Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Bende dün başladım inş. Bu diyet bana kilolarımı verdirecek.

sende hoşgeldin olduk 4 kişi senle:)

işte ince espiri orda .bizde tam donanımlar mevcut .incelik kibarlık güzellik zariflik. vs.vs. bir zayıflık yok bacım oda olacak inşallah.saglık gidiyor artık geceleri bacaklarım agrıyor tüm gün koşuşturuyorum agır geliyor vucut herhalde .yaşda 38 olunca...artık telli_turnaın gazlarıyla gidiversin şu kilolarımız.

Tabiki orası muhakkak. Ben genel anlamda demiştim. Ayrıca başkaları için bir şeyler yapıyor olsa idik şu an burada olmazdık. Bazı şeyleri sırf kendimiz için yaptığımızdan bu kilolar yapıştı üzerimize. Yoksa dışarıya göre hareket eder olsaydık ohooo.

Zayıflık tabi güzellik değil ama öyle bir zaman içerisindeyiz ki sanki zayıf olan herkes çok güzelmiş gibi lanse ediliyor.
Bizzat yaşadım defalarca. Yahu en yakınımdaki ablam yanımda tövbe yarabbim gülmüyorum haddime değil bunu söylemek ama o kadar çirkin bir kıza "ayyy ne kadar güzelsin baksana ne kadar güzel zayıf zayıf bide" Allahım dedim sana geliyorum

dogru söze ne denirki..harikasın tek kelimeyle..

Son düzenleme:

öncelikle hoşgeldin diyorum ve sana kesinlikle 3 ayda çok güsel sonuçlar alacağının müjdesinide verebilirim.ben bugün tam 3 ay oldu bu diyetle tanışalı...81.5 ile başladım.ve ramazanda oruç bile tuttum bu diyete devam ederek. 2 ay olmadan 10 kg verdim.71.5 oldum.ama sonra cıvıttım :))) bayram tatili sonunda 73.5 olmuştum.şimdi yine toparlandım 71.5 ile daha ciddi olarak devam ediyorum... yani demek istediğim gözün korkmasın.arada kaçamak yapsan kilona bu yansıyor ama 1 hafta dikkat ettinmi yine vermeye devam ediyorsun...
başta bende çok korkuyordum ama bu diyette aç kalmıyorsun ve miktar sınırlaması olmadığından sürekli bi şeyler canın istemiyor.1-2 hafta sonra gözle görülür bi değişimde olacağı için diyete devam edebiliyosun. başarılar diliyorum arkadaşım sana...

ben burdan yapıyorum tickerı, sayfa ingilizce haberiniz olsun...

LilySlim - Weight Loss Tickers

bütün seçimleri yapıp tickerı oluşturduktan sonra aşağıda anlatıldığı gibi linki kopyala yapıştır yapın, kolay gelsin...

çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan For Websites:in karşısındaki Image URL ye basın.
alt tarafta Code snippet: Image URL bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png bi link çıkıyor kopyalayın
kendi profilinize gelip-hakkımda bölümüne girin.. çizelge satırındaki kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..

umarım yardımcı olmuşumdur...)[/QUOTE]
canım değişimleri nasıl yapıyorsun ben 3 aylık dukancıyım ama şu sinir tickeri bi beceremedim :)))şu ankinide bi arkadaş yapmıştı...:)))eskilerden saksmavisi kulakları çınlasın....

canım bende 81.5 le başladım ...bana dukan amca 18.5 kg fazlasın dedi:)))63.5 olmalısın dedi...şu anda 10 kg gitti benim kesinlikle seninde gider ve nasıl gittiğini anlamayacaksın bile başarılar sana

18.5 kg vermem gerektiğini söyledi dukan amca ve 6 gün atak demişti bana...ama ben o zaman bilmiyordum hesaplatmayı 5 gün yapmıştım...sonradan hesaplamayı öğrendim...biey olmadı yani... sende bence 4 yada 5 gün yap atağı...canım benim kitapta 1+1 öneriliyor.diğeri çok sıkıcı.ve uygulaması zor..
genelde kiloda bi duraksama olduğunda öyle 4-5 gün saf protein uygulanıyor ve iyi geliyor...

