Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

Hoşgeldin aramıza, umarım en kısa sürede istediğin kiloya ulaşırsın desendesen..)

Bende 6 gunde 3.5 kiloyla devam ediyorum

Süper valla, daha ne olsun, bakalım ay sonunda ne kadar vermiş olacaksın...

Tebrikler valla, kırılma noktasını geçmişsin, ben de şu an orda takıldım kaldım, inş. ben de en kısa zamanda inerim...

valla islim kebabı konusunda uzman oldum artık.tüm ramazan tüm misafirlere fiks menü islim kebabı yaptım ama zor ugraştırıyor.

Normal zamanda ben de yapıyorum ama diyet olanını henüz daha hiç denemedim, sen diyet islim kebabı mı yaptın yoksa diğerini mi?

g.aydın nasıl yapıyorsun bu diyeti bn kaçırdım :)

Kitabı var onu alıp okuyorsun önce sonra başlıyorsun, protein ağırlıklı bir rejim, ama hiç aç kalmak yok, izinli yiyecekleri sınırsız yiyorsun...)

Hayırlı olsun diyetin tombis, umarım hedeflediğin kiloya hemen ulaşırsın. Sen nerde yaşıyosun?

merhaba nalan idari kısımda çalışıyorum yorucu oluyor ama yıllardır hep aynı tempo olunca alışıyorsun ama bazı günler çok sıkıcı oluyor.sabrımı deniyorlar diyorum:)))

Selam med, denk gelemedik bugün hiç, nasılsın? İş yerleri öyle oluyor zaten, insanın sabrını sınıyorlar hep...( Allah sabır versin valla...

Ah ah vaktim olsa bende saatlerce yürüyecem de, elim kolum bağlı, maalesef fırsat buldukça yapıyorum...(

ben bugün diyete başladım sonunda .kilo veremiyecekmişim gibi geliyor .bakalım ben verirsem herkes igne iplik olur arkadaşlar

Verirsin bence sema herkes nasıl veriyor vermeyen yok ki, daha baştan moralini bozma bakim ...)

ben burdan yapıyorum tickerı, sayfa ingilizce haberiniz olsun...

LilySlim - Weight Loss Tickers

bütün seçimleri yapıp tickerı oluşturduktan sonra aşağıda anlatıldığı gibi linki kopyala yapıştır yapın, kolay gelsin...

çıkan sayfada hazır olan resmin altında yazan For Websites:in karşısındaki Image URL ye basın.
alt tarafta Code snippet: Image URL bölümünde bunun gibi; http://lbdf.lilypie.com/sWrIp2.png bi link çıkıyor kopyalayın
kendi profilinize gelip-hakkımda bölümüne girin.. çizelge satırındaki kaleme basarak kopyaladığınız linki yapıştırın..

umarım yardımcı olmuşumdur...)

mucize gibi bi şi bu valla...)

Selam herkese... 8. günümdeyim ve 3 kg oldu Böyle devam etmeyecek sanırım ne zaman duracak ve tekrar başlayacak diye merak ediyorum :26: 60 ı görecekmiyim acaba :44:

Tabi ki göreceksin, yeter ki pes etme...)

Aynen ben de kesin üstüne alırdım ki her seferinde de öyle oluyordu zaten, ben ilk başladığım 87.7 kg ile başladım, baya verdim sonra üstüne aldım tekrar, baktım olacak gibi değil dükana başladım, 85.7 ile başladım 80.4 e düştüm 1 ayda, bu sabah nedense 81 kg gösteriyordu ibre, ama vücudum şişmiş, muhtemelen ödem var ondan ama neden olduğunu anlamadım valla...

Bu arada aynı kiloda 1 haftadır takıldım kaldım, bakalım vücudum ne zaman pes edecek...)

Ben yaptım tombis, 7 gün yaptım atak evresini, 60.8 kg olmam gerekiyormuş öyle çıktı...

