doldum taşacağım sanki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kesinlikle standartlarımız uyuşmuyor sizin standartlarınıza yaklaşmak kimin haddine efendim zaten.Hiç bir şeyini de çarpıtmadım ne yazdıysan onu yorumluyorum.Bunun tez konumla ne alakası var konuşmak için konuşma rica ederim.Niyet okuması yapmak da sana kalmasın bi zahmet.

Bunlar ne ki ablacim,hele sen bir mezun ol da esas senlik o zaman basliyor
Basarili olmak zordur,tembellik en kolayi da o da insanin icine sinmiyor
Kolay gelsin ,gel opeyim de gecsin

seneye çıkayım rahatlarım diyorum ama sanırım orada da aynı şekilde olacağım. hatta hayatımın geri kalanında da. oturmak istesem de bir iş buluyorum. böyle bazen dün akşam olduğu gibi bunalıyorum işte.

teşekkür ederimmm :)

başkalarının haddine olabilir ama bence de sizin değil doğru söylediniz. iyi günler uzatmayalım.

hahahah son paragraf o kadar doğru ki. okulun içinde "ben daha hızlı giderim yeaa" diye düşünüp araba bile kullanmıyorum normal yürüyüşüm bile koştur koştur

pozitif enerji olmazsa olmazım ama bazen böyle oluyorum işte. sonra geçiyor ama. mesela şuan bir yandan yemek yiyip bir yandan bildirimleri kontrol edip bir yandan da ödev yüklüyorum bilgisayardan. dün geceden eser kalmadı,mutluyum

Çok sevindim.Sana ailenle ilgili naçizane fikrimi de söyleyeyim.Ebeveynlik yapma:)Sırtlanmak zorunda değilsin herkesi.Bırak herkes rolünü bilsin.Köprü olman güzel ama bunu seni yoracak,sana sıkıntı verecek,aklını sürekli meşgul edecek boyuta taşıma.

Güveniyorum sana rockyAcı yokEnerjin hiç düşmesin inşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…