doldum taşacağım sanki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen bencede..
"Ay çok yoğunum,babam da çok başarılı pff"

Böyle arı gibi çalışan insanlara çok özeniyorum. Çok güzel hedeflerin varmış bunu düşünüp dayanmaya çalışıyorsun sanırım bu tempoya.

Ay kolay gelsin kız okurken yoruldum

Benim de böyle bir arkadaşım var. Sürekli oradan oraya koşuşturup duruyor. Kulüp başkanlıkları, okul etkinlikleri vs. Derslerinde de başarılı. Hep yakınır yoğunluktan. Ah der şöyle yatsam da bir uyusam.

Amaa yatacak boş bir günü olduğu zaman içi içini yer. Nasıl boş otururum boş durmamalıyım diye kafayı yer. Kafasında plan yapıp durur. Yahu yat biraz tavanı izle de kafan dinlensin dimi. Bence siz çalışkanlar bu tempodan memnunsunuz. Çalışkan insanlar için yaptığım çıkarımlar bu kadar Tembelden sevgilerle

Kendinize biraz fazla yükleniyorsunuz. Mühendislik okuyordunuz değil mi? Dersleriniz zaten ağır. Biraz sosyallik lazım ama sizinki fazla olmuş.

Kulüp yok asistanlık yok demedim ki ben elbette var.Ama bi insanın hem bunları yapıp hem kk'da bu denli aktif olabilmesi hayatın doğal akışına uymuyor en azından benim gördüğüm hayatın doğal akışına.

Sabah kahvaltınızı çok iyi yapmaya çalışın yoğurtla yulaf yumurta kepekli ekmekli tost kulağa biraz fazla geliyor ama ben de öğrenciyim bu bir dünya şeyi sabah yiyince haliyle tüm gün daha az yiyorum ve kilo almıyorum sindirim sistemim daha sağlıklı. Şişlik yaşamıyorum. Akşam da çok yiyesim gelmiyor Normalde dünyanın çikolatasını gofretini yerim böyle cık..
Bence sevgiliyle böyle plan için fazla tempo ya bana çok doğru gelmedi şahsen erteleyebiliyorsa o ertelesin ya da beraber yurt dışı seyahati yaparsınız

Ben size inanmıyor değilim ama bazı şeyleri abarttığınızı düşünüyorum.Ben son senemde bahsettiğiniz tür kulüplerden birine üyeydim çok ciddi sıyırıyorum sandım ki öyle 9 dersim ekstra görevlerim yoktu.Sizin tüm bu saydıklarınız az önce de dedim hayatın doğal akışına uymuyor.Yine ben yanılıyorsam dediğim gibi kk'yı hayatınızdan çıkartın baya baya rahatlarsınız.

gerçekten ben hayatım boyunca bu kadar söylediklerimin çarptırıldığı bir ortamda bulunmamıştım. teziniz ne üzerine acaba? onu yazarken de bu kadar okuduğunuz ve yazdığınız birbirinden alakasız oluyor mu?

ben cevap vermeyeyim diyorum,insanlar istediklerini düşünsünler diyorum ama ben konuda ah çok mutluyum gibi şeylerden bahsetmiyorum ki. mutsuz olduğumu yazıyorum. yoruldum ruhum sıkıldı diyorum. siz hala bir insanın üzerine nasıl gelinir bunun hesabını yapıyorsunuz bence. içinizde iyi niyet olduğuna bir gram bile inanmıyorum. ben çocuk değilim burası hayatımı zorlaştırdığı anda bırakırım burada beni öyle hayata bağlayan birileri falan yok. güzel ve iyi niyetli (!) öneriniz için teşekkürler. tekrar ediyorum lütfen ama lütfen gözardı edin,siz de ben de daha fazla yorulmayalım. şahsen ben inanmadığım birini okumak istemezdim. sizin bağlamınızda akıl süzgecinden geçirmeden bana karşı yapılan her yorumu beğenenlere de sözüm. bunun çözümü gözardı etmek. sizin doğal hayatınız nasıl bilmiyorum ama standartlarımız pek uyuşmuyor ondan eminim. daha fazla yazacak bir şey yok.

