Popüler Konu Dukan Diyeti Deneyimlerimiz

selam arkadaslar, denemedigim diyet kalmadi diyebilcek derecede cook diyet yaptim, ama bilirsiniz ilk baslarda kilo verip sonra etrafin gazina gelip bisekilde moral ve destek eksikligi olunca hep yarim kalan diyetlerim oldu. dün dukan diyetine basladim, insallah ta son olur artik! yoruldum kilo alip vermekten.
gecen gün sabah tartida 74,1 kiloyu görünce gözlerim yerinden cikacak sandim hic düsünmeden artik yeter dedim ve hadi bismillah dedim. bundan sonra ideal kiloma gelenedek pes etmek yok insallah!. sabah tartida 71.7 ciktim, inanamadim halada inanamiyorum. olabilirmi ya? demek ki vucudumda asiri derecede ödem varmis diyorum, tek mantikli cevap bu diye düsünüyorum.

kitabi okumadim, burda bulamadim ama almanya ve türkiyeden siparis vericem. desteklerinizi bekliyorum arkadaslar, buna sizin oldugu kadar benim de cooook ihtiyacim var

merhaba nalan idari kısımda çalışıyorum yorucu oluyor ama yıllardır hep aynı tempo olunca alışıyorsun ama bazı günler çok sıkıcı oluyor.sabrımı deniyorlar diyorum:)))

hoşgeldin desennn...haydi hep birlikte kurtuluyoruz kilolardan:))

arkadaşım bende 2 haftadır yapıyorum azımlıde oldugumu dusunuyorum net 2,5 kılo verdım ama azımle devam edıyorum ınanıyorum olacak(26:

kıslar ben dün 58,5 gösteriyordum bugun tartıldım 57.5 çıktı bi daha bidaha baktım 57.5. dün biraz da kabızlık vardı hadi 200 gr. say. yani 800 gr gitmiş. bunun sebebi yürüyüş, dün cok yürüdüm merdiven cıktım. ve spor yaptım zaten kitabın son kısmında fiziksel aktivitenin önemini yazmış. sizede nacizane tavsiyem yürüyüşü arttırmak.güçlendirmeye çabuk geçmek için yürüyüşümü arttırmaya karar verdim.

Selam kızlar ben geldim, bu sefer sporumu yapıp geldim.

Ay nedendir bilmem ama bugün balon gibiyim, vücudum acayip su tutmuş nedense, regl ım daha geçen hafta bitmese regl olcam herhalde diyecektim valla...

Sizler naptınız?

ben bugün diyete başladım sonunda .kilo veremiyecekmişim gibi geliyor .bakalım ben verirsem herkes igne iplik olur arkadaşlar

ben de dahil olmak üzere bazı kişilere verdikleri cevaplar yüzünden kazenle tartışma sonucu toptan göç ettiler buralardan....

Herkese geçmiş olsun, maalesef arada böyle şeyler yaşanıyor... Ben ne yaşandı bilmiyorum hemen geçmişe bir bakim, ben de neden kimse yazmıyor diyordum, çok üzüldüm valla, af çıkmaz mı acaba???

Ben de zamanında birisiyle tartıştığım için uyarı almıştım, hatta kazen özelden uyarıyı yollamıştı, bende arkadaşlardan biri benimle dalga geçiyor sandım nerdeyse basacaktım fırçayı zaten sinirliydim, son anda uğraşmak istemedim vazgeçtim yazmaktan, sonradan bir öğrendim ki sitenin sahibiymiş kazen, boşuna üyeliğim iptal olacaktı...(

Geçen hafta, buraya ilk yazdığım günün akşamı benim üyelik de iptal edilmişti, sonra mesaj attım noldu diye, ertesi gün tekrar aktif hale getirdiler üyeliğimi, bende anlamamıştım ne olduğunu, demek o esnada herkesin üyeliği iptal ediliyormuş ben de arada gümbürtüye gitmişim...(

Walla ben İzmir.de yaşıyorum.Sadece 2 yerde satılıyormuş.Birincisinde dün yoktu,diğer yere bugün gidip alacağım.Tlf ettim sordum,kilosu 8,5 tl dediler.

Kilosu 8.5 tl ise o zaman uygunmuş...)

günaydıın..ben de 7 gün atak yaptım ve 4 kilo verdim 1+1 e başladım dün..rusheim yulaf kepeği real marketlerde var bulamayanlar için.....

Bir dahaki sefer gittiğimde bakim real e, çok saol...)

Bende kitabı sipariş ettim bu gün elimde olacak.

Kızlar bu yumurtayı her gün yesek sarısınıda yiyormuyuz kilo yapmasın bize sonra sarısı

Yiyiyoruz tabi, ama sen istemiyorsan yeme öyle bir zorunluluk yok...)

kızlar tam 8 gün oldu 3 kg verdim. ve kendimi çok iyi hissediyorum..durmak yok yola devam:)

Süpersin, tebrikler...

ekmek yaptım yulaf kepeği ve buğday kepeğiyle süper oldu...

