Düğün

Boyle bir kadinin nesini seviyor acaba ?
Yoksa bu huylari kayinvalidene mi
Benziyor ?

Ya da baska iyi huylari mi var ?

Boyle bir kadinin nesini seviyor acaba ?
Yoksa bu huylari kayinvalidene mi
Benziyor ?

Ya da baska iyi huylari mi var ?
kayınvalidemle kafaları uyuyo sanırım sürekli birlikteler cunku biz evlenmeden once ne zaman gitsem eltimde yanında oluyodu ve ben hep onun iyi biri olduğunu düsünürdüm hatta buraya ilk konu actıgımda sac modeli benzese ona özenmis gibimi olurum o rahatsız olurmu diye düsündüğümden acmıstım ama hanfendinin icinden canavar cıkınca bu günlere geldik bu olaylar dısında bi kötülüğünü görmedim ama benim acımdanda bana yaptıkları normal degil :)

yazık ya.. ezik.. kompleksli.. nasıl kıskanmışsa artık.. sizin olgunluğunuz da takdire şayan.. herkes tutamaz kendini. ama olay çıkarmayarak, kendi düğününüzü rezil etmemiş oldunuz, en iyisini yaptınız.

Sen simdi akilli
Olucaksin o zaman.

Kayinvaliden de onun aklindaysa isin zor.
Dikkatli ol her attigin adimda onlari iyi bir taniyana kadar.

Eltinin bu nanyakligini normal
Goruyorsa kayinvalidenin de hafiften catlak
Olma ihtimali yuksek.

tabiki benim icin onemli olan eşimle iyi gecinmek ailelerlede sorun yasamamak. sorun cıkarmak isteyenlere ses cıkarmayarak ilk evreyi tamamladım bence bundan sonrası icinde samimi olmayı iyi niyetli görüp herseyi anlatmayı düsünmüyorum :)

Helal sana kız! Takmadığın ve sinirlenmediğin için. Keşke bende böyle olabilseydim.. Aksine ben sinir krizleri geçiriyor olurdum. Ama sana imrendim. Rezil olmuş eltin "en özel gününde"

Kıskançlık bu olsa gerek eltiye söylenecek söz bulamadım ,konu sahibi gerçekten size hayran kaldım o sabrınıza

sinirlrim bozul du ya dünden beri laf sayıyorum ya bu nedir bu nasıl bir kendini bilmezliktir bu nasıl bir karaktersizliktir bu nasıl öz güven azlıgıdır kvden ne dedi
demedimi kızım olmaz o sana diye keşke ilk gelinlik giycem dediğinde bir kavga çıkartıp gelmesini önleseydin eşin ne dedi
abi bu nasıl bir iş demedimi ayy kufur etcem de neyse

Ama elti hanım ne yaparsa yapsın gelinden daha güzel olamamış üstelik rezil olmuş çok özel gününde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…