Doğum Yapan Mart Anne ve Bebeklerinin Sorunları

melek maşallah oğluşa.biberon kaynatmayı bende günde bir kere yapıyorum.Allahım ne zor işler ya..,
gülçin canım senin bebeye de maşallah.kilosu boyu.
kızlar bizim ebe karmaya gelirken bir çay kaşığı ateş düşürücü içir dedi ateş yapyor diye.bakalım 21 nisanda biraz ağır bir aşı ama inşallah atlaırız.
buket canım doktorunla konuşun bizim lkızda reflü çıktı hiç umarmıydım.hayır.inşallah önemli değildir.
doğa ben evde akşamları takıyorum.bebekler başlartından alırmış en çok soğuğu.kıyamıyorum.bşde banyo yaptıysa mutlaka kafasında şapkası.ama penye takıyorum başka takmıyorum.
betül hepimiz girdik o depresyona bende girmiştim emin ol.tavsiyem bebeğinle zaman geçir daha çok.odandan çıkma.bu arada belki işine yarar sarılık için ben şerbet yaptım ılık suyla 30 luk günde bir kere içir.göreceksin bir şeyi kalmayacak.
hayriyem canım bende kızlara seni sordum.canım üzülme ayliz güçlüdür merak etme herşey düzelecek sende güçlü bir annesin.boğulma bizim kızdada oluyor.biberonu emerken çok fazla yemeye çalıştığı için birden kalıyor bende çok korkuyorum.Allahım yardımcımız olsun inşallah

dilek canım yok ya uyuyor da kazaya uyandım.önce fren sesi sonra patt gümm diye bir ses.koştum cama.ben sandım büyük bi kaza.burası anayol çünkü.meğerse sarhuşun biri orta refüje geçmiş.polis filan geldi ambulans.araba haşat neyseki adamda bişe yok.
bizim kız gündüz hyusuz gece uyuyor.ama gündüz benide mahvediyor.
sen nöğrüyon?
şu topicleri kiltletmeye bi mod bulamadım.bugün halletcem inşallah

benım de bugun ısbası yapmam lazımdı 3 hafta yıllık ızın aldım bebısım cok kucuk daha.. 27 nısanda ısbası benımde benneyaptımki

oh masalal alya ya bizimki hiçdurmuyor valla aman nazar degmesin kuzuya kusura bakma acil cıktım benım kı durmadı onunla ugrasa ugrasa uyumusum -tatlicadiarzu-
mahvetti bu kız beni yawss

baktım geldım yenı yıkadım kuzumu :)) valla herhangi bi sertlik yok gayet normal

bak sımdı bazı bebeklerın goguslerı sert oluyor o zaman o mınık memıslerde sut bırıkıyo onları ıkı parmak arasında hafıfce sıkıyorsunuz ve ıçınden sut çkıyo bu sut sıkılmazsa bebege acı verıyo ben sabah baktım tas gıbı vallahı bır tatlı kasıgı kadar sut çıktı

slmlarr canlar
nasılsınız bakalım benım oglan kocaman oldu cumrtesı günü 2 aylık olucak ıns

kızlar gaz problemıne aksam bırsey denedık ıyı geldı galıbaacı elma yağıbunu aldık karnına ve ayaklarını altına masaj yaptık gece çokkkk rahat uyudu karnı ve ayakları sıcacık

eee kocaman olduysa hanı fotoları sehnaz koptun unuttun bızı fotolarını beklıyorum yakısıklımın
mart annelerı bebıslerı topınde fotolar koyuyoruz bı goz at oraya bıde bebısın fotosunu beklıyorum a.s.

canım yeni okudum çok geçmiş olsun siz nelercatlattınız bunu da atlatırsınız alahın izniyle.
Kızlar bebeklerım gogsundekı sutu sıkıyormusunuz
ya ben sıkmakiyi değil diye bliyorum sıkma bnce
damlammm hoşgeldin mucksssssssss

selam yavrukuş hoşbluuummm
a.s.

slmlarr canlar
nasılsınız bakalım benım oglan kocaman oldu cumrtesı günü 2 aylık olucak ıns
maşallah oğluşuna şehnazım.
kızlar gaz poblemıne aksam bırsey denedık ıyı geldı galıbaacı elma yağıbunu aldık karnına ve ayaklarını altına masaj yaptık gece çokkkk rahat uyudu karnı ve ayakları sıcacık

bende yapıyorum onu sıcak tutuyor baya

canim sakin sIkma hic iyi degil, doktorlar kesinlikle sIkmayIn diyo, o kendiliginden gecer

evet sıklmayınn. Biz yağla o sertliği dağıttık sadece sıkılmazmışşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…