doldum taşacağım sanki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kariyer günleri ile ilgili yardım edebilirim bizde okulda her yıl öğrencilerimiz için kariyer günleri düzenliyoruz

Kariyer günleri ile ilgili yardım edebilirim bizde okulda her yıl öğrencilerimiz için kariyer günleri düzenliyoruz

ne tür kişiler geliyor acaba? bizim için genç girişimciler ve genel olarak yöneticiler ön planda. eğer böyle bir durum varsa yardım edebileceğiniz çoook mutlu olurum.

bende seni seviyorum
masa isi sacma olmus yahu ne guzel yirttin diyodum bende
koltugu hangi firmadan aldin? degistirebilirsin begenmediysen

abinle hic o muhabete girme hos degil ayricq cozumu de yok , baban sag ve allah gecinden versin vefat ettigi zaman ne varsa esit bolunecek hic cinlik yapmaya calismasin yenge kisisi cok ayip

okuldaki is yukunu azalt , derslerine odaklan, ben simdi telefonu almaya gidiyorum moralino duzeltcem birazdan senin :)

koltuk fatih kıral değişim yokmuş...

okuldaki işlerin çoğunu b.... kişisine paslıyorum artık tükendim. beklemedeyim ya çok heyecanlandım sürprizi düşündükçe,bize de azıcık renk gelmiş olur hem.

İnsan bu kadar şeyi aynı anda yapmaya çalışırsa patlar. Yazık etmeyin kendinize. Yükünüzü azaltın biraz.

iş adamları, yöneticiler ve MEB den yöneticiler aynı zamanda mezun öğrencilerimizden meslek sahibi olanlar kariyer günlerimize geliyor.

Ilerisi icin planin ne yassy?
Onun icin mi kendini sıkıyorsun boyle?

Ben de suan orgunde okuyorum. Cilginlar gibi yorucu isim var. Bebegim var. Her gun spora gidiyorum ve ayrica spor ekibimiz var hafta 3 sahilde spor yapiyoruz.
Ustune bir de yelken kursuna gidiyorum

Kac parcaya bolundum bilmem

Ama hepsinden keyif aliyorum. Keyif almasam bunalsam elimi surmem.

Hangi bolumdesin bu arada?

Canım iki bölüm okudum aynı anda.. Birinin dersi beşe kadar diğeri üçte başlar 10 da biterdi.. Çakışan dersler olurdu.. 7'de evden çıkarım, 11 gibi anca gelirdim.. Yemek bile yiyemezdim.. 2-3 gün uyumadan sınav çalıştığımı bilirim.. Yetmez gibi son yıl, formasyon aldım hafta sonları.. İki bölümünde stajlarını yaptım.. Ve hepsi 4 yıl da bitti, gün uzamadı.. 3 erkek kardeşim var, hepsinin ergenliği ayrı kastı hayatımızı ve birçok sıkıntı daha..
Okumak en iyisi, kendini kağıda kaleme vermek.. En sonda mükafatını bir kürsüde almaya başlarsın ve ardı kesilmez Allahın izniyle.. Çalışana, çabalayana Allah verir.. Tüm sıkıntıların için ona yönel.. Diğer sıkıntıların için Allah yardımcın olsun..
Halledeceksin, üzülme.. Hayatının en güzel zamanları, inşallah istediğinden daha çok güzelleşir..

Ben sizin yarınız kadar falan yogunum tez aşamasındayım şu an ona koşturuyorum bi ama buraya bakamıyorum bile doğru dürüst.Sizin gördüğüm her konuda uzun uzun yorumlarınız var ne ara yapıyosunuz bu işleri bilemedim.Daha lisans öğrencisiyken 2 hocaya asistanlık yok efendim başkanlık valla bana çok hayali geliyor bunlar bunu da ikinciye diyorum ama size hiiiç inanamıyorum şahsen.

