Düğünde Beyaz Giyinmek !!

Ayyy tam eziklik psikolojisi. Eğer öyle bir şey yaparsa kendini o kadar komik bir duruma düşürür ki herkes buna noluyo der :KK70:
At mesajı direk böyle böyle olucak beyaz olmasın elbisen de. Sen mecbur değiştiremezsin ama tepkini göster kesinlikle. Ay eltin kaç yaşında ya güldüm vallahi:KK70:

Bu ne terbiyesizlik ya utanmayacak mı gelinlik tarzı giyip gelmeye valla herkes de anlar seni kıskandığını. Kesin bir dille söyle hiç çekinme o bu terbiyesizliği yapmaya çekinmiyor sen de çekinme

Canım elti adayım benim düğünümde giyeceği elbisesini gösterdi.Dikime verecekmiş model olarak aynısını bulamadım ama birebir benzerini gösteriyorum.Hayır bunu giymesi benim için hiç problem değil fakat bana bembeyaz olacağını söylediğinde kanım çekildi.
Kayınvalideme söyledim abartıyorsun boşver ne olacak ki giysin diyor..Ya tamam giysinde kardeşim başka renk mi kalmadı beyaz nedir ya..İddaalı bir elbise bir de beyaz.He birde benim gelinliğimde balık etek.
İnsan biraz ya sadece biraz düşünceli olur..Tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki gerçekten rengi fark etmiyor benim için ama o beyaz olmasın ya..Abiyede olabilir elbisede olabilir ama bu seçilen elbiseye gerçekten uygun değil.

Buda benim gelinlik modelim dikilecek olan.

utanmasa gelinlik giyecekmiş,kıskanç ve kompleksli insanlar olmasaydı şu dünyada hayat çok güzel olurdu...

Ya aptal bunlar
Benim salak görümce giydi bende karşı çıkmıştım ne dedi biliyor musunuz beni kiskaniyor dedi sanki ben pembe giyebiliyordumda o beyaz giyiyor diye beyaz giydim ey Allah im ya kesinlikle izin verme giderse de git düğünde üzerine vişne suyu dok keşke dokseydim ben çok pismanim

Ben gelinin eltisini gelinliksi bir kıyafetle görsem neremle guleceğimi şaşırırdım...

kisa elbise falan olsa bi nebze kabullenebilinir..fakat bu nedir ya?? tamam kendi ayibi millet kinar ,hatta rezil bile olur ama yinede soyle,baska renk giysin..Ama sana gicik olacak illaki..ama cidden kendi rezil olacak

Sen hayır desende inadına yapar ve aileyi ayaga kaldırır böyle tipler malesef laf geçmiyor. Benim görümcemde kınamda kırmızı bir elbise giymişti birde kendi bindallasını kına yakılırken kınamda az kişi oldugu için fazla rezil olmadı ama sağolsun teyzem gidip uyarmıstı da bindallıyı cıkardı.

ben bi düğünde öyle bir şeyle karşılaşsam gider direk derim gelin senmisin diye hani göya şaşırmış ama şaf sokar şekilde hiç lafımı esirgemem böyle şeylerde :KK53:

seni kıskanmış belli. sinir oldum ne demek ya senin gelinliğin gibi bi şey olacak yani görgüsüze bak mutlaka söyle ona bunu nişanlına da söyle. Gelinliğin rengi tek bir renk. abiyede renk sınırı yok neden hem benim gelinliğim gibi balık model hem de onca renk arasından beyaz seçiyor renkler mi tükendi de. :cool:başka renk mi yok de haset şey

Başkasının dügününde beyaz giyinmek görgüsüzlük diye biliyorum ben. Çok afedersiniz ama ne görgüsüz ve kıskanç bir elti. Duğünden sonra neler planlayacak kim bilir. Elinden gelse sizin elbisenin aynısını diktirecek ama cesaret edememis, altının tül modele hafif değişiğini diktirmeye karar vermiş :KK57:

Baska bır gelınlık alsanız modelı herseyı farklı olsa sız eltınızı şok etsenız mesela:KK47:

eğer gerçekten bunu giyer gelirse birebir seninle aynı olacak. herkes gelinin sen olduğunun farkında olur merak etme milleti kendine güldürecek :) sen ona söylemeden gelinliğik modelini değiştirsen almadıysan?

Tokatlık bir durum yok.
Burada gösterdiğiniz bu cesareti eltinize karşı göstermenizi temenni ederim. Klavyeyle kalmasın cesaretiniz

Burada cesaret göstermiyorum..Emin olun sadece yaptığım bir sitem.
Karşımda ki insanın laftan anlayabileceğini inanın bilsem söylerim fakat kesinlikle ve kesinlikle konusup anlaşabileceğimm kapasitede birisi değil..
Bazı insanlarla tartısılmaz ya işte tam olarak öyle birisi

Karşımda ki insanın laftan anlayabileceğini inanın bilsem söylerim fakat kesinlikle ve kesinlikle konusup anlaşabileceğimm kapasitede birisi değil..

Anladım
Ama en güzel gününüzü mahbetmesine izin vermeyin lütfen
Cidden üzüldüm
Dediğiniz gibi aynı model aynı tenk iki kişinin karşılıklı oynaması hoş olmaz

Ama su var ki eger eltinizi engellemezseniz dugununuz mahvolacak ve seneler sonra bile dugununuzu eltinizin kiyafetiyle beraber hatirlayacaksiniz. Basbaya dugun salonunda iki gelin olacaksiniz. Ki elti bu hirsla sizinkinden cok daha gosterisli bir sac yaptirir hepten gelin gibi olur duvak takmasina gerek yok bazi gelinler duvak kullanmiyor bile. Dikilmeye baslamadan acele edin bence. Dikildikten sonra olse vazgecmez.

X