsakları ilave ettim. Biraz sonra kırmızı ve yeşil küçük doğranmış biberleri ve yine minicik doğradığım brokolileri koydum. Sonra domatesi ilave ettim. Biraz daha karıştırıp kekik, tuz, karabiber, azıcık soya sosu koydum ocağın büyük tarafına alıp iyice kavurdum. Altını söndürünce yarım demet doğranmış maydanozu ilave ettim. Patlıcanlar soğuyunca sarımsaklı light yoğurtla karıştırdım. Tabağın altına patlıcanlı yoğurdu koydum, üstüne kıymayı. Çok süper oldu.

çok teşekkür ederim canım. :KK70:İlk fırsatta yapıcam. Naapalım bunlarla idare edicez artıkın.:KK34:
Bişi sorucam sana; senin şu tatlandırıcıda karbonhidrat var mı? Dün marketten bi toz tatlandırıcı aldım. Karbonhidrat varmış içinde. Eve gelince farkettim. Hem de %99 gibi bi oran.Seninkinde de var mı acaba bana bilgi verir misin?:44:

paketin üzerinde %100 doğal ve bitkisel yazıoo karbonhidrat yağ vs. yok. splendanın içeriğinin aynısı sadece firma farklı demişti eczacı:KK61:
diğer msjla ilgili olarakta 5+5 fikri hızlı kilo verdirdiği cazip gelioo bana:KK28: ewet yorucu olcak ama denemeye karar verdim yarından itibaren biraz şaşırtalımm bakalımm bünyeyii:KK34:

Canım merhaba;
Kitapta p/s gününde sebzelerin de sınırsız olduğu, fakat protein ağırlıklı beslenmemiz gerektiği yazıyor. Yani sebzelere fazla yüklenmeyin diyor. Aşırıya kaçmamak kaydıyla mesela bi salatalık yiyebilirsin arada. :KK34:

teşekkür ederim canım ben atak dönemini 2,700 le bitirdim iyimi bilmiyorum 5 gün yaptım

Canım merhaba;
Kitapta p/s gününde sebzelerin de sınırsız olduğu, fakat protein ağırlıklı beslenmemiz gerektiği yazıyor. Yani sebzelere fazla yüklenmeyin diyor. Aşırıya kaçmamak kaydıyla mesela bi salatalık yiyebilirsin arada. :KK34:

teşekkür ederim canım ben atak dönemini 2,700 le bitirdim iyimi bilmiyorum 5 gün yaptım

kızlar merhabaa... bende bu diyete başlamak istiyorum ama kitabı bulamadm, nette sipariş vercm... diyet hakkında kısa bir bilgi verebilirmisiniz??

X