Doydum demenin bir yolunu bulamadım.

Benimkide öyle asla doyduğumu kabul etmez sadece benim değil kimsenin :))

Arkadaşlar merhaba,
Benim konum kayınvalidemle yemek yerken doydum dedigim an sürekli yok şunu ye yok bunu ye demeye başlıyor kusucam diyorum halen kusmazsin ye diyor. Ben kimseyi kırmayı uzmeyi sevmem ama doydum demenin bir yolunu bulamadım. Kaç kez anlattım bazen yemek yemedim trip attım yok olmuyor konuyu bir türlü çözemedim. Kayınvalidemi kırmadan sizce bunu söylemenin bir yolu var mı.. Kadın iyilik için yapıyor ama ben de her yemekten sonra mide ağrısı bulantı çekiyorum. Kayınbabam da aynı konudan muzdarip.
Israr etmem ısrar edeni de sevmem...Hayır demeyi de çok severimHoppatavsiye derim.

Silah zoruyla değil ya :)
Doydugunuz an kalkın sofradan şunu ye dese bile gülümseyin ve kalkın zorla ağzınizi ayırıp kaşık daldirmiyor değil mi

Arkadaşlar merhaba,
Benim konum kayınvalidemle yemek yerken doydum dedigim an sürekli yok şunu ye yok bunu ye demeye başlıyor kusucam diyorum halen kusmazsin ye diyor. Ben kimseyi kırmayı uzmeyi sevmem ama doydum demenin bir yolunu bulamadım. Kaç kez anlattım bazen yemek yemedim trip attım yok olmuyor konuyu bir türlü çözemedim. Kayınvalidemi kırmadan sizce bunu söylemenin bir yolu var mı.. Kadın iyilik için yapıyor ama ben de her yemekten sonra mide ağrısı bulantı çekiyorum. Kayınbabam da aynı konudan muzdarip.

Ben tırtıklaya tırtıklaya konuşa konuşa uzatarak yiyorum zaten herkes yemiş oluyor arada kaynıyorum. Yemeğe çağırınca teksem anne ben tokum gelip eşime alayım o yesin diyorum sonuçta oğluşuna yedirmiş olmanın mutluluğunu yaşayacak :KK70: Ben de yemek derdinden kurtulmuş oluyorum eşim için o gün.

Bir de dedikodusunu yapacağım ama kv nin eli hiç lezzetli değil ve sanırım çok bekletiyor her şeyi tad tuz kalmıyor iştahım iyice kaçıyor.

Tam doymadan doydum de o ısrar edince biraz daha ye .Ne saçma ya herkes kendi kapasitesini bilir .Ne ısrar oyle tuhaf.

Arkadaşlar merhaba,
Ayni ananem :KK70: cozumum yok maalesef :/

Arkadaşlar merhaba,
Ayyy bu konuyu ne zaman açtım ya hiç hatırlamıyorum.:KK70:Bir defasında nişanlımla çok fena tartışmıştık ben hüngür hüngür 1 saat ağladım o sıra da hala bana meyve yedirmeye çalışıyordu.. Deliricemm:kusmuk:

Benimde basima geliyor her seferinde kv ve kp ikisi birden gorumcemde bak yemiyor diye gazi veriyor hain domdom.. :işsiz:
Eşimde bilerek sen niye yemiyorsun diye laf atiyordu sonra hepsi birden basliyordu. Ama tabi basbasa kaldigimizda firçayi yiyince oturdu aşagi :KK48:

Yani bir cozumu yok ya kırılacaklar yada biz devam edecegiz..

Bizde İstanbul'dan Ankara'ya bı gideriz.hic bişey yapmamış olur.gelecegimizi biliyosun yoldan geliyoruz karnumiz açtır biseyler hazırlar insan demi.sana çok imrendim.ben de ne zaman onlarda kalsam aç kalirim

X