Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

slm arkadaşlar ben yeni üyeyim
tesadüfen dukan diyeti ile tanıştım nette. epeydir gözde imiş ama ben son bir yıldır diyet yapmaktan bıktığım için bakınmamıştım hiç.
son 10 yılda öyle çok diyet denemiştim ki ver al sonuçta neredeyse 100 kğ olmuşum.99 da dukanla tanıştım. sizlerin bütün iletilerinizi neredeyse okudum ve bu gün atak döneminin 5. gündeyim kaçamak yapmadım ve tartıda bu sabah 4 kilo 200gr eksiyi gördüm.
kabızlık olmadı henüz ilk üç gün yoğun baş ağrısı ama pes etmedim acıktıkca buraya takıldım ama acıktım sayılmaz diyet kola serbest bol su içiyorum böyle gitmez ama denediğim hiç bir diyette 4 günde bukadar gitmemişti birde ben vücumdaki hareketi hissediyorum çok terliyorum
devam etmeye kararlıyım umarım başarılı olan arkadaşlarım gibi bir gün bende zayıflarım
sevgilerr:)

Merhaba kızlar, ne çok sayfa olmuş en son perşembe yazmıştım oysaki...

Neyse dün kuzanimle beraberdik, beni dukana yönlendiren, kendisi dukanla 18 kilo veren ve ve şuan sadece perşembe günleri protein yiyen kişi olaur kendisi...
Dedimki "ben 12 gün oldu başlayalı ilk 4. gün 3 kg verdim ve kilom ogün bugün sabit kaldı, ne yukarı ne aşağıya ne yapayım diye sordum"

Kendisi "yarın öğlen bir dürüm ye şaşırt vücudunu sonra kaldığın yerden devam et, ben bikaç kere yaptım tekrar başlamıştım kilo vermeye" dedi...

Sizce ne yapsak:44:

günaydın

sizi gördükçe ben de artık seyire geçmek istiyorumm

7 gün mü yapiyorsun canim! sabret inan cok güzel sonuclar alicaksin allahin izniyle.. önünde kalan günleri degil ardinda biraktigin günlere bakinca diyette daha cok moral buluyorsun. zaten atakta hergün kilo azalimi olunca hep öyle gitsin istiyorsun.

Canım tebrik ediyorum seni
Hep böyle gitsin inş. Darısı da başımıza

hosgeldin canim, insallah hedeflediign ve hayalindeki kilona erismene az kaldi. cünkü dukan simdiye kadar en cok rahat gecirdigim ve kafamda ay sunu hazirlamam lazim ögleye, aksama bunu yemeliyim diye düsündürmeyen, aciktigimda istedigim kadar yiyebildigim tek diyet. sende rahatlikla verirsin insallah fazlaliklarini. bak simdiden gitmis bile 4 kilon, basarilar ve bol kilo vermeler!

Çok iyi yaa darısı hepimizin başına

Arkadaslar kitapta light içecekleri sadece ergenlik döneminde olanlara tavsiye ediyor sakın tuketmeyin:18:

Canım baktım beni kitaba. Sen tam tersini biliyorsun
Kitapta diyor ki; ligt içecekleri tavsiye ediyorum, yalnız ergenlik döneminde olanlarda ligt içecekler yalancı şeker etkisi yaratıp alışkanlık yapabileceğinden ve zevk için içme eğilimi geliştirebileceğinden istisna olarak onlara önermiyorum.
Bu şekilde bi açıklama var kitapta sf:57
Ohh be yüreğime su serpildi Ben seni napiyim.

geçmiş olsun o yumurtadandır.yumurta sarısı yeme ozaman kırmızı etde azalt .proteini beyaz eten almaya çalış .ama diyeti bırakma altarnetiflerin çok

süper ötesi .6 kilo mucuze gibi valla

güzel bir ayrıntı teşekkürler bilgi için.bende uygulayacagım

oh oh afiyetet bal şeker olsun bende bugun seir evresine başladım akşama ne yemek yapayım diyordum.bende bunu yapayım akşama.peki ne sorcam sana yag ve salça olayını ne yaptın.sulu yemekmi yaptın sen yoksa kavurma gibimi.yemeklerde salça ve yagı düşünüyorum ben

ahanda bizden biri daha geldi

hoş geldin . ve ayrıca tebrikler sana
amannnnn diyeyim dur
daha 4.gündesin dün benimde vermedim diyordum bugün baktım 1 kilo birden gitmişim.ilerde seyir evresinde belki yaparız .hakim ol kendine bakimm yarına gidecek o kilo

aaa iyimiş ben sadece naturelde var sanıodumm teşekkürler oraya da bakarımm

Slm kızlar ben yenı uyeyım dukan dıyetıne baslayalı 6 gun oldu 3gun atak yaptım 2.5 kılo verdım 4.gün seyire gectim dunde tartıldım bı baktım 71.5 ken 72 olmusum

Son düzenleme:
arkadaşlar bakıyorum şuan online olan çok kişiyiz.dukan harici bir fikre ihtiyacım var şöyleki;

ben salon koltukların renginden sıkıldım degiştireyim dedim koltuk döşemeciyi çagırdım şimdi gitti adam ama karar veremedik ne renk olacagına.salonum eskiden klasikti ben şimdi spor olsun istiyorum kaldırdım gümüşlükle masayı attım onları mutfaga yemek köşesi yaptım(umdugumdan güzel oldu)salonada mutfaktaki masaı getirdim pc yazıcı var kitaplık l tipli bir salon o küçük kısmına çalışma köşesi yaptım çok şirin oldu.renkleri açık ahşap rengi.

