Düğün

ilk resmi ben gelinle damat sandım anaa o ne ya bildiğin gelinlik giymiş kocada damatlık evcilik oynamışlar resmen valla pes herkez bir yeriyle gülmüştür hiç canınızı sıkmayın

ay gördüm resmi o ne ya öyle kendini gelin sanmis rezill kayninda ona uymus pesss reziller böyle bisi hic duyulmamis görülmemistir

ay bende isterim resim merak ettim ben bu eltiyi allahım akıl ver sen bu insanlara ... şimdiden başlamış allah yardımcın olsun

Vhalla keske eltin burayi gorse de okusa diye icimden gecmedi degil...gorsun isterdim tum yorumlari
ben burdan sinirden kudurdum vhalla....

dügün salonu kirasini ortak ödemeliymissiniz yani onca asraf bide ekstradan gelin+damat olduguna göre onlarda katki saglasaymis madem bu durumu yaratiyorlar

yuh elti bildiğin varoş gelin olmuş. siz ise tam aksine bir o kadar asil ve güzelsiniz. eltiye de bu çok iyi bir cevap olmuş bence.

Allahını seven fotoyu banada atsın nasıl merak ediyorum şu eltiyi suratını görüp daha çok sinirleneyim noluuuuuuurrr G glyucelkc

Tamamdır karar verdim burdan paylasıyorum eltimle kaynımm elticiğimin tacıı ben ve eşim. Herkesin merakını gideriyim :)

resmi görmüştüm biliyorum ilk gördüğümde sadece elti değil kayın da gözüme hayli battı
kadın gelinliğe özenmişte kayın da damatlığa özenmiş beyaz ceket giymiş pesss yanii
elti eltiyi çekemez de abi de kardeşini çekememiş sanki

senin konunu hatırlıyorum kadın dedğini yapmış ve beraber gelin olmuşsunuz bu kadarınada pes.. eltinede diecek çok şey var ama neyse ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…