Düğün

Ah neler olmuş böyle,
Sizi tebrik eder mutluluklar dilerim.
Eltiniz bu fesatlıkla fazla Yaşamaz :KK70:
Nasıl yakıştırıyorlar kendilerine anlamıyorum,
Bildiğin ezikk :KK35:
Kayınvalidenize sorsaydınız el öpmeye de gitmişler mi :confused:

burdan eklemiyim ama kendi evime gidince yada facebooktan bulabilirsem simdi ikimizin olduğu fotoğrafı size ve diğer isteyen arkadasa özelden gönderebilirim :)
Bende isterim konuyu takipteyim :) bu arada ben bile gıcık oldum eltine krndi kendini küçük düşürmüş :) allah akıl fikir versin ne insanlar var

Ne şanslısınız çok komik bir eltiniz var,yaptığı rezilliklerle bol bol kendine güldürür .şimdi beyaz elbise kafasında tac bir elti düşündüm tövbe yarabbim hahahah o görüntüyü hayal etmek bile komik ,kimbilir gercegi nasıldır :)))

Sabrindan dolayı tekrar tebrik ederim dengesiz ötesi bi insanmış eltin. Millet gulmustur evet ama bu benim içimi sogutmadi:) dünya bir günden ibaret değil bu davranışıyla gelecek iletisiminize çok büyük zarar verdi ben olsam omur boyu kendisini ciddiye almaz muhattap olmaz yokmuş gibi davranır ve her fırsatta terslerdim. İstediğin kadar kötü davranma kredin var yanı :KK70:

abiye kuzu ve erman kuzu :KK70:eltinin diğer fotoğrafını da ben buldum aynısı :KK45:

Eklentiler

• safakh0804.jpg
    safakh0804.jpg
    18,2 KB · Görüntüleme: 280
Bayanlar ben mi çok çirkefim konu sahibesi mi çok sakin anlamadım :confused:
Başkası olsa en özel günü cidden ziyan olmuştu eltinin manyaklıkları yüzünden ama konu sahibesinin çelik gibi sinirleri ve sevimli bi mizah anlayışı var.:p

Siz çirkef falan degilsiniz ama konu sahibesini örnek alın derim ben. Stresten kimseye bi hayır gelmiyo zira.

Gamsız, sakin, üzerine bile isteye gelen manyaklara prim vermeyip gülüp geçebilen insan uzun yaşar.:KK50:

selam kızlarrrr düğünüme hazırlanırken buraya eltiyle ilgili kac kere konu acıp sizlerden fikir almıştım bazılarınız düğünden sonra sizleri bilgilendirmemi istemiştiniz düğünüm oldu 2 haftalık evliyim ve yine burdayım :)
kına gecemle başlıyım. malesef kınamın olduğu aksam dağlıcadan şehit haberleri gelmeye basladı ve sehitlerden birinin cocukluğumu gecirdigim cok yakın arkadasım olma ihtimalini duyunca kınayı iptal ettim. üstümü değiştirmek icin eve gittiğimde eşimin tarafındanda bazı kisiler bizde toplanmıstı. ben aceleyle arkadasımın annesi teyzenin yanına gittim o sırada kv ve elti hanım kaftanımı onların tanıdığı birinden kiraladığım icin alıp evlerine gitmişler. ve eltim kaftanımı giyip fotoğraf cekinip facede paylasmıs. cenaze kafasıyla ona hicbisey demedim ve düğün zamanı geldi.
gelinliğimi istediğim gibi straplez prenses model giydim.
saçlarım salık dalgalıydı. melek haresi gibi bi tac taktım.
eltimde dediğini yapıp kırık beyaz kayık yaka yakaları svarovski taşlı upuzuun kuyruklu elbisesini giyip saclarını salıp dalgalı yaptırıp ciddi ciddi kendi svarovskili gelin tacını takmıstı.

düğünden karelere geliyorum..

nikahımızdan sonra ilk dansta esim ve ben olcaktık sahnede sadece. müzik calmaya basladı biz masadan ortaya yürüyene kadar eltim ortaya koşmuş kaynımı cagrıyodu gel hadi diye. kaynım gitmeyincede kendisi geri cekildi biz dansımızı ettik ikinci dansta kendisi yeniden kaynımla cıktı duvağımı eze eze dansını etti

takı sırasında eşimin tarafında iğne tutup misafirlerle fotoğraf cekinirken her misafire ay ben fotoğrafta cıkmıyım simdi hangimiz gelin karıstırırsınız esprisini yaptı.

bu arada esimin amcasının kücük torununu kucağına aldığı sırada elbisesinin göğüs kısmına cikolata sürülünce cığlık cığlığa bağırdı napıcam simdi "en özel günümde" diye.

tabiki ablam ve kuzenlerim ona baktıkları her an gülmeden duramadıkları icin eltim kvye gidip kuzenlerinin düğününde herkesten güzel oldum diye beni cekemediler diye sikayet etmis :KK70:
işte boyle kızlar :)
Ben sizin konunuzu hatirliyorum ay cindden neler yapmis inanilmaz
kiskancliktan ölüyor olmali cok tehlikeli bir elti bence fazla görüsmemenizde fayda var bunden sonra hep sidik yarisina girecek diye düsünüyorum
Dügünde yaptiklari o kadar komikki muhtemelen misafir gelen insanlar bile durumu farkedip ona gülmüstür

X