Doğum Yapan Mart Anne ve Bebeklerinin Sorunları

ama ama ama ya gündüzleri??:1rolleyes:
bi o uykusu düzenli bukiii gerisi nasil eserse aklina öyle
-tatlicadiarzu-

Bana o kadar dediler kırkı çıksın düzene girer diye ama.....nerdeeeeeeeeeeeeeee.
Bu çocuğa biriniz söyleyin kırkın çıktı diye. Ben söylüyom dinlemiyo.:eek:klava:

papatyang kız ben de yapcam o dediğini bir günsağdığım sütü eline verecem vitaminsizin kendisine benzeyen kızını beslesin şakayla karışık dün gece diyorum ki ona senin memeleri de aktif hale getirsek :)))))) bebek çok iyi geldi bize maaşallahı var vitaminsizin dibimizden ayrılmıyo hep bizimle vakit geçirmek istiyor :)))

CHE cim türkü idil daha güsel

papatyang kız ben de yapcam o dediğini bir günsağdığım sütü eline verecem vitaminsizin kendisine benzeyen kızını beslesin şakayla karışık dün gece diyorum ki ona senin memeleri de aktif hale getirsek :)))))) bebek çok iyi geldi bize maaşallahı var vitaminsizin dibimizden ayrılmıyo hep bizimle vakit geçirmek istiyor :)))

CHE cim türkü idil daha güsel

ay ben de dün gece aynı şeyi dedim eşime keşke sende de süt olsa diye :roflol:,biraz pışpışlıyor çocuğu al bu emicek diye getiriyor uyku muyku kalmıyor tabi

Che deniz canım meleğin adıyla yaşasın çok güsel bir ismi var. canım benim acil şifalar diliyorum ben sezeryana karşıydım ama valla çok memnun kaldım.

ben birşey sormak istiyorum o kadar kafama takılıyorki sıyırıcm artık 2 saatte bir bazen daha kısa sürelerde kızımı emziriyorum ama göğüslerimi hiç sert hisssetmiyorum hiç hemde bü yüzden bir gğsü bitirip bitirmediğinide anlamıyorum ee önemli olan göğsü bitirip yağlı sütü alması napçam ben ya 20 dk bir göğsü emziriyorum bakıyorum yine sıkınca süt geliyor

bak canım ıstersen saatlerce emzır farketmıyor gecen gun prof.dr berna dıye bı doktor bebeklerı 20 dakka emzırın 10dak bırını 10 dak bırı dedıbebekler ılk emmey basladıgında ılk 5 dakka memedekı sutun %70 emıyormus

bak canım ıstersen saatlerce emzır farketmıyor gecen gun prof.dr berna dıye bı doktor bebeklerı 20 dakka emzırın 10dak bırını 10 dak bırı dedıbebekler ılk emmey basladıgında ılk 5 dakka memedekı sutun %70 emıyormus

Vay be goruyormusun kerataları..cımcımelerıı.. nasılda bılıyorlar ıslerını..

seni sevmezmiyiz hiç dünürcüm bidenem, hadi bir an önce yapılsın şu laptop ta sahalara dön yeniden hihoyyyt

sağlık ocağının yaptığı aşıların arasında yok rotavirüs canım. biz dr.umuzda yaptırıcaz.

Allah kolaylık versin şekercim, biz bi tanesiyle serseme dönmüşken sen de 2 tane ki öbürüde çok büyük değil,
ama dediğin gibi tek sağlıklı olsunlarda :ecrin_bebek: anne olmak kolay değil a.s.

damla korse giyiyorum demişsin ya sezaryenden hemen sonra dikişlerde falan bi problem olmadı di mi? birde naıl korse giyiyorsun? normal korse mi lohusalar için olanlardan mı? bu hafta kontrolümüz var dr. da rahim tamamen toplanmışmı falan ona bakacak o zman soracağım ben korse işini.
canım ben doktora sordum hastaneden çıkarken giy dedi. ben normal korse giyiyorum. ama sıkıldım yaa giymekten of fenalık geldi ama dikişlerim daha rahat oluyo.
bende korse giymiştim 1 haftakadar karnım toparlayınca bidaha giymedim senin toparlanmadımı ki
eski haline geldi göbüşümde ne bileyim giyiyom hala. 17 gündür falan giyiyorum yani.
Benım ılk ay ara ara kanama oldu durdu. 1 ayı gectı hıcbısı yokkk.. Hamılemıyım acabaaaaaaaakafamçokkarıştıkafamçokkarıştı ehuehhh
delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden
canim.. sikma sakin.bana hemsre sey önermisti.. pamuk koy dedi.. sütyen gibi bi gögsünden öbür gögsüne yetecek kadar kestim, koydum, üstün+ öyle giydirdim.. 10 gün icinde gecti gitti o siskinik :1rolleyes::1rolleyes:

ben zahrayi aksam 10 da yatiriyorum, gece 4e kadar deliksiz uyuyor msallah.. emzirip geri yatiriyorum, saat 6da bi daha uyaniyor. sonrasi artik nasil dalabilirse uykuya.. ama gündüz sapitiyor.. bi bakiyorum 3 saat uyuyor, bi bakiyorum 15 dakika bil gitmiyor uyku..
aman gece uyusunda.. gündüz idare edilir..
ne zaman tam düzene gircek acaba??
:uhm:

nöbeter paylasilmis ..
sabahin köründe uyandimi söyleniyorum kendi kendime uyku sersemligi ile.. esim diyor simdiye kadar 11e kadar uyuduguna say
mirmirmirmir

ohh maşallah cimcimeye 10dan 4 e kadar harika çerez nazar değmesin kuzumaa.

betül günde bir kere 30 cc hazırla içir sen.bir şey olmuyor.burda deniz ve kızıldenizde verdi gerçekten geçiriyor.bir yandanda emzir lütfen.
göğsün sıkılmasının bende iyi olmadığını duydum.sadece masaj yapıyorum banyodan sonra.
bu arada göbüş bende var sarmadımda.zamanla gider diye umut ediyorum eski kıyafetlerimi giyiyorum ama genede göbek var yani

canım merak etme yalnız değilsin ben hala 3 aylık hamile gibiyim görenler ikincimi var diyorlar.

bız de 3 ve 5 ayda yaptırcaz ama cok pahalı ya.. ama sabıt bı fıyatı da yok arastırdım 105 odeyende var 143 odeyende??

bilmemki neden fiyat öyle ben eczaneden sordum aşının fiyatı bu canım.

benim kanamam önce 20 gün sürdü 10 sonra tekrar geldi 40 ında bitti.ara arada leke leke geliyor 2 kere öyle oldu tam kanama yok gerçek adet gibi.

benim kızım kimsede durmuyor.başını omzuma yaslıyorum öyle hemen mışıl mışıl uyuyor beşiğine koyunca uyanıyor hemen ağlıyor pek bir bana düştü.annem bu halimize sinek yaşıpmış gibisiniz diyor.eşimde bile durmuyor oda üzülüyor.
bakalım daha ne huyları olacak?

çerezim maşallahı var seninkinin keşke benimkide öyle uyusa bir gün sadece birgün vallaha göbek atıcam.maşallah diyelim sende fazlasını isteme şükret bakıyım.
kız senin çekirdeği ne çok canım çekmişti hamileyken şimdi hiç aklıma bile gelmiyor vallaha.

canım bu rotavırus asısının rotarix ve rotatek dıye..ıkı cesıdı varmıs fıyat farkı ordan kaynaklanıyormus.. rotarıxın yan etkısı daha azmıs..

Dilek Hayriye Gülşah sizlerde onlinesınız bu saatte. Uyumuyormu sızınkılerde :ecrin_bebek::ecrin_bebek:

Bana o kadar dediler kırkı çıksın düzene girer diye ama.....nerdeeeeeeeeeeeeeee.
Bu çocuğa biriniz söyleyin kırkın çıktı diye. Ben söylüyom dinlemiyo.:eek:klava:

duymamazlikdan geliyordur
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çerezim maşallahı var seninkinin keşke benimkide öyle uyusa bir gün sadece birgün vallaha göbek atıcam.maşallah diyelim sende fazlasını isteme şükret bakıyım.
kız senin çekirdeği ne çok canım çekmişti hamileyken şimdi hiç aklıma bile gelmiyor vallaha.

cok sükür enelim geceleri rahatiz :nazar::nazar:

ne varsa hamilelikde, dogumdan sonra eline ne gecerse onu yiyor insan, pek bi firsat vermiyorki ufakliklar söyle canimizin bi istedigini pisirmeye yemeye..
ama cekirdek kolay is be canim.. ama ayaklarini uzatip öyle citliceksin..de.. nerdeeee benneyaptımki

Kızlarr...Çok kötü çokk...
:eek:Basur oldummbenneyaptımkibenneyaptımki
Çok kötüyüm,ayakta duramıyorum oturamıyorum...Doktorada asla gidemem:eek:
napçam ben var mı tedavi yöntemi olan?

Kızlarr...Çok kötü çokk...
:eek:Basur oldummbenneyaptımkibenneyaptımki
Çok kötüyüm,ayakta duramıyorum oturamıyorum...Doktorada asla gidemem:eek:
napçam ben var mı tedavi yöntemi olan?

duphalac şurup vermişti dr. bana ilk doğumumda, geçmiş olsun

X