Yarın başlıyorum hemen.
Bütün diyetlerim hep bir yerde patlak verdi valla. Bu sefer olucak içimden öyle geliyor sanki.
Ay inşallah canım hep birlikte başaracağız.

Birbirimize destek olunca olur bence, yeter ki umutsuzluğa kapılmayalım...

normal de boyuma göre 53-54 ideal kilom ama dukana göre 59 cikti. ben yillardir 65 i görmedim, 60 bile hayal gibi. bi 65 olayim, göbek ata ata vercem geri kalan kilolarimi

Aynen ben de öyle vericem kalan kiloyu valla...)

Sana da başarılar ve tebrikler çok iyi gidiyorsun...)

Ya benimde çevirici türkçe sayfada bile açılır gel gör ki bu sayfa da açılmıyor O yüzden bakamadım bir türlü...
Ayrıca alıntılar evet biraz birbirine girdi...

"QUOTE" diye bir yazı var alıntı yaptığınızda başta ve sonda, onun 1 tanesini yanlışlıkla silerseniz yazılar böyle birbirine girer kızlar...

Son düzenleme:
teşkkürler nalan.moral verdin bana.
bak bugün neler yedim dogru yoldamıyım yazayım sana sende yorum yap bana .kilom 82 oldu bayramda.boy 173 cm.idael kilom 70 .bu atak devresi için 5gün yapayım dedim
yada 4 gün yaparım.
bugün sabah bu sayfada okugugum arkadaşların yaptıkları ile başladım bir arkadaş 1 yumurtanın içine beyaz peynir karıştırmış teflonda yapmış.bende öyle yaptım.yanınada
sallama bir yeşil çay yaptım.öglen 2 et kızartma yapmıştım evde onu götürmüştüm işyerine..onun yanına 2 kaşık yogurt onu yedim arada bir bardak sütün içine bir çay
kaşıgı nescafe kattırdım onu içtim.şimdi eve geldim tavuk koydum haşlanıyor onu yiyecem ve aralarda bir sürü çay yeşil çay ve su içtim bir bardak zero içtim.
varmı eksik bir yerim yada fazla bir yer.

Bence süper menü olmuş, hemen şunu sorayım, yulaf kepeği yedin mi? Su içtin mi?

Bu arada ben dışarda çok işim olduğu zamanlarda evde yemek hazırlayamayacak kadar yorulduysam dışarıdan çevirme piliç alıyorum, derisini ayıklıyorum, etini didikleyip tuz karabiber serpip yiyorum. Acil durum yemeğim benim...)

su zaten çok içerim .işyerinde bir bardagım var 500ml.onunla 3-4 tane içmişimdir.ama kepek bulamadım.çıkışta migrosa gittim baya uzak bana ama gittim kepek almaya aklımda bugday kepegi kalmış .içindekilere baktım bugday unusa vardı almadım.birde kızıda kreşten alıp gelmiştim .kepek almaya gittim 5 poşetle çıktım migrostan.hep süt yogurt tavuk peynir aldım.birde kız olunca bir poşette ona .gitmez olaydım bi dünya ödedim kasada.yulafmı bugday kepegimi bu kepek dedigiiniz.

ben activa yogurtta aldım o içine cips gibi şeyler karışıyorya onlardan .onu yesem olurmu.o cips gibi olan seyler kepekli dior

Nihayet motive olarak diyete başlayabildim.Bugün ilk günüm kilom 89 vermem gereken tam 30 kilocuk inşallah başarabilirim

nalan,bence takılmalara takılma canım :))) kilonun direnmesi olağan bir durum biliyorsun.ama illaki düşecek.benim 74 lerde 14 gün falan takıldı kaldı.ondan sonra yine düzene girdi.ama iki ileri bir geri olayı var zaten.çünkü ps den sonra kilo biraz daha fazla çıkıyor.ben onun için protein gününün ertesi sabahki kilomu baz alıyorum.fark ondandır.üzülme cnm yani hepsi geçici :79:

ben hala 66.1 im. yarından sonra 3 gün saf protein yapacağım. canım çok tatlı istiyor. nasıl geçer bu istek!!!!

