Düğünde Beyaz Giyinmek !!

Aaa aynı benim gelinlik bu kadar özenti olunmaz diye söyle özenti kelimesinden sonra kesin değiştirir yada o elbiseler ablam yada kardeşim yaptırdı ikiz gibi geçersiniz de vaz geçir nişanlı ne diyor bu konuya

Bence hic mudahale etmeyin. Eltiniz Giyipte gelirse kendisi rezil olacak.herkes onu ayiplayacak ama siz soylerseniz bunu giyme diye bu sefer kotu olan siz olursunuz. Sizin onu kiskandiginizi dusunebilir Ve oyle yansitabilir disariya karsi.

ayni sey benimde basima gelmisti. Kina gecemde herkes gayet siradan giyinip gelirken eltim kendi nisaninda giydigi tarlatanli abiyesini giyip gelmisti ve ben buna sadece gulmustum Digerlerinin guldugu gibi. ama kendisi rezil oldugunun farkinda bile degildi ve cok guzel birsey yaptigini zannediyordu. Bu onu dahada kucultuyordu tabi. Davetliler uzun bir sure arkasindan konustu.
insan basta kizabiliyor ama simdi aklima geldikce guluyorum :)

Her elti aynı bakış açısına sahip desene.
Sen boşver oralı bile olma, gelen misafirler sana değil ona gülecekler çok komik olacaktır çünkü.

Aslında bırakın ne giyerse giysin ,karışmak da abes kaçar.Rezil olan kendisi olur

Neden bu kadar pasifsiniz ?
Gelinliğinizin resmini atıp "benzer olacak en azından beyaz diktirme" demek bu kadar mı zor ?
Azıcık sesiniz çıksın yahu

Korkudan bişi diyemiyorsunu o an.
Sonra sorun büyüyor

Eltinize söyleyemiyorsanız, gelinlik modelinizi değiştirin,Şöyle kabarık etekli prenses model birşey yaptırıp eltinizede söylemeyin değiştirdiğinizi. Yada 'gelinliğime benziyor bu tarz vede beyaz diyorsun bence giyme zaten beyaz giymek görgüsüzlük olmazmı sencede 'diyin.
Düğünde beyaz kimse giymez , eltiniz bir ilk olacak sanırım.

Konu sahiiibi bu böyle olmaz konuşmalısın. Senin gelinliğini görene kadar içimden giysin ne olack dye düşünüyordum. Ta ki seninkini görene kadaar. Çok sinir bozucu bir durum

Gelin sizsiniz..
Bırakın düğününüze gelen insanlar istediği renkte elbise giysin.
Gıcıklık için yapmış olsa dahi, sizi sinirlendiremediğini gördüğünde top kendisine döner, böyle şeyler için canınızı sıkmayın.
Gelin karıştırılmaz hiç bir düğünde.. Kim kimin düğününe gidiyor bilir.

Elticik ya sana gıcık oluyor ya da zekasıyla ilgili bir problemi var, yok böyle bir şey!

Bir de söylemek istedim, bir yakınım ünlü bir gelinlik mağazasında çalışıyor. Bu tür gelinlikleri sizin istediğiniz şekilde dikebilecek kişi pek yok. Diktirme konusunda emin misiniz?

Elbette bire bir aynısı olacağını bende sanmıyorum ama aşağı yukarı duruş olarak kesim olarak istediğimm sonuç bu.
Gösterdiğimde yapılabileceğini söylediler.Ama yalan değil ne kadar profesyoneller işte bunu bilemeyeceğim.
İçime kurt düştü şimdi..Vallahi bu gelinlik bana dert oldu ya.seçtiğim günden beri hep sıkıntı.

Onunki yine de anlaşılabilir başka bir yerde giyemem boşa gitmesin diye düşünmüş olabilir

Konu sahibininki yeni diktiriyor

valla rezil olacak olan kendisi,, herkesın gözünde küçük düşecek olanda kendisi,, bence özgüvennzi ve saygnızı takının ve seviyesıze hiç bulaşmayın. kaynvldeye bıle solemenze gerek yoktu.. ay rezalet yani küçük kafalı galıba hayr düz elbse olsa anlarmda o ne oyle gelnlık gbi kendni rezıl edecek .....

Eğer İzmir'de yaşıyorsanız ismini verebileceğim bazı gelinlikciler var. Diktirme konusunu düşünmezsin bile, o kadar mükemmel modeller var. Elticik kıskançlıktan kesin kudurur yalnız, dikkat.
Ayrıca arkadaşlar demiş ya, rezil olacak diye. Gerçekten çok haklılar, herkes ayiplayacaktir o elbiseyi giyerse...

Oooo elti gelinin hası benim demeye getiriyor

Kumanın gemisi yürümüş eltinin gemisi yürümemiş

Tam kroluk zarif bişey giyse olmaz yani

Gelinlik süpermiş yalnız

Görünce ben bile sinir oldum....söyle ona benim gelinligin aynisi de hangimiz gelin olacaz millet ne der dersin..ya sen degis canım de en azindan rengini değiştirebilirsin de..yok degismezsen ben çöpe atiym onca parayi yeni bir kabarik giyeyim kendi dugunumde hayalimdeki modelden vaz geceyim dersin...kibarca..valla sinir oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…