Kk'yı silin baya vakit tasarrufu yaparsınız eminim ki

ilerisi için planım yurtdışında phd yapmak business üzerine. Mühendislik yapmak istemiyorum açıkçası yönetici olmak hedefim. o yüzden bu kulüp işiyle ilgileniyorum çok fazla bağlantım oluyor coca cola,unilever vs. şirketlerle. staj için işime yarıyor. o yüzden katlanıyorum biraz da.

hobilerime zaman ayırmaya çalışıyorum aslında ama olmuyor ya sanırım. çok zaman istiyor. mesela paraşütü ankarada gölbaşı tarafında yapıyorduk git gel bile sorun oluyordu. kafamı dağıtacak başka şeyler bulmaya çalışıyorum işte.

sıktınız yahu siz ve türeviniz malum kişiler. ben kaç kez yazdım hala yazıyorum,bir sıkıntı varsa kib yapın lütfen. bakılsın ben kimim neyim neredeyim. site yöneticileri ile çok kez iletişime geçtim kendileri bunun önüne geçemediklerini bir sıkıntı olmadığını söylemelerine rağmen siz neyin peşindesiniz?

kib yapın veya gözardı edin lütfen. ben kendimi açıklamaktan yoruldum. vaktiniz varsa da hangi okulda olduğumu biliyorsunuz sizinle daha önce konuştuk. girin bakın öğrenci kulüplerine. başkanlık vs neymiş görürsünüz. sanki ülke yönetiyorum dedim. bu kadar işin içinde zorluk oluyor sadece onu belirtiyorum.

belki çok büyütülmeyecek bir şey yazdığınız ama gerçekten ben iyi olduğum bir dönemde değilim ve moral bozucu oluyorsunuz. amacım biraz olsun rahatlamak. rica ederim kibleyin.

Aynen yoneticilik istiyorsan stajlar kulupler onemli, muhendislik istiyorsan sal gitsin diyecektim

Ama yine de senden kiymetli degil hic bir sey. Kendini cok yipratma demeye geldim sadece.

Mune konum kapanabilir mi? yine boş laflar dönmeye başlayacak ve kaldıracak durumda değilim. moral almak için yazdığımız yazıdan çıkarılan anlamlar vs dehşet verici olmaya başlıyor bu site.

Köklü bir özel okuldaysa lisansta asistanlik cok normal bir sey.

Tabii devlette veya tabela tarzi ozellerde zaten durum allahlik derse girenler kendisi asistan.

Kulup baskani olmak da cok buyuk bir mevzu degil ki. Ogrenci kulubu, dogal olarak baskani da bir ogrenci. Hem de o denli cok kulup var ki...
Agziniz iki laf yapiyorsa siz aday olmayin onlar sizi aday yapip seciyorlar.
Sizin bulundugunuz okullarda yok mu kulupler? Baskanlari ogrenci degil mi?

Neden? Neden bu kadar çok etkinlik, ders sıkışıklığı, neden nefes aldığın saatleri bile dolduruyorsun? Kendini geliştirmen çok güzel. Ama neden herkesin farkedeceği kadar büyük değişiklikler yaşıyorsun? Neden bu kadar güç, neden bu kadar başarı? Hobine vakit kalmıyormuş. Bu yaptıklarının birini ikisini hobi niyetine yapıyor normalde insanlar. Yahu sen kimseye bi şey bırakmamışsın ki.

Son düzenleme:
Ve böyle böyle ömür gidiyor... bi bakarsın "zaman ne çabuk geçiyor yahu?" Dersin. :) Allah kolaylık versin. Böyle devam etmez umarım.

ders konusunda mecburdum. hazırlıkta kaybettiğim bir dönemi kapatmak zorundayım. seneye gitmek istediğim okul maalesef high honour öğrencileri alıyor ortalamamı yüksek tutmak zorundayım.

kulüp başkanlığına ben aday olmadım bir anda başkan seçildim. asistanlık için de referans mektubu meselesi var aslında yine kendi çıkarım için. bilmiyorum hepsi üst üste geldi hiçbirine hayır diyemedim. pişman mısın derseniz evet derim aslında.

kib ne kk ne... daha cok sey ögrenmeliyim birar anlamak icin

Ya aslında sana katacağı çok şey olacak, evet. Ama bu kadar stres, hayatı kaçırma, istediğini yapamayacak kadar ertelemeye değer mi? Bence değmez. Şuanda geri adım atma ihtimalin var mı bilmiyorum. Varsa ders dışındakileri başkasına pasla artık. Biraz kendine zaman ayır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…