doguma insanin esi gelmelimi

bende eşimin benim yanımda olmasını isterim ama eşim ben dayanamam diyor

ayni konudan maduruz desenize:)) ilk dogumumda geldi simdi gelmek .istemiyor.ilkki cok kotuydu ayni seyleri yasayamam diye gerekceler sunuyo.bende ikna cabalarindayim subatin basina kadar vaktim var .insallah ikna ederim.sizede saglikli hayirli bebek dilerim insallah.dogumunuz kolay olur .insallah esinizde yaninizda bulunur

Ameliyathanenin kapısından 1 saniye bile ayrılmamış,
Kızı kucağına verilince hemen kızını alıp odayı gitmiş, anlayacağınız beni beklememiş, kızı doğunca gözü hiçbir şeyi görmemiş. Ben ayılana kadar da çocuk doktoruda götürmüş ve tüm kontrollerini yaptırmış. Ben ancak uyanmışım. Odaya getirildiğim gibi çocuğu mememe yapıştırttı ilk sıvıyı alması çok önemli demişler. O yüzden o ilk sıvı akmasın çocuk emsin diye tepemden bir saniye bile ayrılmadı.
EŞİM SAĞOLSUN BAŞIMIN UCUNDAN BİR AN OLSUN AYRILMADI.
NORMAL DOĞUM YAPMIŞ OLSAYDIM. YANIMDA OLMASINI ÇOK İSTERDİM.

bencede gelmedi doğuma eşinin varlığını hissetmek güzeldir herhalde o anda

ilkinde yanimdaydi inan benim icin en buyuk desteklerden biriydi.bu kadar israrci olusumun nedeni o benimki zaten inan cok guzel ve ozel herkeze tavsiye ederim.insallah ikincisindede yanimda olur:1shok:

eyvahh seninki kizina cok duskun bakalim benimki nasil olucak simdide insallah bi kizimiz olucakallah korusun hepinizi iyikide basindaydi inan olmasaydi cok uzulurdun .cok sevindim .mutlulugunuza allah bozmasin dua edinde benimkide yanimda olsun dogumdaa.s.

Şimdi yazdıklarını okuyunca eşime benimle doğuma gireceksin değil mi dedim (ki bugüne kadar hep girer diye düşünüyordum) ne dese beğenirsiniz? Girerim herhalde, herhalde ne demek ya, bu herhalde denilecek bir konumu dedim. Yaa ben bayılırım falan orada benimle ilgilenmek zorunda kalırlar dedi. Ama ben kesinlikle onu yanımda istiyorum, bayılsa da ayılsada yanımda olmalı. Ben normal doğum istiyorum, eğer herşey yolunda olursa babamızda yanımızda olmalı, bu çok özel bir an ve onunda yanımda olmasını isterim. Annem olsaydı o da herşeyide görmesin bilmesin derdi ama ben çok istiyorum.

canimya benimde annem esimin yanimda olmasini garpsiyo.ayip falan.ben bi derdimi anlatrsam esime anneme .insallah sende ikna edersin biraz duygu somurusumu yapsak ne yapsak isimiz zor sanirim.bu arada allah bi avazda kurtarsin derlerya allah kurtarsin kolay dogum yaparsin ins.bebisinde cok saglikli olur insbu arada sakin yilma ben doguracagim gune kadar iknaya calisicam zafer bizim olur insallah:enbuyukkk:

merhabalar güzel şubt anneleri.elbette hepimiz eşlerimizin yanımızda olnasını istiyoruz ama bunun bazı durumlarda bazı sakıncaları olabilirmiş.mesala normal veya sezeryan doğumda eşimizin bayılması durumunda dr ların dikkati dağılabilir ve onunla ilgilenmek zorunda kalabilirlermiş.ayrıca normal doğumda eşlerin yanımızda olup bebişin çıkış anını o anda vajinanın aldığı şekli falan görmeleri sonucu psikolojileri bozulup uzun süreli veya kısa süeli olarak eşlerinden soğuyabiliyorlarmış.bunu tv de bir programda dr dan dinledim ve paylaşmak izledim.aysima bence zorlama canım eşini.o zaten kendini buna hazır hissederse girer.sevgilerrrrr

yazdiklarin cok mantikli olmasi muhtemel seyler.canim ya benim esim ilk dogumda yanimdaydi bebeyimin kordonuna kadar kesti yani ongerilen sogumalar yada saglik sorunlari yasamadi.kendini kotu hisseettiginde cikti .ben onceki dogumda yanimda olmasindan cok mutlu oldum.oyuzden ikinci bebeyimdede yanimda istiyorum ama itiraz .ediyo.oysa yanimda olmasi benim icin onemli.dayanamam bu sefer diyo cektiklerine .:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…