Düğün

Hadi elti deli de kocasi nasil uymus ona yahuu tam akil tutulmasi.
Bana eltinin numarasini versene "tatlim kiskancligini bu kadar aleni belli etme. Kocani da bu ise alet etme. -bi dost-" diye mesaj atacagim

tutum ve tavrınıza bayıldım doğrusu tebrik ederim sinirlenmeden olay çıkmadan kendinizi sıkmadan gülüp geçmişsiniz çok hoş :) umarım zarar verecek boyutlara gelmez kıskançlığı.. mutluluklar

ayyy inanamıyorum resimleri yeni gördüm resmen gelinlik giymiş yaa bunu abiye diye satmazlar bile bu kadar beyaz uçuş uçuş uzun elbise anca gelinlik olur tacı da evlere şenlik yuhh diyorum.

kocasını da kendine benzetmiş siyah pantolon üstüne beyaz ceket :))))

ya bence kocası bilerek yapmamıştır elti giydirmiştir onu.
erkek milleti ne anlasın damata benzemeye çalışmaktan.
ama eltinin fesatlığından kocasını da damat gibi yapmış olabilir

Bu kadini kimse uyarmadi mi? Biri cikip da "kizim senin gittigin yol yol degil" demedi mi? Kadin bildigin gelinlik giymis!

Ayyy evet dunden beri saydiriyorum
Boyle bir ayrinti deyince siz yeniden ifrit oldum...
Basbaya gelinlikcilere gitmis bu dimi "abiye" alcak diye

hahhahah gercekten sizin kv.de cok iyiymis gittiğin düğüne gelinlikle götürmeye calısarak eltimin annesi falan olmasın

demet akalın türkan sarkısını üstüme alınıp bendeki sinirde mübarek paslanmaz celikteeeeen dırırım diyerek özetliyorum

arkadaslar herkese cevap veremedim yoğundum resimler 41. sayfada ama arada kalınca göremeyenler olmus kusura bakmayın ve güzel yorumlara cok tesekkür ediyorum hepsini sırıtık bi ifadeyle okuyorum

arkadaslar herkese cevap veremedim yoğundum resimler 41. sayfada ama arada kalınca göremeyenler olmus kusura bakmayın ve güzel yorumlara cok tesekkür ediyorum hepsini sırıtık bi ifadeyle okuyorum
Kendi kendini rezil etmiş eltin. Millet arkasından acayip gülmüştür. Kocasında rezil etmiş. Ruh hastası resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…