şimdide koltuklarımı onlara uygun yapmak istiyorum çünkü tüm gün çalıştıgımdan öyle benim eve gelen giden yok bene oturma odasını iptal ettim çocukların odasını ayırdım.salonuda spor yapıp rahat rahat oturmak istiyorum.banane klasikten artık.

ama bir sorunum var koltukları degiştirsem koltukçuda dedi bu koltuk ları degiştirme çok harika ceviz mobilya yeni alacagınız koltuklar hep sunta.görünüşlerine aldanma bu arada 15 yıllık koltuklarımki bir çizigi yok ve içine gömülecek kadarda rahatlar.
perdem krem gübür boydan boya ev cam dolu.yerdeki halılarım yün halı iyi marka krem renk içinde ince kabarık desenler altın renginde.halı ile perdeyi degiştirmemim imkanı yok.o yüzden bu koltukları buna uydurmam lazım ama renk ne yaptırayım.hem spor olsun istiyorum adam spor yapacak koltukları ama renk belirleyemedim sizlere bi danışayım dedim..

neler dersiniz..

Son düzenleme:
oh oh afiyetet bal şeker olsun bende bugun seir evresine başladım akşama ne yemek yapayım diyordum.bende bunu yapayım akşama.peki ne sorcam sana yag ve salça olayını ne yaptın.sulu yemekmi yaptın sen yoksa kavurma gibimi.yemeklerde salça ve yagı düşünüyorum ben

Yağı bikaç damla wok tavaya damlatıp kağıt havluyla yedirdim o kadar. önce hindi kuşbaşıları soteledim. Arkasından yarım ay şeklinde doğranmış soğanları ekledim. Daha sonra mantarı ekleyip suyunu çekinceye kadar pişirdim. en son diğerlerini ekledim. Açıkçası bu yemekte domatesi bol kullandığımdan salçaya hiç gerek kalmıyor.
Geçen gün karnıyarık yapmıştım mesela. onun içine az salça koydum. gerekmedikçe koyma salçayı, koyarsan da az kullan canım. öpüyorum seni, şimdiden afiyet olsun, kilolar da yiye yiye gitsin inşallah.

merhaba arkadaşım, sen de kısa zamanda çok güzel kilo vermişsin, sakın pes etmee
darısı başıma :116:

afiyet olsun, yedikçe kilolar gitsin inşallah canım.

ayy daha 2 günde size imrenir oldum atağım bitsin diye gün sayıyorum

çok şükür henüz zorlanmadım sanki 5 gün daha böyle rahat geçecek gibi geliyor..
atak bitene kadar da tartılmıycam:18:

canım tam benim tazrım bir ev yapmışsın.. spor ve rahat ! güle güle oltur yeni haliyle..
koltuk kumaşlarına gelince, halin ve perdelerin anladığım kadarıyla çok renkli ve desenli değil, açık renklerde, o yüzden hemen hemen her renk gider koltuklarına ama bu biraz da senin zevkine kalmış..
çok açık kahve ve yine yumuşak bir yeşille kombine koltuklar yaptırabilirsin, yada ben açık renk üzerine hafif çiçek deseni ve tek açık renk koltuk kombinasyonlarını çok beğeniyorum

ewet ööleymiş eczacı anlattı ayrıca internette de diyeti yapanların bloglarında gördümm.

hmm saol cnm, onu da bir sorarım eczaneye, artık hangisi varsa

Güzel bi kilo kaybı görüceksin canım inşallah.

inşallah canımm :116:

Canım öncelikle yemekle ilgili sorularını yanıtladım. bilgin olsun.
Koltuklara gelinceeee... Benim tercihim her zaman beyazdan yana olmuştur. ki benim koltuklarım beyaz. Krem rengi perdeler, halı falan düşünürsek eğer sanki kahve tonları ya da bej olabilir gibime geldi. Sade, şık ve modern bi görüntü elde edersin. fazla renk kullanmamaya çalış bence, Yani benim fikrim bu yönde. Bir de eğer yaptırabiliyorsan, çıkarılıp yıkanabilir kılıf yaptır canım. çok kullanışlı oluyo. Karar verdiğinde haber ver bize de.

yulaf kepeğini yemekte zorlanıyorum bi de zaman geçtikçe miktarı artacak.. yoğurda kattım, krep yaptım ama tadını hiç beğenmedim siz nasıl yiyorsunuz??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…