Doğum Yapan Mart Anne ve Bebeklerinin Sorunları

KIZLAR bişey sorcam bebişlerin şapkalarını cıkardınızmı ben cıkardım erkenmi olmuş yaa

Canım çok geçmiş olsun... Sorduğun sorunun cevabını bilmiyorum ama acil şifalar diliyorum size... Gerçi ben tıkandığında tel tokanın arkası ile temizliyorum burnunu ama nezle olma durumunda da işe yarar mı bilmiyorum....
Ben huggies kullanıyorum ve acayip memnunum Gülşahçım.... Primaya dönmeyi de hiç düşünmüyorum. Bel bantları çok daha rahat, prima gibi tuhaf bi parfümü yok ve dokusu daha güzel... Ben tavsiye ederim.

maşallah bebişlerinize... Aşıları da yaptırmışsınız, gözünüz aydın. Melekcim bu fıtık işi önemsizdir inşallah, geçmiş olsun canım.
Prima 3 numarayı bilmiyorum ama huggies 3 numarayı kullandım ve güzel... Ben 3 numara için erken mi diye bir tane denedim. 2 numara biraz dar geliyo ama 3 numara için 5 kiloyu geçmeyi bekliyorum. Sanırım 10-15 güne kadar 3 numaralardan başka bişeye sığmak zorlaşacak..

KIZLAR bişey sorcam bebişlerin şapkalarını cıkardınızmı ben cıkardım erkenmi olmuş yaa
Ben hiç şapka kullanmadım doğacım...Ayy kızımın ismiya pek hoşuma gitti yazmakkaydirigubbakcemile3
Çok terletiyo diye kullanmadım hiç,arada penye takıyoruz ama

selam kızlar lohusa depresyonuna girdim sanırım.biliyorsunuz doğumdan sonra millet gelip gidiyor ben yapamadığım için de bütün işler annneme kalıyor.emzirirken bebeği çok susadım duyurdum isteğimi ve eşim aldırış etmedi ilaçları da içecektim.annem dede topuk dikeni var ben çok yoruldum dedi getirmedi lohusas psikolojisi ağladım.eşim normalde çok yardımcıdır ama bu tip durumlarda değil.ağladım ev gerildi.herkes yattı.benimde hala ağlayasım var

ama ya kulaklari.. disarda hala hava esiyor?? hastalanmasin allah korusun??
ben takiyorum hala.. hos kizim pek hoslanmiyor, özgür kiz olcam diye direniyor ama onun iyiligi icin mizmizlaya mizmizlaya takiyorum yinede

ben çıkarmadım havalar iyice ısınsın ondan sonra çıkarmayı düşünüyorum, emerken falan çok terliyor çünkü Allah korusun ter soğudumu hastalanıverirler. biraz daha bekle istersen.

canım o depresiflik hepimizde var zaman zaman. bugün benimde ağlak günüm, mutlu olamadım bi türlü, dert etme geçecek bu günler de inşallah diyorum sana da ben kendime de söylesem iyi olacak. ahhh bu hormonlar ve kocalar klava:klava: hep onların suçu, ama biz güçlü kadınlar ve anneleriz :lepi::içelim: hepsinin üstesinden geliriz :bbo:

ben çıkarmadım havalar iyice ısınsın ondan sonra çıkarmayı düşünüyorum, emerken falan çok terliyor çünkü Allah korusun ter soğudumu hastalanıverirler. biraz daha bekle istersen.

ay ben yanlis anlamisim.. da.. siz evdedemi sapka takiyorsunuz??
ben hic takmadim.. takdirmazda zaten..
:bbo::bbo:

ben takıyorum çerezim, burnu böyleyken bile tıkalı 1 haftadır, ne bileyim güvenemiyorum daha tam.

ama fazla sicaga alistirmakda iyi degil canim ya..
bu sefer aldigi sogugu daha cabuk kapmazmi??

hos.. üsüse ayri der, terlese ayri dert, sicaklasa ayri dert...
:bbo:

iyi geceler kizlar.. ben kacar yavas yavas.. hazir bacaksiz uyuyor, bende dinlenmeye cekileyim..
hepinize huzurlu uzun uykulu bir gece diliyorum..

vallaha bende zaman ilerledikçe herşey iyi olucak dedim ama gittikçe kötüleşiyoruz.allahım yardımıcımız olsun inşallah.

canım ben kullanıyorum çokta mennunum her hareketinde gaz çıkarıyor.

canım bende hem huggies 2 hemde 3 numara aldım memnun kalmadım.bacak kısımları çok kesik yaptı kızımda kıyamadım.evy baby aldım oda sırt kısmından şiş ve kakasını sızdırdı sırtına doğru yine primaya döndüm.ama bende molfixi denemeyi çok istiyorum.şimdi kilot şeklinde olanları çıkmış ondan almak istiyorum kullanan varmı?