Yulaf kepeği dışında henüz hiç bir şey kullanmadım, yulaf unu aldım onu denicem bir dahaki sefere kek yaparken bakalım nasıl olcak...

teşekkürler nalan_nalan.

bu sayfada yeniyim acemiyim yani.şu ticker adresini yapıştıramadım profile bir türlü.nasıl yapıştırdınız siz.o sayfada söylenenleri yaptım adres de çıktı kopyalıyorum
ama profile yapışmıyor

Çok güzel ifade etmişsin moonlight...Çok iyi kilo vermişsin bu arada ben de o kadar verdim 1 ayda, umarım bu ay da böyle devam eder...

Canım sen anlat hele onca kiloyu nasıl verdin. Ne yedin ne içtin ne yaptın. Dukan diyeti ilemi verdin. Ay yaz nolur.

evet canım dukan ıle verdım yaklasık 3 ayda falan verdım su ralar normal dıyete dondum ama tekrar dukana donmeyı dusunuyorum 110 kılo ne demek aılemde herkes zayıf ben ıse 110 kılo esımden bıle kıloluydum sımdı kendıme guvenım geldıher ıstedıgımı her ıstedıgım magazadan alabılırum artıık oncden sayılı magazalardan alabılıyorduk bıde dunyanın parasını verıyodum 52 bedendın su an 44 bedenım ama 42 olmak uzereyım

Darısı başıma ya. Bende yarın başlayacağım. Tam 30 kg vermem lazım ve yiğenim 3 ay sonra evlenecek. dost düşman herkes orada. Beni en son gördüklerinden bu yana tam 15 kg aldım. ne kadar şişmanlamışsın sözlerini duymak istemiyorum muhakkak zayıflamam lazım. Vallahi karamsarlığa düşmüşken seni görünce bir umut doğdu içime.

kitabıda aldım inşallah olur bu sefer

yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz. bugunde benim atakda 4.gunum bitti 1 kılo 700gram vermisim. 3 gunum daha kaldı inşallah 1 kılo daha veeririm. med bende en çok salatalıgi özledim ya :)

selam kralice 3 gün sonra kavuşacaksın:)))salatalığa güzel veriyorsun devam et verirsin arkadaşım.ben seyir evremin 3 günündeyim önümde çok uzun günler var.atak evresinde 6 kilo verdim şimdilik ibrede oynama yok.bakalım yürüyüşe başlamayı düşünüyorum.birde artık her gün tartılmak istemiyorum beni zorluyor moral olarak haftada bir gün tartılmaya karar verdim.bakalım neler olacak.sevgiyle kal....

Selam herkese... 8. günümdeyim ve 3 kg oldu Böyle devam etmeyecek sanırım ne zaman duracak ve tekrar başlayacak diye merak ediyorum :26: 60 ı görecekmiyim acaba :44:

Çok güzel ifade etmişsin moonlight...Çok iyi kilo vermişsin bu arada ben de o kadar verdim 1 ayda, umarım bu ay da böyle devam eder...

teşekkür ederim nalan :) bazılarına bakınca benimki az gibi geliyor ama dukanı yapmasaydım eminim üstüne bile koyardım.yani benim için tatmin edici.eee kilo kaybı azda olsa, ergeç zayıflayacağını bilmekde rahatlatıyor insanı :)
zannedersem seninde 2. aya dönmüş.senin başlangıç kilon kaçtı? kilo kaybımız aynı olduğuna göre başlangıç kilomuzda aynı civarlardamıydı acaba merak ettim

banurkaan,sen bence bir mucize gerçekleştirmişsin, farkındasın değil mi?eski msj larına baktım 30 kilo vermişsin.cidden muhteşemsin.darısı hepimize olsun inş...gönülden tebrik ediyorum canım

inşallah olacak...sen yeter ki karamsarlığa düşme.bende yakın zamanda en şişman halimle bir yakınımın düğünündeydim
seni çok iyi anlıyorum.ne istediğim gibi giyinebildim nede düğünün tadını çıkarabildim.ama bu diyet senin için yeni bir başlangıç olacak emin ol.inan benim için öyle oldu.sönen ümitlerim yeniden alevlendi.kendine inan,vermemen için hiçbir neden yok.bence erteleme ve bir an önce başla derim...

Selam herkese... 8. günümdeyim ve 3 kg oldu Böyle devam etmeyecek sanırım ne zaman duracak ve tekrar başlayacak diye merak ediyorum :26: 60 ı görecekmiyim acaba :44:

insallah görürsün canim, benimde hedefim 60 kg, bugündiyette 2. günüm ve bende cok merak ediyorum. tebrik ederim 8.günde 3 gün, cok güzel masallah!

sen atak devresini 10 gün mü yapacaksin? dukan testi yapmistim. 2 gün atak yapmam gerekiyormus. :44: ama burda cogunlukla 5-7 veya 10 gün yapan arkadaslar var? aranizda bu testi yapanlar varmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…