Nihayet motive olarak diyete başlayabildim.Bugün ilk günüm kilom 89 vermem gereken tam 30 kilocuk inşallah başarabilirim

hoşgeldin anseneri.beraber başladık desene.bakalım verebilecekmiyiz kiloları sabah aç karna bende 81.9 gibiyim şimdi tartıldım 82.8 falanım benimde hedefim 12 kilo ama verebilirmiyim ???????????hiç umudum da yok .son umudum olarak tüm gücümü topladım buna başladım burdaki arkadaşlar bir umudum oldu

arkadaslar dukan testi tekrar yaptim, bu defa ideal kiloomun 58 oldugunu söyledi :26: bi kac defa daha yapsam gercek edeal kilomun 55 oldugu cikacak herhalde. yine 2 gün atakla baslamam gerektigi cikiyor. ama benim 15 kiloya yakin fazlam var sizce ne yapmaliyim ? yardim lütfennn! kafama bisey daha takildi. atak devresi bitince seyirde bazi arkadalar 1+1 yani anladigim kadariyla. 1 gün protein, diger gün sebze protein yiyorlar. ama bazilarida 5+5 yapiyorlar. ben hangisini uyulamaliyim onu bilmiyorum. internetten arastiriyorum ama tam bisey bulamadim. deneyimli ve bilgili arkadaslarimdan yardim talep ediyorum lütfen efemmm

ben hala 66.1 im. yarından sonra 3 gün saf protein yapacağım. canım çok tatlı istiyor. nasıl geçer bu istek!!!!

canim googledan dukan diyetim diye arama yap, cok güzel bi blog var dukan diyet yemekleri ve tatlilari var.link verilmiyor sitemizde sen bi arastir istersen. adet dönemi öncesinden korkuyorum bende, tatli cekerse canim diye. Allah yardimcimiz olsun, irademize güc kuvvet versin!

yeni gelen arkadaslarimiz hosgelmisler, gerci bende yenilerdenim ama burasi gercekten cok güzel. bide herkes ayni diyeti yapinca herkes herkesin halinden anliyor, moral ve destek buluyor.uzun zamandir sessiz takipcisiydim bu topigin ve bugün aktif lestim insallah hep birlikte hedefimze ulasiriz ve zafer bizim olur

dukanın bir bildiği vardır tombis ne diyelim.dukanın lafının üstüne laf olmaz dimi ama :)
ben 1+1 yapıyorum ama yanlış hatırlamıyorsam kitapta da önerilen 1+1 di.birazda tercihe bağlı.dukan diyor ki;5+5 le hızlı bir başlangıç olur ve sonra yavaşlar,1+1 de ise kilo kaybı yavaş olur ama 20 gün içinde diğer yöntemi uygulayanlara yetişecektir...
yani sonuç aynı sana hangisi uyarsa onu yapabilirsin.

arkadaşlar canınız tatlı isterse tatlı yaparsınız olur biter :86: bu diyette hiç dert değil.deneyimli arkadaşlarımızın (tekrar kulaklarını çınlatıyorum, çünkü gerçekten harikalar yarattılar bence,Allah bin kere razı olsun onlardan) bizlerle paylaştıkları çok güzel tarifler var.kekler,pudingler,revaniler...neler neler mutlaka incelemelisiniz.http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-ozel-menu/449006-dukan-diyet-tariflerim.html bu tarifler olmasaydı diyet gerçekten zor olurdu.en azından uzun vadede uygulamak zor olurdu.ayrıca dukanın facedeki sayfasında da değişik tarifler var.orayada bir göz atmanızı tavsiye ederim

nalan_nalan bu ticker leri dedigin gibi yapıyorum hatta şuan senin dediklerini tek tek uyguladım.sorun o çizelge kısmındaki kaleme tıkladıgımda oraya açılan pencereye yapıştırıyorum ama onaylıyorum olmuyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…