valla bende öyle oldum dün(çok moralim bozuldu... yeni arkadaşların içinde ben eski kaldım vallaha... sanırım eski arkadaşlar bi yerlerde gruplaşmışlar gene bana msj atmışlar ama hala ulaşamadım ulaşırsam haber veririm sana...

bol şanslar sana kepeğide ihmal etme canım bide su içmeyi yoksa kabızlık oluyor oda sıkıntı ya sokuyor insanı....

bende ilk başlarda delirecektim meyvesizlikten...ama arada meyve kaçamaklarıyla 3 aydır diyeti sürdürüyorum...yani meyve düşkünü birisi için çok zor ama emek olmadan yemek olmuyor işte :)))bide yaz meyvelerini severim ben hiçbirini doyasıya yiyemedim((evde olduğu zaman mutlaka kaçamak yapıyorum diye ben hiç eve meyve almadım (eşimde hiç meyve yemediği için)o zaman dayanmak daha kolay oluyor...seyirde günde 1 porsiyon meyveye geçiyorsun... benim daha 1 buçuk ayım var seyire kolay gelsin hepimize:)

ben bu diyeti araştırıp yapmaya karar verdiğim zaman eşim gerek yok yapma ben seni böyle seviyorum ,kilolu olmak çirkin olmak değil diyordu...çünkü onların annesi teyzesi kardeşi herkes kilolu ve hiç kimsede takıntı değil kilo...10 kg verdikten sonra bırakma diyeti diyo :)))hatta benim yediklerimden oda nasibini aldığı için 4 kg da o verdi...

[/QUOTE=eemo;20987368]Öncelikle hoşgeldin diyorum ve sana kesinlikle 3 ayda çok güsel sonuçlar alacağının müjdesinide verebilirim.ben bugün tam 3 ay oldu bu diyetle tanışalı...81.5 ile başladım.ve ramazanda oruç bile tuttum bu diyete devam ederek. 2 ay olmadan 10 kg verdim.71.5 oldum.ama sonra cıvıttım :))) bayram tatili sonunda 73.5 olmuştum.şimdi yine toparlandım 71.5 ile daha ciddi olarak devam ediyorum... yani demek istediğim gözün korkmasın.arada kaçamak yapsan kilona bu yansıyor ama 1 hafta dikkat ettinmi yine vermeye devam ediyorsun...
başta bende çok korkuyordum ama bu diyette aç kalmıyorsun ve miktar sınırlaması olmadığından sürekli bi şeyler canın istemiyor.1-2 hafta sonra gözle görülür bi değişimde olacağı için diyete devam edebiliyosun. başarılar diliyorum arkadaşım sana...[/QUOTE]

Merhaba,

Benim başladığım kiloda başlamışsın diyeti yapmaya. Benim 20 gün oldu 3,5 kg.gitti. Ama sanki yavaşmış gibi geliyor bana. Sen neler yapmıştın, neler yemiştin? Ben hiç kaçamak yapmıyorum ama sanırım yürüyüş yapamamam yavaşlatıyor.

Son düzenleme:
bak ben ögrendim yapmasını yaptımda.o sitenin verdigi ticker adresine git.orda sırayla sec.en onuna geldiginde bir tablo çıkıyor onu doldur ve şifre istiyor onu gir.tamam de.sonra sayfa degişiyor ordaallta bir sürü küçük pencereler açılıyor.onlardan ilk pencerede olanı kopyala ama png ile biten var onu sonra gel bu sayfada yapıştır..

benim evde çocuklar var .çocuklarve eşim meyve canavarları.haftada en az 5-6 kilo meyva gider toplamda .hele kışın hiç sonu yok oglan bir oturuşta bir kilo yer kalkar.yemek yemezler ama zor yemek yediririm bunlara işleri güçleri meyva ve çerez

Son düzenleme:
O kadar çok su içiyorum ki anlatamam. Günde 3 lt buluyor. Şu kepek işinide bi halledebilsem yahu.

