Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

herkese günaydin, hayirli sabahlar arkadaslar!!!:KK8:

Seyir evremin 7.günündeyim.Seyir evresine başladığım günden itibaren kilo vermem durmuştu.malum gün önce bir kilo fazla çıkardı.bende tartılmamaya karar vermiştim.malum gün dündü ama olmadı.ama dayanamadım sabah bir daha tartılayım dedim ve inanamadım yok yok rüya olmalıydı.defalarca baktım baktım ama 88 gösteriyordu.95 ten 88 e...sen bir mucizesin dukan...teşekkür ediyorum:::::::)darısı tüm arkadaşların başına diyorum...

masallah canim süpersiiiiin!:nazar::emir_bebek::nazar: sana büyük moral olmustur:KK66: cok sevindim. insallah devamida gelicek. 1 gün fazla ciksa ertesi gün az cikacak kilolarimiz. sen 1+1 mi yoksa 5+5 mi yapicaksin?

dün p/s günümdü bu sabah tartilmadim henüz:KK31:

masallah canim süpersiiiiin!:nazar::emir_bebek::nazar: sana büyük moral olmustur:KK66: cok sevindim. insallah devamida gelicek. 1 gün fazla ciksa ertesi gün az cikacak kilolarimiz. sen 1+1 mi yoksa 5+5 mi yapicaksin?

günaydın :KK3::KK3:

sizi gördükçe ben de artık seyire geçmek istiyorumm:21:

:KK9::KK9::KK9: süper arkadaşımmmm, böyle devam edersin inşallah..

peki 7 kg yu hiç kıyafetlerinden falan anlıyomusun, ben en çok onu hissetmek istiyorum

teşekkür ederim arkadaşım.anlamaz olurmusun.hem kıyafetlerden anlıyorsun hemde etrafındaki insanların tepkisi inanılmaz oluyor.hatta arkadaşlarım diyet yaptığıma degilde gizli gizli ilaç kullandığıma inanıyorlar:))))) bende onlara kitabı gösteriyorum...

teşekkür ederim arkadaşım.anlamaz olurmusun.hem kıyafetlerden anlıyorsun hemde etrafındaki insanların tepkisi inanılmaz oluyor.hatta arkadaşlarım diyet yaptığıma degilde gizli gizli ilaç kullandığıma inanıyorlar:))))) bende onlara kitabı gösteriyorum...

ay çok güzel yaa :nazar:
peki bu kg nun kaçı atakta gitmişti

günaydın sanada hayırlı sabahlar güzel hafta sonları arkadaşım. ben 1+1 yapıyorum sıkılmayayım diye daha renkli oluyor benim için.darısı hepimize olur inşallah...

dukanın sitesinden yaptığım hesaplamada 7 gün atak yaptım arkadaşım.95 kiloyla başladım ve 6 kilosu atak evresinde gitti.

anladım canım.. ben de 7 gün yapıcam daha 2. günüm, atak bitene kadar tartılmıycam, bakalım ben baskülde ne görücem:18:

slm kızlar ben atak 2 deyim ve iyi gidiyo şimdilik.
bu arada carmen77 ben daha önce ender saraçtan domatesin kabugunun kilo vermeyi yavaşlattıgını dumuştum.:KK68:
sen fazla domates yiyorum demişsin kabuklarını soymanı tavsiye edrim.
herkese kolay gelsin:KK66:

bu arada carmen77 ben daha önce ender saraçtan domatesin kabugunun kilo vermeyi yavaşlattıgını dumuştum.:KK68:

a.selam atakdaşım :KK1: ben de atak 2 deyim

Seyir evremin 7.günündeyim.Seyir evresine başladığım günden itibaren kilo vermem durmuştu.malum gün önce bir kilo fazla çıkardı.bende tartılmamaya karar vermiştim.malum gün dündü ama olmadı.ama dayanamadım sabah bir daha tartılayım dedim ve inanamadım yok yok rüya olmalıydı.defalarca baktım baktım ama 88 gösteriyordu.95 ten 88 e...sen bir mucizesin dukan...teşekkür ediyorum:::::::)darısı tüm arkadaşların başına diyorum...

Süpersin canım yaaa. Darısı başımıza. Ohhh gitsin bi daha gelmesinler. Ne motivasyon olmuştur sana.

Domatesi söylediğin iyi oldu. Bende seyire geçince onu mutlaka yapayım.
Görüyormusunuz kızlar bu kadar basit bir şey bize neler yapıyor

Ekstra bilgi için çok teşekkür ederim. Zaten yıllardır dişlerimi kamaştırıyor diye kabuksuz yerim :)

mm senin tak günü ne kadar sürecek canım ben 3 gün yapıcakmışım.:KK16:
valla çok begendim ben bu topiği hem günün her vakti hareketli :KK66:
hem ben daha ikinci günümdeyim yarımkilo gitmiş.:21:

ayy sen yarından sonra seyirdesin yaniiiii:KK31:kıskandımmmm
benim 7 gün :KK53:

Herkese günaydıııınnn.(gerçi öğlen oldu ama olsun:KK1:)
Keyifler nasıl bakalım:KK66:
Akşam resmen ziyafet gibi geldi bana yaptığım yemek.Dün s/p günümdü. Hindi kuşbaşı, mantar, kırmızı biber, soğan, sarımsak, domatesle güzel bi sote yaptım. OHHH günlerdir bu kadar lezzetli yemek yememiştim. Yanında da zero değmeyin keyfime.Şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar.:21:

Herkese günaydıııınnn.(gerçi öğlen oldu ama olsun:KK1:)
Keyifler nasıl bakalım:KK66:
Akşam resmen ziyafet gibi geldi bana yaptığım yemek.Dün s/p günümdü. Hindi kuşbaşı, mantar, kırmızı biber, soğan, sarımsak, domatesle güzel bi sote yaptım. OHHH günlerdir bu kadar lezzetli yemek yememiştim. Yanında da zero değmeyin keyfime.Şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar.:21:

günaydın :KK3:

ohh afiyet olsun .. atağım biter bitmez ilk yemeğim bu tarifin olacak:KK66:

Arkadaslar kitapta light içecekleri sadece ergenlik döneminde olanlara tavsiye ediyor sakın tuketmeyin:18:

Bugün sabah kalktığımda 65.9 idim. saf protein +sebze günümdü. Ama tickerı değiştirmiyorum çünkü bugün bir dilim kek yedim.bu benim diyetteki 3 haftam.son hafta tatlı tatlı diye inliyordum. sonuçta kek yaptım bugün ama light gibiydi az şeker az yumurta az süt....

bunu normal karşıla lütfen dukan.

:KK20: olmaaazzz...
Dukana uygun kek tarifleri var. onlardan yapabilirsin canım.

X