doğum yapan kasım anneleri===>>

İsim--------------------Cinsiyet----------Doğum----------Bebek ismi----------Kilo----------Hafta

1. nazlımelek----------E+E----------sezeryan----------kaan & kerem
2. mmmf27--------------E--------------sezeryan----------mehmet akif------------2.150 gr----------34+2
3. ddm--------------------E+K----------sezeryan----------kayra & tuana----------E 2.780 & K2.620----------35+ 2
4. süar--------------------K--------------Sezeryan----------Zeynep

Kızlar bugün görüştüm süar'cığımla dün gece almışlar Zeynep'imizi.... :ecrin_bebek:
Annemizin sancıları var hala genel anlamda durumu iyi... Bugün çıkıyor hastaneden... :1hug:
Ama Zeynep'imiz bugün hastanede kalacak doktor gözetiminde... Nefes alışı, kalp atışı falan kontrol altına alınacak... Zaten o yüzden dün gece acilden girdi sezeryana.... Ama yinede Zeynep'inde durumu genel anlamda iyi...

slm kızlar uzun zamandır yoktum 4 arkadaşımızda doğurmuş valla şaşırmadım desem yalan olur
rabbim sağlıcakla hepimizi kurtarsın inşallah herkesin sağlık durumu iyidir.........

escape canım demek süarda doğum yaptı
Allah sağlıkla analı babalı mutlu huzurlu bir yaşam versin minik zeynep'e
inşallah süarcımda kızıda biran evvel sağlıklarına kavuşurlar
Allah herkese kolay doğumlar sağlıklı bebekler nasip etsin

süar da bebişine kavuştu demek.kendisine ve kızına bendende bi nazar boncuğu..
maşallah..
ALLAH SAĞLIK SIHHAT VERSİN İKİSİNEDE..
sıradaki:dance:

Allah ım su duyguyu bide bana yasatsa.cok korkuyorum.az bi zamanım kaldı.kasımın 10 unda dogum tarihi.bana destek cıkın.gerci eskisi kadar korkum yok artık.cunku bebegimi kucagıma aldıgımı dusununce korku felan kalmıyo ama genede korkuyorumya.

hayırlı olsun süarın bebeğide darısı başımıza ama kaç haftadaydı ki süar

Asortie'cim yanlış bilgilendirmek istemem.. ama eğer bekleyebilseydi 8 Kasımda alınacaktı sezeryanla ama o zaman normal zamanı olmuş olacaktı... şuan azcık erken doğdu... Heyecendan sadece sağlık durumları hakkında konuştuk... diğer bilgileri sormadım bile... ama öğrenince yazarım ben...

Darısı hepimize... :1hug:

doğum yapan bütün arkadaşlarımı tebrik ederim.Allahım bebekleri ile beraber sağlıklı sıhhatli uzun ömürler geçirmelerini dilerim.
Kızlar allah nasip ederse bende 31 ekimde saat 7.00 hastanede olacağım.Sezeryan olacak.Lütfen dualarınızı esirgemeyin.Allah hepimizin yardımcısı olsun.....

ay ne guzel ya 4.dogum haberımız de gelmıs
bu kasım annıslerı mı yoksa bebıslerı mı bılmem ama cok sabırsız cıktı yaww

allah herkesın bebegıne saglık sıhhat versın
hayırlı olsun

süarda doğurmuş tebrikler
Allah analı babalı büyütür inşallah
Darısı başımıza

ya aslında kendimize kasım annesi diyoruz ama normal doğuma yani 40-41. haftaya göre..ama sezeryan olunca 15 gün öne geliyo 38. haftaya filan.. doğal olarak kasımın ilk veya 2.haftasına gelecek doğum ekime geliyo..aslında normal..

süar arkadaşımızı da tebrik ediyorum allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla.bakalım bizimkiler nezaman dökülücek:)))

hilal sende mi ekimde anne olacaksın ayy ben ne zaman anne olacağımmm

maşllah kızlar erken sezonu açtınz :))
hepiniz doğurunda sıra bize gelsin.
sağlıkla bebişlerinizi kucağınıza alın inş a.s.
(aralık anneleri)SAYGILAR...

BUDA BENİM DOĞUM HİKAYEM
arkadaşlar merhaba,
forma girip yazı yazamasamda (Bankada çalıştığım için pek mümkün olmadı daha önce aytac13 kullanıcı kodu ile birkaçkez girmişitm) hemen hemen hergün tüm yazdıklarınızı okudum bende sat'a göre 7 Kasımda doğum yapacaktım ama bebeğime Yağız'ım 13.10.2008 tarihinde kavuştum. normal doğum çok istememe rağmen vucudumda 33 haftadan sonra başlayan kaşıntılar sebebi ile (gebelik kolestazı tanısı kondu) doktorum 36+3 te bebeğimi sezeryenle almaya kara verdi 13.10 Pazartesi sabah saat 07:00 hastaneye gittik bazı tahliller için kan alındı daha sonra odaya çıkartıldım hemşireler geldi mavi önlüğü giydim bazı sorular sordular anestezi uzmanı geldi ben epidurel olmak istedim ama kolestazdan dolayı genel anestezi ile yapabileceklerini söylediler sonra sedyeye aldılar ve ameliyathaneye indim eşimde yanımda geldi ama sadece bayılana kadar yanımda durmasına izin verdiler ameliyathane çok soğuktu kollarımı falan bağladılar iş te o an çok korktum ağlamaya başladım baktım eşiminde gözleri yaşarmıştı sonra hatırladığım şey yanımda birileri nasılsın iyimisin gibi sorular soruyorlarda sonradan öğrendimki orası ayılma odası imiş ben daha ne olduğunu anlayamamıştım acaba doğum yapmışmıydım bebeğim neredeydi eşim neredeydi konuşmaya çalışıyordum ama beceremiyordum sadece ağrılarımdan dolayı inliyordum ama bebeği sorduğumu hatırlıyorum doğum yaptımmı bebeğim nerede diye sorduğumu.... (bu arada bebek doğunca eşimle birlikte yukarıya çıkarmışlar bebeği temizlemişler eşim ve ailelerimiz camekandan tüm olanları izlemişler) daha sonra benide sedye ile yukarı odama çıkartılar ve oğluşumu yanıma getirdiler emzirdim 2 gün sonra hastaneden çıktım şimdi oğlum 11 günlük 2690 gr doğdu dünya tatlısı bir şey erken doğduğu için biraz zorlanıyoruz ama sağlığı falan herşeyi yerinde......
Allah hepinize zamanında ve sağlıklı doğumlar nasip etsin...........anne olmak çok güzel bir duygu ilk günler pek birşey anlamıyorsunuz ama zaman geçtikçe içinize işliyor
sezeryenle doğum yaptım konu ile ilgili sorularınız olursa yanıtlayabilirim.....

Bu arada süarda dogum yapmış onuda tebrik ediorum ..Allah
analı babalı büyütsün bebişini ...

Tebrikler Aylask analı babalı büyütürsünüz inşallah.

bende çok kaşınmaya başladım bugünlerde 10 günüm kaldı sezaryana.

[B]Aylask çım,tebrik ederim anneliğini.
Ailesine,vatanına,milletine hayırlı bir evlat olsun inşlllah.
Allah bağışlasın yavrunu:))[/B]

fenerbahçemine84 alemsin ay sen buraya da mı geliyon takiptesin maşşallah:) evet kasım anneleri hemencecik dogurun da sıra aralık annelerine gelsin yani bizlere:) şaka bi tarafa herkese hayırlı dogumlar diliyorum kızlar..Allah sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…