Düğünde Beyaz Giyinmek !!

Anti Depresan

☁ ATATÜRK ☁
Pro Üye
Anneler Kulübü
23 Temmuz 2014
5.359
17.586

Canım elti adayım benim düğünümde giyeceği elbisesini gösterdi.Dikime verecekmiş model olarak aynısını bulamadım ama birebir benzerini gösteriyorum.Hayır bunu giymesi benim için hiç problem değil fakat bana bembeyaz olacağını söylediğinde kanım çekildi.
Kayınvalideme söyledim abartıyorsun boşver ne olacak ki giysin diyor..Ya tamam giysinde kardeşim başka renk mi kalmadı beyaz nedir ya..İddaalı bir elbise bir de beyaz.He birde benim gelinliğimde balık etek.
İnsan biraz ya sadece biraz düşünceli olur..Tüm samimiyetimle söyleyebilirim ki gerçekten rengi fark etmiyor benim için ama o beyaz olmasın ya..Abiyede olabilir elbisede olabilir ama bu seçilen elbiseye gerçekten uygun değil.

Buda benim gelinlik modelim dikilecek olan.

Son düzenleme:
Kendisi de nikah tazelemek istemiş anlaşılan haklısınız bu tarz bir kıyafette beyaz olmamalı. Siz değil ama kendisine daha yakın olan birisi beyaz giymemesi gerektiğini söylemeli ona, en azından böyle model de bir elbise için

bence sen sakinliğini koru. seni sinir etmek istio olabilir benim görümcemde giydi benim düğünümde üstelik bu gelinlik gibi dediğim halde bence boşver. düğünde gördüklerinde bence millet ona içten içe gülecek gelinlik gibi die sen sakin ol..

ooo resmen gelinlik gibi
uyarın yenge abla neyse olur mu öyle şeyy istersen başka bir renk olsun
bence beyaz olmasın gibi konuşun

bu arada bende eltimin düğününde beyaz giydim
ama inanın aklıma hiç başka bişey gelmedi abiye idi benimki
burda okuya okuya hata olduğunu anladım ama iş işten geçmişti
eltimle çok iyi anlaşırız.. hiç uyaran da olmadı beni malesef

dugunde ya elti veya gorumce mutlaka gelincik oluveriyor illa... ben sansliyin sukur boyle bisy yasamadin ama yasayan arkadaslarm cok yapacak bisi yok muhtemelen sizin sac modelinizinde bi benzerini yaptirmak isteyecektir.hazirli olun

haytta bır kere gıyılmeyecek bısey olsa sen farklı bı renk alırdın
ve " benım dugunumde senle pıstı olmayalaım dıye ben farklı renk tercıh ettım derdın" de ıste malesef gelın sensın
emınım dugunde herkes guler resmen gelınlık yanı bu elbıse

Gelinlik giyseymiş. Bu hem çok abartı hem de beyaz olursa bir duvağı eksik ona da vualet takar artık.
Ben olsam uyarırdım ne demek?!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…