Düğün

Canım bu 55 sayfayı eşine okut bence tanımayan insanlar nasıl gülüyoruz düğünde nasıl gülünmüştür rezilliğine ah o düğünde olsaydım bende patavatsız değilimdir ama iyi laf sokardım

ayyyyy saka gıbı gercekten ınanamıyorummmm bır ınsanın kıskanclık ve fesatlık nasıl bukadar gozunu kör eder ve yaptıklarını gormez sastım kaldım ..

yanı ben o dugunde olsaydım gelın bumu derdım bırı 'hayır eltısı' dese eltıyı bu denli tribe sokan gelini merak ederdim .. hıc bozma sınırını emin ol herkes benım gıbı dusunup gulmustur eltıne ve senıde alkıslamıstır..

kocan ne yorum getırdı bu duruma yada esının akrabaları faln bırsey dedılermi

salakmı bu kadın yahu. kahkahalara boğuldum resmen
kendini rezil etmekten başka bi işe yaramamış yaptığı rezalet resmen...
herkes ayıplamıştır gülmüştür onun haline... gelini çekemeyen, hasetinden çatlayan bir elti konumunda şuan herkesin gözünde.. kına yaksın...saftirik..

çok merak ettim ona hiç bu konuda bişey sormadınız mı? neden böyle yaptın niye gelin gibi olmaya çalıştın neden diye?

Fotolari erkek arkadasima gosterdim. Kadin muhabbetlerinden hic hoslanmamasina ragmen bakarken 'gerizekaliiiii....' dedi. Dusunun artik. Bu kıskanç kadinin kocasinda da hic is yokmus demek ki, deli aklina uymus.

yaaa bu ne yaaa resmen gelinlik giymiş bu yaaa!!! çok sinirlendim resmen nasıl bu kadar sakin karşıladın arkadaşım???
cunku gercekten hasta olduğunu anladım. o güne kadar düsünememstim bu kadarını yapcağını her ne kadar bende gelinliğimi giyiyim cekimlerinize gelelim desede. ama görünce anladım ve benim en özel günümü onun özel zannettiği şeyler uğruna bozmak istemedim :)

kendisi cok özel bulsada kendi özel günümde olay cıkarmak istemedim o gün kimseyi takmayıp mutluluğuma bakmak varken onunla uğraşmadım ama tabiki tamamen silindi artık gözümden kendisini cok kücük duruma düsürdü düğün videolarınıda gelince burdan gönderebilsem ortada ne kıvırttı neler yaptı nasıl ağır vaka anlardınız :)

Ben bukadar eltinin abartılı giyineceğini zannetmemiştim ...

Gelinlik giyip cekimlere mi gelecekmis Kamera sakasi gibi elti.Sorunlu elti diye ben buna derim.Diger sorunlar hava civa bence herkes sukretsin haline

G glyucelkc kocan ne dedi bu duruma ben onu merak ediyorum bir de.

ben gelin almada gördüm ilk eşim beni almaya gelene kadar o şok hali kalmamıstı tabiki :) abisi hakkında hiiiiiiic bisey demedi ama ben dediğimde bu naapmıs o zaman onceki olaylarda söylediğini yapmıs diyip alay eder gibi gülümsedi o gün bidaha konusunu acmasakta sonradan konustuk tabi ben dedim sanki abin damat o gelin o nasıl cosmaktı ne tavırlardı nasıl sahiplenmekti düğünü, oda söylencek cok sey var ama demiyim kıskandığı belli ciddiye alamam onu abimede o giydirmistir gerci oda giymeseydi. bu gibi seyler söyledi :) akrabalarıyla konusmadık hic ama benim akrabalarım dalga geciyo kendini rezil ettiği icin hatta eşimin yanında konusuldu :)

Cümle alemi toplasan sabahtan akşama anlatsan bu kadarına görmeden inanmazlardı..

Kendi kendini anca bu kadar rezil edebilir insan..

Mutluluklar Canımm...

çok merak ettim ona hiç bu konuda bişey sormadınız mı? neden böyle yaptın niye gelin gibi olmaya çalıştın neden diye?
hayır düğünden sonra bayrama kadar balayındaydım bayramdada hiiiiic muhattap olmadım acıkcası hazır ev kalabalık onu gecistirdim :) daha once beyaz giyinme konusunu actıgımızda olay cıkmıstı o yüzden konussamda laftan anlıcak biri değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…