Bende çok su içiyorum bazen 3 lt.yi bile geçiyor. Kepek kolay aslında ben internetten arattım g...netten ve e.org.ten verdim ikisi de aynı fiyat (5,50 TL.) Her sabah krep yapıp yiyorum çok lezzetli oluyor.

O kadar çok su içiyorum ki anlatamam. Günde 3 lt buluyor. Şu kepek işinide bi halledebilsem yahu.

ben aldım yarına gelir inş..kepek.nalan_nalan ın dedigi yerden aldım 3lü ekonomik set diyor.adresin olsa yollarım sana kargoyla birini

bak carmen77 nin dedigi yerden gir oraya .al ordan bir günde kapında

Son düzenleme:
ben aldım yarına gelir inş..kepek.nalan_nalan ın dedigi yerden aldım 3lü ekonomik set diyor.adresin olsa yollarım sana kargoyla birini

canım benm yaaa sağolasın bi tanem sen adresi banada atda bende alayım malum mayısa kadar devam.

Çocuk düşünüyorum canlarım bu aralarda hamile kalırsam nolucak bari kalana kadar verebilsem bi 20 kg. dimi ama

Kız alayımda banada öğret yapmasını da krep yiyek

Valla o kadar basit ki, 2 yumurta 4 kaşık kepek, 2 kaşık az yağlı peynir, 2 çay bardağı light süt. Çırpıyorum hepsini bazen içine nane, maydanoz, dereotu, vs. de koyuyorum. Seramik tava aldım. Tavayı ısıtıp kepçeyle döküyorum. Kızarınca tamam. 2 sini eşim yiyor, ikisini ben. Hem çok lezzetli oluyor hem de doyurucu.

Hatta muffin kalıplarında kekte yaptım onlar da çok güzel oldu.

canım benm yaaa sağolasın bi tanem sen adresi banada atda bende alayım malum mayısa kadar devam.

Çocuk düşünüyorum canlarım bu aralarda hamile kalırsam nolucak bari kalana kadar verebilsem bi 20 kg. dimi ama

adresyazılmıyormuş yasakmış.google amcaya yaz o verir adresi dukkan yulaf kepegi yaz .adresi göstersin .

Aldım gari bende yarın gelir sanırsam.

Hiç acıkmadım bu gün. Vallahi 1. günüm maşaAllah bana. Akşam yorgundum işe yemek getiremedim peşimden.
Sadece yumurta yedim. Akşamda et haşlayacağım düdüklüde.

Dukan amca bana 7 gün atak evresi dedi. 7 günde 2,5 kg vermem lazım mış. Bence daha çok veririm.

Gün gelecek ve mağazaya gittiğimizde beğendiğimiz bir modelin "daha ufak bedeni yokmu" diyeceğiz.

Evet bu kelimeyi kullanacağız..............
Size göre büyük bedenimiz yok diyenlerden alacağız intikamımızı.............
Üzerimize göre bir şey bulamayıp, beğendiğimiz herşeyin küçük beden olduğu günleri geride bırakacağız..........
Alışverişlerin sonu kendimize kızmalar, sinirlenmeler, üzüntüler olmayacak.........
Hepte zayıflara göre ürün hazırlıyorlar demeyecek, her mağazada mutlaka kendimize göre bişeyler bulabileceğiz.

QUOTE]

Merhaba,

Benim başladığım kiloda başlamışsın diyeti yapmaya. Benim 20 gün oldu 3,5 kg.gitti. Ama sanki yavaşmış gibi geliyor bana. Sen neler yapmıştın, neler yemiştin? Ben hiç kaçamak yapmıyorum ama sanırım yürüyüş yapamamam yavaşlatıyor.[/QUOTE]
bende hiç yürüyüş yapmadım evde koşu bandı aletler var ama çalıştığım için eve gelince canım istemiyor yapmak.yürüyüş yapsaydım belkide şu anda tüm kiloları vermiştim bide meyve çerez kaçamaklarım olmasaydı...ben 14 gün olduğunda 4 kg vermiştim ama o ara biraz durdu kilo vermem 15-20 gün kadar.sonra tekrar başladı 2 ay olmadan gitmişti 10 kg...ben sabahları yumurta köy peyniri domates ve dukan ekmeği yiyorum.ilk başlarda krep yapıyodum ama ekmek daha lezzetli tavsiye ederim(anmadan geçemeyeceğim zeynep ablanın tarifimiş ama ben sadeca dan almıştım)öğlen genelde tavuk göğsü baharatlı yada sebzeli (kısa sürede pişiyor diye)yoğurt yanında salatalık turşusu,lıght kola, akşamlarıda 3-4 gün tavuk fırında,ızgarada,mantarlı sebzeli sote şeklinde,tavuksuyu çorbası,haşlama şeklinde 1 defa köfte yapıyorum yağsız kıymadan,1 yada 2 defadakıymalı sebze yemeği yiyorum... genelde böyle ama değişebiliyoda duruma göre...ayarlamaya çalışıyorum işte....yürüyüş yada hareket yapmaya çalış daha çabuk sonuç alırsın eminim...