Valla ben aman bosver diyemeyecegim sassy, bir yil geri kalan butun isleri birak dersleri ver ve berkeley e kapagi at.. iyi gelecek orasi sana inaniyorum, orada aktivitelere katilip dinlenirken ofis hakliymis dersin :)

Valla ben aman bosver diyemeyecegim sassy, bir yil geri kalan butun isleri birak dersleri ver ve berkeley e kapagi at.. iyi gelecek orasi sana inaniyorum, orada aktivitelere katilip dinlenirken ofis hakliymis dersin :)

çok teşekkür ederim :)

tek hayalim inanın

Bu yaptıklarınızın hiçbirini bırakma şansınız yoksa en azından 1 günü kendinize dinlenmeye ayırın.
Hiç bunların endişesini düşünmeden kafanızı dinleyin. 1 gün sonra işlere kaldıkları yerden devam edersiniz.
Eminim ki o 1 günlük dinlenme size çok şey farkettirecektir.

sizin gibi herşeye bir şekilde yetişen bunun için çaba gösteren insanlara hayranım
bence bu yazdıklarınızın altından kalkacak potansiyel var sizde sadece gün içinde kendinize
minik keyif anları düzenlerseniz çok daha rahatlayacaksınız

Bu kadar ders almana okul nasil izin verdi onu anlamadim sadece. Bence suan bir donem okulu uzatmayi goze almis olsan bu kadar sıkısmayacaktin. Tabii su saatten sonra withdraw hakkini bosa kullan da diyemem. Zaten standart ders yuku agir bir okul kaybettigin yarim donemi toparlayim derken ortalaman duser bu sekilde.

Sassy bence koşturmak iyidir ya
Insanin yanlizligini mutsuzlugunu dusunmeye firsati kalmaz
Ben bir donemde 14 ders aldigimi biliyorum
Hepsi donem dersiydi, alttan falan diildi yani
Ki bunlarin 4ü 3er saatten oldukca yogun gecen lablardi
Buna ragmen kitabimi okur, sinemama gider, arkadaslarimla bulusurdum
Simdi mezunun ve issizim, evde yapacak isler olmasina ragmen oturdugum yerden kalkamiyorum
Aklima sacma sapan anilar geliyor kah durduk yere agliyorum kah sinirden yastik yumrukluyorum

Yani uzun lafin kisasi en gereksiz oldugunu dusundugun 1 tanesini birakip nefes alacak bosluk yarat ama fazla da bos kalma ☆

Hadi kolay gelsin sana ^^

Nasil dolup upuzun yazdiysan konunu okurken uyuya kaldim.bnde cok yoruldum hemde bunu okurken.cok meskulsun kndine de zman ayir azicik.insanin beyni yanar be bu nasil hayat

irregular öğrencilere tanınan bir hak bu ve çok zorlandım. zaten geçen dönem w çektiğim 2 dersi de alıyorum 2 hakkım kaldı. birini kullanırım belki exchange yapacağım okulda sayılacak derslerden birisi için.

benim de bölüm derslerim yani cs kodlu olanların hepsinin 4 saat ders 2 saat labı var ve lablardan önce maalesef okulda sabahlamam gerekiyor bazen. bunlardan ikisi seneye okumak istediğim okulda geçerli sayılıyor yani burada vermesem orada verebilirim. buradaki sorumlu hocamla konuşup belki withdrawlamayı düşünebilirim çünkü çok yıpratıcı oluyor.

Teşekkür ederim :)

Ben de aynı durumdayım .

Yapmak istediğim şeyler var , hayallerim var , çabalıyorum.

Bir yandan mezuniyet , bir yandan kurslar , bir yandan fazladan ders , sosyal faaliyetler vs. Bunaliyorum gerçekten . İş bulmam gerek kendime bir de

Benim fikrim , baskanlıği birilerine pasla bence . Başkan yardımcısı falan varsa başkalarının üstüne atmaya çalış . Soran olursa da zaten zorla beni yaptınız dersin.

Ve pes etme seneye yapacaklarını düşünüp moral topla ve sık kendini .

İnan bana bu yoğunluk insanın belli bir düzene girmesini ve normal sıkıntılarını unutmasinı sağlıyor . Hepsi geçip gidecek .

Umarim atlatiriz ikimiz de bu seneyi . :)

Bunlar ne ki ablacim,hele sen bir mezun ol da esas senlik o zaman basliyor
Basarili olmak zordur,tembellik en kolayi da o da insanin icine sinmiyor
Kolay gelsin ,gel opeyim de gecsin

İçlerinden vazgeçebileceklerini ayıklasan mı diycem ama öyle hissediyorum ki,sanki bu tempo düşerse de rahatsız olacaksın.Kısa süreli kaçamak olabilir elbet ama bir anda tamamen bu rutini bozarsan o da dengeni bozar gibi düşünüyorum.

Seni her gördüğümde enerjik,fişek gibi bir kız canlanıyor gözümde.Aksi şeyler yazsan şaşırırdım inan.Hızlı tempo+pozitif enerji kalp sen.Benim için senin hayattaki oluşum formülün bu.

başkanlık aslında senede birkaç kez çok yoğun oluyor bu kariyer günlerinde. ama şöyle düşünüyorum mesela bu yaz staj yapmıştım lorealde,yani işime yarıyor. mühendislik istemiyorum business woman olasım var :) ama sevgilime paslıyorum genelde. yoksa yetişemiyorum ki. ama bu ara daha daha paslarım ona.

çokça sevgiler umarım siz de çok çok başarılı olursunuz :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…