doğum yapan kasım anneleri===>>

ne len bu herkes sezryan yapıooo yaaa

canım sen bu konuda iddialı konuşuyorsun ama bak nasipten öte boş.ben baştan beri normal doğum istiyordum adı üstünde NORMAL diye.ama bebğim dönmedi halen daha ters duruyor artık umudumda kalmamaya başladı bekleyeceğiz ama büyük ihtimal sezeryan olacak kasım ilk hafta yani doğumama 6 gün kala düşünüyorum.bazen şartlar gerektiriyor hem eleştirmemk lazım herkes nasıl isterse oyle yapar.

İsim--------------------Cinsiyet----------Doğum----------Bebek ismi-----------------Kilo------------------Hafta-------- ---------doğum tarihi

1. nazlımelek----------E+E----------sezeryan----------kaan & kerem------------------------------------------------------------10.10.2008:nazar:
2. mmmf27--------------E--------------sezeryan----------mehmet akif------------2.150 gr------------------34+2-----------------10.10.2008:nazar:
3. ddm--------------------E+K----------sezeryan----------kayra & tuana-------E 2.780 & K2.620--------35+ 2---------------10.10.2008:nazar:
4. süar--------------------K--------------Sezeryan----------Zeynep------------------------------------------------------------------------------------------:nazar:
5. Aylask-----------------E-------------sezeryan-----------Yağız------------------------2.690----------------------36+3--------------13.10.2008:nazar:
6. merveseyy-----------E-------------- ---------------------------------------------------------- ----------- --------------37+4--------------13.10.2008:nazar:

canım sen bu konuda iddialı konuşuyorsun ama bak nasipten öte boş.ben baştan beri normal doğum istiyordum adı üstünde NORMAL diye.ama bebğim dönmedi halen daha ters duruyor artık umudumda kalmamaya başladı bekleyeceğiz ama büyük ihtimal sezeryan olacak kasım ilk hafta yani doğumama 6 gün kala düşünüyorum.bazen şartlar gerektiriyor hem eleştirmemk lazım herkes nasıl isterse oyle yapar.

beni yanlış anladınız sanırım ben kimseyi eleştirmedim öylesine yazdığım bir yazıydınaniknanik

darısı vaktinde zamanımda bizimde başımıza inşallah dogum yapan annelere hayırlı olsun allah analı babalı büyütmeyi naip etsin

bu arada kızlar bir sorum var bebekler ultrasonda diyelim 3 kilo çıkıyo 3 kilomu doguyo benim oglum 4.300 kilo gözüküyordu 3 950 dogdu şimdi 36.5 faftalık hamileyim merak ediyorum kızımdamı beni yanılttıcak acaba

beni yanlış anladınız sanırım ben kimseyi eleştirmedim öylesine yazdığım bir yazıydınaniknanik
:roflol::roflol::roflol:
İlahi Asortie :CüvCüv::Saruboceq:Hepimiz için hayırlısı olsun.

bu arada kızlar bir sorum var bebekler ultrasonda diyelim 3 kilo çıkıyo 3 kilomu doguyo benim oglum 4.300 kilo gözüküyordu 3 950 dogdu şimdi 36.5 faftalık hamileyim merak ediyorum kızımdamı beni yanılttıcak acaba

Ya genelde ölçümlere yakın bir kiloda doğduğunu duymuştum ben.
Yani yanılma payı %10 kadar.
Ama doktorun ultrasona ne kadar hakim olduğu da çok önemli.

Ben doktorum yokken başka bir doktora görünmüştüm bebeğimi 3 hafta önde çıkarmıştı.
Tamam benim bebek 2 hafta önde gidiyor hep ama 3 haftada baya bi abartı olmuştu.

Doktorun ölçümleri tam aldıysa kızın seni yanıltmaz canım.
Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.

kızlar bugün doktora gittim nst'ye bagladılar kızımın kalp atışları normalmiş ama benim sancılarım çıktı doktor öle olunca alttan muayne etti rahimde açılma yokmuş ama yumuşamış bu gidişle senin kız gününü beklemicek her an gelebilir hazırlıklı ol artık hep yat dedi acaba sırada ben mi varım?

evet ya herkes sezercik oluyo gerci bazilari normal istiyo mecbur sezeryan oluyo ama aslinda bebegi döndermek icinde pek capa göstermiyo bence doktorlar sezeryan olur biter diyorlar benim doktorum 35 haftaya kadar dönmesse döndürmeye calisiriz demisti ve cogunuda döndürüyorlar hatta bi tane mocca diye bir sigara var ebe geliyor evine yakiyor o sigarayi dumanini ayaklarina tutuyo o da cok ise yariyo akupuktur gibiymis akupukturda yapiyorlar dönmesi icin bence care cok ama tabi bütün cabalaar dönmessede yada rahim acilmasa baska secenek yok o zaman

