Düğünde Beyaz Giyinmek !!

Siz niye model degistiriyorsunuz gelin sizsiniz. Gitsin kendisi degistirsin. Gelinle sut kardes gibi olmak isteyen kendisi. Ilgi budalasi kendisi... Kendisiyle konusun deyin kusura bakma yani gelin benim. Sahsen ben olsam kaynanama derim ki elti gelinlik gibi elbise giysin vallahi cikmam dugune. Sacmalamasinlar.

Ne diyeceğimi bilemedim doğrusu Trajikomik geldi bana. Düğünde beyaz elbise giyilmez tabi ki ama bu da elbiseden çok gelinlik gibi. Çok abartılı. Gelinliğiniz yanında sade kalmış. O derece yani. Bu sizin en özel gününüz eltinizi kırmadan açık açık konuşun bence. Atraksiyona gerek yok.

O kadar haklisiniz ki. Ne dusuncesiz bi eltiymis bu bole. Giysin ne olacak diyen arkadaslari da anlamak mumkun degil yani. Kadin resmen gelinlik giyecek yahu. Ben olsam iki resmi yan yana koyar bak ikisi de ayni. Sen farkli bi model ve renk dusun bence derim. Derim yani. İnsani stresten sikintidan yer bitirir bu cinsler

başlığı okuyunca ne varki dedim giyilebilir ama modellere bakınca gerçekten haklısın.komik duruma düşen kendisi olucak takma kafana o yüzden.

Model falan değiştirme, gelinlik modelin harika ama sana tavsiyem eğer düğünün eğlenceli bir düğün olacaksa, genç arkadaşlarınız da gelecek ve eğleneceksiniz, ne yap ne et o gelinliğin altını çıkarılabilir biçimde yaptır, yaşlılar yavaştan kalkıp gitmeye başladığında altını çıkart, birde converse giy gönlünce rahat rahat eğlen.

Bu arada eltine yuh!

Düğünde beyaz giymesi zaten çok büyük saygısızlık. Hadi genç bir kız olsaydı beyaz mini bir elbise giyseydi neyse bu bildiğin gelinlik. Kimse de normal ne var demesin yani. Kıskanç herhalde.

Gelin dışında beyaz giymemeli kimse. Yaptirsa da o gun giyemeyebilir.Ufak kazalar olabilir, ne bileyim elbisenin başına birseyler gelir , mahvolur falan ... biri yanlışlıkla birseyler döker üstüne , boya olur , takılır yırtilir ...

Bir düğün iki gelin esiniz yanlışlıkla onu alıp gidermis birde şaka bi yana elimde benim düğününde beyaz mini bi elbise giymişti hiçte takmadim gelinliği çok kabarıkti çünki bende bi arkadaşımın düğününde üstü beyazlı pembe mini elbise gitmiştim o bozulmuştu ama bana göre bembeyaz uzun olmadığı sürece mesele yok

Konuşup anlaşabileceğim birisi değil.Bu yüzden nasıl bir yol izlerim bilmiyorum.
Ben o elbiseyi giydirmem sadece onu bilirim..Kaç gündür kafam bozuk.

Beyaz giymesi ayrı vaka iken gelinliğine bu kadar yakın bir model diktirmeye oluşu elimin hasedinden Çatır Çatır çatladığını gösteriyor.
Yapacağın şey şu:
Eltini bir sonraki görüşünde elbisenin gidişatını sor. Duvağı uzun mu yaptıracaksın de.
Şaşıracaktır...
Eh yengecim, ne bileyim gelinlik gibi hem de beyaz elbise diktirince abim ile (kaynınıza nasıl hitap ediyor iseniz) nikah tazeleyeceksiniz sandım dersin.
O gerekli Mesajı alır.

Ben söylediklerinden alınacağını düşünmüyorum düz mantık birisi kendisi.Zaten bunlar ilk vukuatları değil

düğün tarihiniz ne zaman acaba ona göre bir an önce uyarın sonra bu saatten sonra başka bisey bulamam vb. seyler duyarsanız sasmayın.

oyyy...zincire vurmalik elti adayi..
tobe yarabbim bu koydugunuz elbisenin beyazi gelinlik diye giyilir ki zaten..
bi sekilde engelleyin bu durumu,cok ama cok sinir bozucu ya

Gün içinde konuyu okumuştum biraz sonra düşündüm benim düğünümde nasıl oldu diye, hiç hatırlamıyorum beyaz giyen var mıydı diye. Hiç önemsememişim demek ki. Bu arada benim gelinliğim kabarık, balık model falan değildi düz ve kırık beyazdı =)

Sizin durum içinize sinmeyecekse gidip yüzyüze konuşun. Kesin ve net bir dille istemediğinizi belirtin. Biraz da sert çıkın, içinize sinmeyeceğini söyleyin. Çok alınırsa gelmez düğününüze, kendi bilir.
Araya kayın, kayınvalide, nişanlı falan sokmak sadece sorunu büyütür bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…