doğum yapan kasım anneleri===>>

Aylask hayırlı uğurlu olsun bebeğin..
allah sağlık sıhhat versin.bizlerede hayırlı kolay doğumlar nasip etsin inş.

Aylask ve süar;

ne kadar güzel ki Annelik duygusunu bi çoğumuzdan öne yaşadınız. Allah bebişlerinizi analı babalı, mutluluk ve sağlık içinde büyütmek nasip eder inşallah.
darısı bizlerin başına..

aylask canım bebeğin hayırlı uğurlu sağlıklı mulu olsun inşallah
gözün aydın ne güzel sen bebeğini sağlıkla kucağına aldın canım darısı başımıza

İsim--------------------Cinsiyet----------Doğum----------Bebek ismi----------Kilo----------Hafta

1. nazlımelek----------E+E----------sezeryan----------kaan & kerem
2. mmmf27--------------E--------------sezeryan----------mehmet akif------------2.150 gr----------34+2
3. ddm--------------------E+K----------sezeryan----------kayra & tuana----------E 2.780 & K2.620----------35+ 2
4. süar--------------------K--------------Sezeryan----------Zeynep
5. Aylask-----------------E-------------sezeryan-----------Yağız---------------------2.690----------------36+3

kıskandıysan sende yapsırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol:

hakkaten yaa; biz de yaparsak,
çok korkuyorum valla, ,nşallah öle bişe olmas..

ben de hiç istemiyorum. normal doğum en baştanberi hayalim. ama büyük konuşmamak lazım. hayırlısını dileyelim biz yine de..

ayy sezeyan mı amaaaan allah göstermesin

asortie aman öle deme :1shok:walla bu dönemde kuzenimde dahil kim sezeryan mı allah göstermesin dediyse mecburiyetten sezeryan oldu:çok üzgünüm:. hayırlısı olsun de daha iyi
hepimiz için inşallah hayırlı doğumlar olur ve bu döenm en favori lafım allah bi avaz da kurtarsın hepimizi inşallah :ecrin_bebek:

amin inşallah 10-15 gün kaldı bizim doğumumuzada daha dün 5 haftalıkdı üf dedim ne zaman gecer zaman ama geciymuş
allah sağlıkla kavuştursun inşallah hepimizi

İsim--------------------Cinsiyet----------Doğum----------Bebek ismi----------Kilo----------Hafta

1. nazlımelek----------E+E----------sezeryan----------kaan & kerem
2. mmmf27--------------E--------------sezeryan----------mehmet akif------------2.150 gr----------34+2
3. ddm--------------------E+K----------sezeryan----------kayra & tuana----------E 2.780 & K2.620----------35+ 2
5. Aylask-----------------E-------------sezeryan-----------Yağız---------------------2.690----------------36+3
6. merveseyy-----------E-------------- ---------------------------------------------------------- ----------- -------------------- ----------------- 37+4

iyi dilekleriniz için teşekkürler..... inşallah bir an önce tüm anne adayları sağlıkla yavrularına kavuşurlar... Asortie bende sezeryeni hiç istemiyordum ablamdan biliyorum çok ağrısı olmuştu bende 1 hafta acı çekeceğime 1 gün sancı çekerim kurtulurum diyordum ama nasip değilmiş olmadı....
ilk bir hafta canıma okundu valla hele yatıp kalkmak tam bir felaketti ama şimdi geçti Allah inşallah herkese istediği şekilde doğum yapmayı nasip eder neyse bizimki zırlamaya başladı:)

Haha ilk Kasım annesi ben olucam galiba :) Yani gerçek Kasım annesi.
Diğerleri Kasım deyip kandırdılar bizi p

Bende bu listede olmayı çok istiyorum inşallah hayırlısıyla ben ve kuzum yakında aranıza katılırız :ecrin_bebek:

İsim--------------------Cinsiyet----------Doğum----------Bebek ismi-----------------Kilo------------------Hafta-------- ---------doğum tarihi

1. nazlımelek----------E+E----------sezeryan----------kaan & kerem--------------------------------------------------------------10.10.2008
2. mmmf27--------------E--------------sezeryan----------mehmet akif------------2.150 gr------------------34+2----------------10.10.2008
3. ddm--------------------E+K----------sezeryan----------kayra & tuana-------E 2.780 & K2.620--------35+ 2--------------10.10.2008
5. Aylask-----------------E-------------sezeryan-----------Yağız------------------------2.690----------------------36+3
6. merveseyy-----------E-------------- ---------------------------------------------------------- ----------- --------------37+4

bebişlerin doğumtarihlerini de ekledim burdan devam edelim kızlar.yerimseniben

İsim--------------------Cinsiyet----------Doğum----------Bebek ismi-----------------Kilo------------------Hafta-------- ---------doğum tarihi

1. nazlımelek----------E+E----------sezeryan----------kaan & kerem--------------------------------------------------------------10.10.2008
2. mmmf27--------------E--------------sezeryan----------mehmet akif------------2.150 gr------------------34+2----------------10.10.2008
3. ddm--------------------E+K----------sezeryan----------kayra & tuana-------E 2.780 & K2.620--------35+ 2--------------10.10.2008
5. Aylask-----------------E-------------sezeryan-----------Yağız------------------------2.690----------------------36+3
6. merveseyy-----------E-------------- ---------------------------------------------------------- ----------- --------------37+4-------------13.10.2008

nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum ama benimkinide eklerseniz sevinirim 13.10.2008

1. nazlımelek----------E+E----------sezeryan----------kaan & kerem------------------------------------------------------------10.10.2008
2. mmmf27--------------E--------------sezeryan----------mehmet akif------------2.150 gr------------------34+2-----------------10.10.2008
3. ddm--------------------E+K----------sezeryan----------kayra & tuana-------E 2.780 & K2.620--------35+ 2---------------10.10.2008
4. süar--------------------K--------------Sezeryan----------Zeynep------------------------------------------------------------------------------------------
5. Aylask-----------------E-------------sezeryan-----------Yağız------------------------2.690----------------------36+3--------------13.10.2008
6. merveseyy-----------E-------------- ---------------------------------------------------------- ----------- --------------37+4--------------13.10.2008

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…