gurmenetten sipariş ver geliyo 2 günde... orada aromalar var tatlı yapmak için onlardanda al. aktardan bulamazsan kayseri pazarından gojiberry de alabilirsin.. tatlandırıcılar büyük marketlerde mevcut zaten.değişiklik yapmayınca sıkılıyo insan hep aynı şeylerden.
[

benim evde çocuklar var .çocuklarve eşim meyve canavarları.haftada en az 5-6 kilo meyva gider toplamda .hele kışın hiç sonu yok oglan bir oturuşta bir kilo yer kalkar.yemek yemezler ama zor yemek yediririm bunlara işleri güçleri meyva ve çerez[/QUOTE]

işin zor o zaman ,ben eve almadığım halde ya biri getiriyo yada bi yere gidince bile kendimi durduramıyorum 1 tane yiyorum...artık yememeye çalışacaksın elinin altında olmasın görmezsen aklına gelmez belki:)))
Kız alayımda banada öğret yapmasını da krep yiyek

ekmek yapın daha güsel oluyor,,,krep bi süre sonra bıktırıyor,

ekmek tarifini yazayım isterseniz
3 yumurta--4 yada 5 kaşık yoğurt-10 kaşık yulaf kepeği 1 çay kaşığı karbonat(karbonatın kokmaması için üzerine limon sık)hepsini karıştır.küçük dikdörtgen borcama yada kek kalıbına dök 170 derecede üstü kızarana kadar pişir.istersen üstüne çörek otuda serpebilirsin. bide borcamı 1 çay kaşığı yağla yağlıyorum ben yapışmasını engelliyo...bunu 5 gün yiyebilirsin dolapta saklayarak...afiyet olsun...:)))

kesinlikle daha fazla verirsin 4 kg falan..ben 5 gün yaptım 3kg vermiştim.sadece kabızlık oluyo onu engelle,doğadan form kayısılı bitki çayı var ben ondan içiyordum ilk zamanlar..yulaf kepeğim geldikten sonra kabızlıkta kalmadı zaten...
çok değil 10 kg verdikten sonra bile mağazalarda 15 dk da bi sürü şey alabiliyorum şimdi..önceden saatlerce dener 1 tane bile zar zor alırdım ve beğenmeden sadece üstüme oluyo diye...

harbiden haa.bayramda giittim magzaya (hep aynı yere giderim)elamanlar tanır beni abla yeni şeyler geldi dediler dedimki büyük beden getirin 46 bedenim bu arada.onlarıda giyiyorum moralim bozuluyor.diyorlarki bunun büyük bedeni yok 42 ye kadar bu..

bende evde dün tavuk haşlamıştımonu getirdim.mutfakda mikro dalgada ısıtıtdım yedim birde yanına yogurt almıştım ligt.ve şimdide zero içtim oda baya iyi geliyor.bugün 2.günüm düne göre daha iyiyim.hiç acıkmadım

benimde 4 gün atagım var 1.5 kilo verirsin dedi bakam akşama kaç gelicem merak ediyom baya.ama dünden beri tuvalate çıkmadım hayırlısı kepek gelmedi henüz.form içeyim akşama

kızlar ben çıkıyorum.eve gidecem.hadi görüşürüz.akşam yazarım bakalım kilo gitmişmi diye.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…