Heyyyyy bende geldimmm...
Daha 3 haftamız vardı ama oğluşum erken gelmeye karar verdi.
Pazartesi günü rutin kontrole gittiğimde kanamam başladı, Plasenta parçalanmış. Acil dr. sezeryana aldı. Bebişim bir miktar kan yutmuş. Doğduğunda midesini yıkamışlar. Birkaç saat sonra tekrar yıkadılar.
Allaha şükür midesinde falan kanama yokmuş. Herhangi bir başka rahatsızlık ta yok. 3 hafta erken olmasına rağmen kilo boy müthiş. Allahıma binlerce şükürler olsun...
Herkese hayırlı doğumlar......

İsim--------------------Cinsiyet----------Doğum----------Bebek ismi-----------------Kilo------------------Hafta-------- ---------doğum tarihi

1. nazlımelek----------E+E----------sezeryan----------kaan & kerem------------------------------------------------------------10.10.2008:nazar:
2. mmmf27--------------E--------------sezeryan----------mehmet akif------------2.150 gr------------------34+2-----------------10.10.2008:nazar:
3. ddm--------------------E+K----------sezeryan----------kayra & tuana-------E 2.780 & K2.620--------35+ 2---------------10.10.2008:nazar:
4. süar--------------------K--------------Sezeryan----------Zeynep------------------------------------------------------------------------------------------:nazar:
5. Aylask-----------------E-------------sezeryan-----------Yağız------------------------2.690----------------------36+3--------------13.10.2008:nazar:
6. merveseyy-----------E-------------- ---------------------------------------------------------- ----------- --------------37+4--------------13.10.2008:nazar:
7: serayy-------------E----------sezeryan------Sarp-----------3.430gr.-------- 37+3---------27.10.2008:nazar:

Heyyyyy bende geldimmm...
Daha 3 haftamız vardı ama oğluşum erken gelmeye karar verdi.
Pazartesi günü rutin kontrole gittiğimde kanamam başladı, Plasenta parçalanmış. Acil dr. sezeryana aldı. Bebişim bir miktar kan yutmuş. Doğduğunda midesini yıkamışlar. Birkaç saat sonra tekrar yıkadılar.
Allaha şükür midesinde falan kanama yokmuş. Herhangi bir başka rahatsızlık ta yok. 3 hafta erken olmasına rağmen kilo boy müthiş. Allahıma binlerce şükürler olsun...
Herkese hayırlı doğumlar......

7: serayy-------------E----------sezeryan------Sarp-----------3.430gr.-------- 37+3---------27.10.2008:nazar:

cnm hayırlı olsun allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah darısı başımıza sen epidural sezer mi oldun yoksa normal mi neler yaşadın hikayeni beklioruz müsait olduğunda:nazar::nazar::nazar:

7: serayy-------------E-----------------sezeryan------------Sarp------------------------3.430gr.------------------ 37+3-------------27.10.2008:nazar:

Seraycım gözün aydın canım,tebrikler.Analı babalı büyütürsünüz inşallah.
Ayrıca çok geçmiş olsun.

a.s.Gözün aydin seraycim..
Bebişinin ve senin iyi olmana sevindim.
Allah anali babali büyütsün.
Maşallah:nazar:

serayy gözün aydın canım
ne güzel yavruna sağlıkla kavuştun darısı başımıza canım
o minik kuzuyu doya doya kokla emi bizim yerimize
Allah analı babalı sağlık ve mutlulukla büyütmek nasip etsin

ohh çok şükür sağlıklı sıhhatli aldın yavrunu kucağına arkadaşım.rabbim bizlerede nasip etsin.kokla melek kokulu yavrunu benim için

serayy gözün aydın...Allah analı babalı büyütsün...
maşallah...3 hafta önce doğmuş olmasına rağmen kilosu normal..
darısı bizlerin başına..........

ay çoks evindim seraycım senin adına kavuştun meleğine.allah bizlere de güzel hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah

kızlar öncelikle doğum yapan annelerimizi kutluyorum hayırlı evlatlar olurlar inşallah allah uzun sağlıklı ömürler nasip etsin evlatlarınız ile birlikte şimdide benim için dua edin arkadaşlar yarında benim doğumum hepinizi çook öpüyorum caNLARIM

nozocumm hayırlı doğumlar sana.
Ne güzel yarın kavuşuyorsun yavruna.
Hadi bakalım gelince paylaşırsın doğum öykünü bizimle
Allah yardımcın olsun..canım..

nazoocum allah yardımcın olsun inşallah umarım kolaylıkla olur ve biter doğumun darısıda bütün bekleyen hamilelerin başına olsun inşallah dualarımız seninle

X