Kızlar bebeğimçok huzursuz... uyuyor hemen uyanıyor,çok sıçrıyor...mırıldanıyor,emmek istiyo emmiyo,bi garip yani...nedendirki.ağlamıyo ama huzursuz işte mutsuz bi bebek oldu...

benimkide aynı ama hastalığından sanırım.allah yardımcın olsun canım.

canım bende 100 ml lik var.üstünde healing cream yazıyor memnunum ayrıca niveada kullandım kızardıkça sürdüm hemen iyileştiriyor.

Hee bu arada zaragcıgım rotavırus asısını sordum doktora.. Sen 2.ayda yazmıstın. 3 ve 5 ayda yapacaz dedı. Ve bu asıyı devlet karsılamıyormus.. Pahalı da bır ası

ben yaptırdım canım özelde 143 ytl aldılar.2.ayında oldu 4.ayında tekrar.aslında yaptırmayacaktım behçet uzdaki doktorları yaptır dediler diye yaptırdım.yanağına iğnesis şırıncağı tutarak yavaş yavaş veriyorlar 15 dk içinde tamamen yanak mukozasından emiliyormuş.

selam kızlar.uzun süredir giremedim annemdeydim.ayrıca kızım hasta hala kaka yapmakta zorlanıyor.doktora götürdük yok birşey dediler.sonda taktırdık kakası sıvı ama yinede çıkarmakta zorlanıyor.göbek fıtığı çıktı kızımda her hafta sarıyor doktor gazlı bezle iyileşmezse 1 yaşına gelince cerrahi operasyon geçirecek.hiç durmuyor çok daha huysuz oldu.ne yapacağımı bilmiyorum.iştahıda kesildi.mamayıda emse benide çığlık atarak işkence şeklinde yemek yediriyorum.mahvoldum inşallah bir sorun olmadan büyütürüm kızımı.kilo verdik 3.900 gr a düştü kızım.aptamil comformil aldık doktoru bunu verdi.ama yinede sorunlarımız gitmedi.gazı yok bağırsakları hareket etmiyor kakayı çıkarmıyor dışarı.

ben daha şapkasını çıkarmadım evdede yelek giydiriyorum sobayı fazla yakmıyoruz havalar ısındı diye.sürekli hapşuruyor ve burnu hala tıkalı korkuyorum bide hasta olmasın.çünkü 2 kere boğuldu kızım zar zor baş aşağı sallarken kendine geldi annemlerde.herkes ayıldı bayıldı.ölecek diye aklım gidiyor.hala tam nefes alamıyor kızım.mosmor oluyor başından bir an olsun ayrılamıyorum.morallerim sıfır bu kadar zor olacağının hiç tahmin etmemiştim.
dün ve bugün açıköğretim sınavlarım vardı gidemedim.boğulursa kendi tükürüğüyle diye annem ben bakamam mahvoldum elimde ölecek diye diyor.uyurken tüküğü boğazında kalıyor yada nefesi kesiliyor.normal dedi doktor küçük doğduğu için zamanla öğrenecekmiş nefes almayı.kafayı yicem ben ama kızım büyüyene kadar.

Enelcim, canım çok geçmiş olsun. Çok zor.... Allah yardımıcınız olsun. Fazla aklına getirme kötü şeyleri; düşünüp de çağırma... Allah esirger onu inşallah.

Enelim çok geçmiş olsun canım allah yardımcınız olsun . allah sana güç küvet versin canm :teselli:

Enelcim, canım çok geçmiş olsun.allah yardımcın olsun inşallah en kısa zamanda düzelir.

enelcim, canım aklına kötü şeyler getirme, Ayliz küçük doğdu ve onun getirdiği bazı problemler var ama atlatacak annesi, o ne güçlüklere dayandı da bugünlere geldi. senin için eminim çok zordur ama biraz daha sabır canım. anne kız bunlarındda üstesinden geleceksiniz :Saruboceq::teselli:

evet canım verem aşısını özel hastaneler yapmıyomuş pazartesi yani yarın sabah sağlık ocağına gitcez orda vurcaklar. yavrum yine ağlicak içim gidiyo vallaaa. hadi öptümmm

enelcim çok geçmiş olsun zor günler geçiriyorsun ama diğer zor günlerin gibi bunlarda geçecek ve sen kızına neler çektiğini anlatıp gülüyor olacaksın inş. rabbim sana sabır ve güç versin aylizede sağlık dolu uzun ömürler nasip etsin:Saruboceq:

enelim gecmis olsun canim..
siz zorlu yollari asarak geldiniz buraya.. bunlarida asacaksiniz insallah.. ayliz sandigindanda güclü..
dualarmiz sizinle.. tez zamanda hersey yoluna girer insallah
:Saruboceq::teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…