Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

semagüler bende daha önce birçok kez diyet yaptım zayıfladım ve her seferinde fazlasıyla geri aldım.Atkins diyeti yaptım oda çok iyi kilo verdiriyor,bu kez ve inşallah son kez dukan yapmaya karar verdim,dukanı ilk doktorum tavsiye eti,kendisi bu diyetle çok iyi kilo verdi hemde hiç spor yapmadan.Ayrıca bayan dr arkadaşı bu yöntemle selüleitlerinden kurtulmuş bu benim ilgimi çekti,tercihimdeki en büyük etken budur.Ayrıca dukanın sitesinde bende hesaplattım bana 61.5 yeterliymiş ama bana göre 58 olmalıyım ,hepimize azim ve sabırlar diliyorum

Sema zayıflama tickerı olmuyor nedense bu siteden, ben hep bu siteyi kullanıyorum, ama bunu kabul etmedi nedense, yarın Ticker factory e bakarız...(

nalan canım tşk ederim. valla iyimi gidiyo yavaşmı gidiyo kilolar bilemedim 6.gunum ben 2 kılo verebildim sadece. med canm inşallah meyve yedigimiz gunlerde gelcek :) birde ben bugun bişe yaptım kızlar kacamak yaptım yaa ama ucundan azcık :) off pişmanım valla ( simdi yarın atakta son gunum acaba 1 gun daha fazla yapmam gerekirmi?

slm arkadaslar sanırım herkesın sorunu bu kepek ısteyen arkadaslara uygun fıyattan ayarlayabılrım ısteyen arkadslar bana ozelden msj atsın ırtıbat kursun benımle bende

ayy sorma arkadaşım bende 1-2 gün gelememiştim kk ya bir de geldim ki bizimkilerden kimse yok.çok moralim bozuldu.kimseler alınmasın ama pek gelesimde gelmiyor artık.
bu arada yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz demek,
kilo veren arkadaşlarıda tebrik etmek isterim.

ben hala 66.1 im. yarından sonra 3 gün saf protein yapacağım. canım çok tatlı istiyor. nasıl geçer bu istek!!!!

tatlıyı en basitinden yap ç.anım...
1.5 kaşık yulaf kepeğini 2-3 bardak sütle pişir muhallebi gibi oluyor sıcakken tatlandırıcı kat +tarçın..oh mis......

kilo çizelgesini tickerfactoryden yapın http ile başlayıp png ile biten kısmını alarak adresi kopyalayın ilk çerçevenin ilk sırasındaki sanırım.......

Bende hesaplattım Benimde aslında 34 kg vermem lazımmış ve diyete uyarsam 16.05.2012 tarihinde 60 kg olabilirmişim. 1 yılda koruma programı yapmam gerekiyormuş.

Hayal gibi yaaa 34 kilo vermem. Ama bu sefer içimde çok daha farklı hisler var. Sanki olacak bu sefer başaracak gibiyim. Ya düşünemiyorum bir kaç ay sonra istediğim kiloda olabileceğimi.

Bu gün 1. günüm hayırlısı bakalım yumurtayla başladım güne. gün içinde süt yoğurt ve et yemeyi planlıyorum. Bi aksilik olmazsa.

Bence kesinlikle verebilirsin. Ben de 94 Kg.dım, yavaş ve bu diyete benzer bir şekilde hiç karbonhidrat almadan 2 sene önce 13 kg.hem de yağdan verdim. Sonra daha uzun vadede dikkat ederek geri de almadım. Şimdi kaldı (Şu an 78 Kg.ım 3,5 kg.Dukan ile 20 günde gitti) 13 kg. Hayal değil arkadaşım, istersek başarabiliriz.

Kolaylıklar dilerim.

günaydın kızlar...umarım keyifler yerindedir

benim biraz canım sıkkın...atak dönemine hiç bozmadan devam ediyorum ama kilom 2 gündür artıda

şöylekii

16.09.2011 :81

18.09.2011:78,9

19.09.2011 :78,9

20.09.2011:79,2

21.09.2011:79,3

günde an az 3 litre su içiyorum,en az 1 saat yürüyorum...azalacağı yerde artması midemi bulandırıyo...
ama şuda var 2 gündür wc ye çıkmadım,bu kadar etki edermi bilmiyorum

acaba hergün tartılmasammı,moralim bozuldu yaa...

ama yinede herşeye rağmen tam gaz devam ediyorum

Sema zayıflama tickerı olmuyor nedense bu siteden, ben hep bu siteyi kullanıyorum, ama bunu kabul etmedi nedense, yarın Ticker factory e bakarız...(

tamam nalan .bakalım bugün ben pc başındayım burdaım yani tüm gün sen yap banada anlatırsın :)

inşallah anseneri

slm arkadaslar sanırım herkesın sorunu bu kepek ısteyen arkadaslara uygun fıyattan ayarlayabılrım ısteyen arkadslar bana ozelden msj atsın ırtıbat kursun benımle bende

