Düğün

Glycl 12 çok güzel olmuşsun, tacin saçın, gelinliğin çok güzel... Eltin tam bir çakma gelin olmuş, felaket ötesi, saç da dağılmış, o kafasındaki ne ya, baktikca "ne koydun lan gafana" lafi aklıma geliyor..(eski bir komedi filminden) iyiki olay cikarmamissin eltin onu istemiş ama. Prim vermemişsin

eltinin durumu çok feci yaaaniii kıskançlıkta nirvana yapmış :)) ne diyimmm allah mesut etsin eşinle seni :)

Ay inanamadım. O ne yapmış öyle?
Şu resmi görene kadar yorum yazmamıştım
Zaten kendini rezil etmiş o iğrenç taçla da tüy dikmiş resmen. Kayınbirader smokin falan mı giydi? Tam gelin damat gibi olmuşlar.
Sakın kendini bu eltiden aman diyim.

yuh diyorum ya ilk kim hamile kalacak yarışı da başlar artık ..benim de annem le yaşıt olan eltim benden önce hamile kalmak için yırtınmıştı...kolaylıklar diliyorum

Bu arada cümle alem eltinize güldüğüne bahse girebilirim üstelik ağızlarıyla da değil

senin bu eltinin görümce versiyonu var bende.
bizim nişan tarihinde nişan düşünmüşler ki bizim tarih çok önceden belliydi, ilk tatildeydi, biz nişan yapacaktık önlerine geçmişiz. bu arada öyle bizi bekleme durumu da yok ilişkisi yeni, bizim nişan tarihi de çok önceden belli.

daha nişan olmuşken benim çocuğuma kim bakacak, annesine anne kimseye söz vermiyorsun benimkine bakacaksın diye muhabbetler.benim nişanımın ertesi günü düğün tarihinizi belirleyin diye baskı yapma, bize apar topar aldırdıktan sonra kendi düğün tarihini önümüze almaya çalışma, olmayınca bizden bir hafta sonra düğün tarihini alma. aldıkları kolyeden aynısını isteme.bizden iki gün sonra nihahını alma, aslında önceden alacaklarmış bizi beklemişler. halbuki sadece düğünü önümüze almada sıkıntı çıkardım çünkü erkek tarafı takılara varıncaya kadar hiçbir şeye karışmıyor iki kuruş takıdan da olmak istemedim.

benim onu kıskandığım düşüncesi ki ben safonoz bluest kıza gelinlik provasına gittiğinde nasıl bir şey aldın resmini at demiştim kıskanıp aynısını yaptırırım diye göstermedi bile. ben de çok severim şunu aldım böyle yaptım şöyle olacak falan diye anlatmaya.

hiçbir şeyini görmediğim halde perdelerim ve halım, elektirik süpürgem aynı modelin farklı modelleri.onları kıskanmış da almıştır demiştir eminim.
bütün düğün boyunca ben onu kıskanıyorum modları.

ben sabrettim eşim zaten ayrı çıldırttığı için o dönemde görmezden geldim.ama kına gecesinde bir baktım biz kenarda eşimle ortada bunlar gelin damat onlar, biz misafir bunları alkışlıyoruz.sonra düğünde de olmasın diye kv yi çektim bir güzel kenara ağzıma ne gelirse söyledim.

sonrasında bir sene eşimle bunun kavgasını yaptık. hala hatırlayınca elim ayağım titriyor ya. çok uzattım galiba ayrı konu açmalık benim hikaye de burada dökmüş olayım içimi.

Tamamdır karar verdim burdan paylasıyorum eltimle kaynımm elticiğimin tacıı ben ve eşim. Herkesin merakını gideriyim :)
Eltinin fotoğraflarına bakmaya geldim. Konu sahibesinin sabrına ve her şeye rağmen olaya mizahi yaklaşımına hayran kaldım.

Sayın glycl12, eğer herhangi bir sakinleştirici ilaç kullanıyorsanız lütfen bana özelden adını yazın.

resmen elti kendini rezil etmiş sizin hiç bir şey yapmanıza gerek yok siz vakur ve sessiz kaldıkça çıldırıcak ve yaptıkları başına dolanacak Allaha havale edin ve gülüp geçin

ayıp ya benim ki de dış çekime gitmişti de allahtan acıkrenk elbise giydi beyaz değildi

ya merak ettin eşin demedimi kardeşine sen ne yapıyorsun karının hali ney diye

bazı insanlara sırf laftan anlamıyor diye müsamaa gösterirsek enayi yerine koyuuyorlar bizi ve daha beter şeyler yapıyorlar.. o laftan anlamıyorsa anladığı dilden konuşun bence.. çirkinleşiyorsa siz daha beter çirkinleşin.. sizin hayatınızın üzerine bu şekilde çöreklenmeye hakkı yok.. sizin en özel gününüzde sizin rolünüzü çalmaya hakkı yok... zavallı bir insan resmen.. hiç birşey demediyseniz bile, sırf ona bu zavallı oluşunu tokat gibi çarpın yüzüne.. ACIYORUM SANA, OKADAR ZAVALLISIN Kİ BENİM DÜĞÜNÜMDE BENİM ROLÜME BÜRÜNMEYE ÇALIŞTIN.. GERÇEKTEN KIZMIYORUM SADECE ACIYORUM... bu cümle tokat gibi kendine getirir onu..

Merak edip eski konularına baktım da hep eltin, saçın, gelinliğinle ilgili konular açmışsın. Hadi kadın manyak da sen neden bu kadar aşırı kaale alıp kafaya taktın ki, hee de geç ne yaparsa yapsın, mahallenin delisi muamelesi görecek sonuçta. Düğünümde eşimin tarafından iki kişi beyaz elbise giydi umrum olmadı, oturup kafa yoracak şeyler değil, elimde olsa beyaz gelinlik bile giymezdim o derece önemsiz bir ayrıntı gelinlik, straplezmiş, askılıymış, saçım topuzmuş taç varmış. Gelinliğin bu kadar abartılmasını anlamıyorum bez parçası sonuçta.....

çok abartmışsınız sonundada abartamadıgınızla kalmıssınız

Ben aynı anda düğün yaptınız zannettim eskiden olurmuş ya hani toplu nikah gibi. Dedim yıl olmuş 2015 hala kaldı mı böyle şeyler. Ha bir de eltiniz deli.

Resmen başkasının yerine utanma duygusunu yaşıyorum şu an.

Ben gelinliğimi bi bez parcası olarak göremiyorum. Basta onun boyle biri oldugunu bilmiyodum ne yapsam dedim. Ona güzel yorumlar gelincede bu konu hakkında yaşadıklarımı devam ettirmek istedim forumdan. Ve bi önceki konularında bazı arkadaslar dügünden sonra anlatmamı istediği icin bu konuyu actım. Ve düğünüm benim en özel günüm tabiki tüm ayrıntılarıyla özel olarak ilgilenmek üzerinde ayrıntılarıyla düşünmek istedim

Eltimle kan bağı olduğunu düşünüyorum görümcenizin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…