Düğünde Beyaz Giyinmek !!

Gelinliginize yakin bi model secmesi ve elbisenin beyaz olacak olmasi eltinizin tamamen tesadüf disi bilerek yaptigi bir eylem. Bu da sizi cekemiyor olduğunu gosterir.

Ben olsam alttan alttan laf sokar daha bi sinir ederdim. Bi şekilde alir mesaji herhalde. "Ne yaparsan yap düğünde göz bebegi benim" mesajini ver

Bosverin siz asaletinizi bozmayin.Sade beyaz bir abiye olsa neyse de, gelinligi animsatan beyaz bir abiye ile anca kendisini gulunc duruma dusurur.Neden boyle bir model vebremk secti ki, giyinmekten pek anlamiyor olabilir mi?

"Ay canim iyi ki basi icin duvagi falan yokmus, yoksa seni gelin zannedip eltisinin dugunune gelinlikle gelen kadin ilan ederlerdi"deyin

davetliler hedefi şaşırıp takıyı size değil kendisine taksınlar diyemi yapıyor yaa bu neee
model abartı, renk e dicek laf bulamıyorum beyaz giycekmiş Allah Allah

yok o değilde kendi düğününde ne giyicek o hatun bide ben onu merak ettim

düğünde beyazı gelin giyer hanımlar ama rica ederim sünnetlerde de tutturmayın bu adeti.Şimdilerde kartlaşmış kadınlar bile düğünde gelinlik giyiyor .Neymiş sünnet annesiymiş.
ayy evet bide o var, ben bi sünnetin kapısından döndüm yanlış geldik burası nişan yada düğün dedim tanıyamadımya kadını zevk meseleside hakkaten bence rüküşmü desem ne desem öle bişi oluyor (bence)

Kızlar abartmıyor musunuz?
Fikirlerinize saygı duyuyorum ama şahsen benim düğünümde eltim böyle bir şey yapacak olsa inanın hiç umursamam. Düğün benim, gelin benim, gelinlik benim ve o gecenin gözbebeği benim der ve keyfimi hiçbir şeyin bozmasına izin vermem. Büyük konuşuyorum, bir çoğunuz bana kızacaksınız biliyorum ama 4 ay sonra düğünümde herhangi birisi benim gelinliğimin birebir aynısını bile giyse sallamam ben :) Çünkü bilirim ki, yaptığı terbiyesizliği mutlaka eleştirecekler olacaktır ve kendisi utanmasa bile ailesi utanacaktır müdahale etmedikleri için. Bence hiç bir şey dememelisin. Bırak.. su akar yolunu bulur.

Herkes onu ayıplar.sizi kiskandigini bilerek giydiğini anlar. Gelinligin aynısı resmen.hatun uçmuş. Sonuçta rezil olacak olan o. Siz yinede açıkça uyarın yada birine uyarması için rica edin.

Emin ol ki misafirler eltine bol bol gulerler

bence hiç uyarmayın..
giysin rezil olacak olanda ayıplanacak olanda o..
elbisenin modeli zaten iğrenç birde beyz olusa insanlar nasıl bakar ona ..
özenti gibi gezer ortada sıkma canını.

bazı insanlar düğünlerinde kendilerinden başka beyaz giyinilmesini istemez.tercih meselesi yani bunu önceden size sormalıydı.onayınızı alıp o şekilde karar vermeliydi ki hadi tamm beyaz olmuş bari modeli gelinlik gibi olmasaydı bu modelde gelinlikler var.tuhaf çok iyi niyetli olduğunu düşünemiyorum

Yok artık! Bana aynısı yapılsaydı çok ciddiyim gelme derdim o seni madem düşünmüyor sen de söyle başka renk diktir beyaz giyceksen gelme güzel günümda benim huzurumu kaçırma diye!!Ben derdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…