özelden mesaj atamıyorum en az 100 mesajım olması gerekiyormuş.

merhaba telli_turna benimde 2.günüm burda .dukandada 2.günüm ilk gün korktugum gibi gecmedi.ve en çokda burdaki arkadaşlar destek oldu sözleriyle moonlight.

ve nalan_nalan anladıgım kadarıyla bu konuda bilgililer.bana baya moral verdiler.bak senle yeni başlayan 3kişi olduk hadi bakalım hangimiz daha çok vericek dermişim:)

Sağolun kızlar destekleriniz güzel dilekleriniz için.

Spor yapabiliyormusunuz. Ben 20 dk ile başlayacağım bu gün bakalım nasıl olacak. Çok heycanlıyım nedense

Sağolun kızlar destekleriniz güzel dilekleriniz için.

Spor yapabiliyormusunuz. Ben 20 dk ile başlayacağım bu gün bakalım nasıl olacak. Çok heycanlıyım nedense

Benim bel fıtığı ağrılarım olduğundan daha tam başlayamadım, 2 gün yürüdüm 30 dk. sonra 1 gün ara verdim. Bugün iyi hissedersem yürüyeceğim. Bir de Dukan ın sarkmaların olmaması için geliştirdiği 4 egzersizi var ama yine aynı nedenle başlayamadım yapmaya. Belim biraz daha rahatlasın yapacağım. Yıllardır çok kiloluydum sarkmalar var zaten bari daha kötü olmasın.

Malesef hiç spor yapamıyorum evde bir mekik aletimvar günde 30 mekik çeksem iş görürmü..???????
birde bir sorum olacak tecrübeli arkadaşlara ben meyvasız duramam .hadi sebze ekmek tatlı neysede meyva almadan olmazım benim.ne zaman mevya yiyecem.seyirdemi?

Maalesef benim de en çok özlediğim şey meyve. Fakat seyirde de yiyemiyorsun. Güçlendirmede günde 1 porsiyon var. Ama insan herşeye alışıyor. Benim toplam atak ve seyir 99 gün hesaplamıştı Dukan sitesinde 20 günü gitti bile ve de 3,5 kg. Sonuçları görünce daha çok motive oluyorum, meyve aklıma bile gelmiyor.

kesinlikle tuvalet farkıdır moralini bozma...tavsiyem..... sinameki ve kirazsapı birer tutam bardağa koy üzerine kaynar su.. ılınınca iç aksamdan... sabah farkı görürsüün......

o kötü ya carmen.bide şimdi önümüzde kış var.en sevdigim meyvalar gelicek ..
peki o seyir evresinde beklenen kiloya daha erken ulaşırsak seyir dönemimiz erkenmi biter.ney egöre belirli seyir .kilomuza göremi yoksa çizelgedeki tarihe göremi.

Egzersizler vardır inşaAllah kitapta daha yeni başladım 47. sayfaya kadar geldim dün akşamdan beri. İşyerindeyim çatlıyorum kitabı okuyamıyorumda.

Oturduğunuz yerde karnınızı içinize çekin sıkın bırakın kızlar çok işe yarıyor diyorlar. Yatarak bacak kaldır indir bisiklet yapabilirsin canım. Benim evde yürüme bandı var o bana bakıyor ben ona ama bu akşamdan başlayacağım kızlar bu işin şakası yok.

Vallahi en güzel günlerimizi kilolu geçiriyoruz istediğimiz giysileri giyemiyoruz. Şimdi farkettim kendime şişman lafını hiç yakıştıramıyorum sanki biraz fazlam var gibi ama yok resmen şişman olmuşum ah kafam yeni aklım başıma geliyor.

Hadi kızlar biririmizi motive ederek yüreklendirelim gaz verelim. Biraz sıkalım nolucak.

Atak döneminde olan arkadaşlarım bu bizim hayatımızın atağı olsun. Öyle bi atak yapalım ki herkes görsün

Çok feci gaz veririm heee

süpersin ne diyeyim .benim anlatamadıklarımı anlattın sen.bende az fazlam var diyordum .kilolu oldugumu biliyordum moralim bozuluyordu ama bu sefer kesin dedim.şişmanım açıkca boyumda uzun düşünün yani.benim yaptıgım iş itibari ile zayıf narin kibar olmam gerkiyor ama nerde ..kızım gecen gün akşam barbi bebegini göstererek anne sen ne zaman zayıf anne olacan dedi .düşün yani.fıstık gibi hatun olmak istiyorum arkadaşım.hadi bakem gaz vermeye devam et.iyi geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…