Düğün

Hadi elti deli de kocasi nasil uymus ona yahuu tam akil tutulmasi.:KK57:
Bana eltinin numarasini versene "tatlim kiskancligini bu kadar aleni belli etme. Kocani da bu ise alet etme. -bi dost-" diye mesaj atacagim:KK70:

tutum ve tavrınıza bayıldım doğrusu tebrik ederim sinirlenmeden olay çıkmadan kendinizi sıkmadan gülüp geçmişsiniz çok hoş :) umarım zarar verecek boyutlara gelmez kıskançlığı.. mutluluklar

ayyy inanamıyorum resimleri yeni gördüm resmen gelinlik giymiş yaa bunu abiye diye satmazlar bile bu kadar beyaz uçuş uçuş uzun elbise anca gelinlik olur tacı da evlere şenlik yuhh diyorum.

kocasını da kendine benzetmiş siyah pantolon üstüne beyaz ceket :))))

ya bence kocası bilerek yapmamıştır elti giydirmiştir onu.
erkek milleti ne anlasın damata benzemeye çalışmaktan.
ama eltinin fesatlığından kocasını da damat gibi yapmış olabilir :KK70:

Bu kadini kimse uyarmadi mi? Biri cikip da "kizim senin gittigin yol yol degil" demedi mi? Kadin bildigin gelinlik giymis!

ayyy inanamıyorum resimleri yeni gördüm resmen gelinlik giymiş yaa bunu abiye diye satmazlar bile bu kadar beyaz uçuş uçuş uzun elbise anca gelinlik olur tacı da evlere şenlik yuhh diyorum.

kocasını da kendine benzetmiş siyah pantolon üstüne beyaz ceket :))))
Ayyy evet dunden beri saydiriyorum:KK53::KK53:
Boyle bir ayrinti deyince siz yeniden ifrit oldum...
Basbaya gelinlikcilere gitmis bu dimi "abiye" alcak diye :KK67:

Ilk okuduğum andan itibaren fake olmasini diledigim konu. :)
Sabriniza hayranim ama seviyenize daha çok.
Elti ve esi sahane bir cift. Allah agizlarinin tadini bozmasin :)
Lakin ben kayinvalide olsam "yavrum sen bize milleti g.tuyle mi.güldürceksin "der musade etmezdim.
Sizin daha ilk bu olayla ilgili konunuzu okumus ama bu kadarına cesaret edemeyecegini düşünmüştüm. :)))
Aklima eski kayinvalidem geldi. Kulaklari cinlasin. Ben nikahla evlenince. Evli oldugumm ilk ve tek sene her gittigim düğünde bana gelinliğini giy baskisi yapmıştı.
Çocukları yok diyorsun. Tek duam Allah eltine erkek evlat vermesin. Aminn :))
Yuzu kapatmissin ama gelinlik ve saç sahane gözüküyor. Eltin seni gecememis. Emegine yazik :KK66:
Rabbim mutluluk versin :KK66:
hahhahah gercekten sizin kv.de cok iyiymis gittiğin düğüne gelinlikle götürmeye calısarak :KK70: eltimin annesi falan olmasın :KK70:

Başkası olsa en özel günü cidden ziyan olmuştu eltinin manyaklıkları yüzünden ama konu sahibesinin çelik gibi sinirleri ve sevimli bi mizah anlayışı var.:p

Siz çirkef falan degilsiniz ama konu sahibesini örnek alın derim ben. Stresten kimseye bi hayır gelmiyo zira.

Gamsız, sakin, üzerine bile isteye gelen manyaklara prim vermeyip gülüp geçebilen insan uzun yaşar.:KK50:
demet akalın türkan sarkısını üstüme alınıp bendeki sinirde mübarek paslanmaz celikteeeeen dırırım diyerek özetliyorum :KK70::KK70:

arkadaslar herkese cevap veremedim yoğundum resimler 41. sayfada ama arada kalınca göremeyenler olmus kusura bakmayın ve güzel yorumlara cok tesekkür ediyorum hepsini sırıtık bi ifadeyle okuyorum :KK70:

arkadaslar herkese cevap veremedim yoğundum resimler 41. sayfada ama arada kalınca göremeyenler olmus kusura bakmayın ve güzel yorumlara cok tesekkür ediyorum hepsini sırıtık bi ifadeyle okuyorum :KK70:
Kendi kendini rezil etmiş eltin. Millet arkasından acayip gülmüştür. Kocasında rezil etmiş. Ruh hastası resmen

X