doğum yapan kasım anneleri===>>

Bravo EYLÜL oldu bu sefer .Ellerine sağlık..Bakalım daha kimler olacak o listede..Bu arada kasıma ne kaldı..Heyyt bee.Nihayet bizim listelerde oluşmaya başladı..

bana 3. çilek olcakmış gibi geliyo ama inşallah onun istediği gibi 2 hafta sonra doğurur

eylül oldu heralde bu sefer, güzel de oldu yani. teşekkür ediyoruz. eline sağlık...

inanmıyorum ya ben iki gündür siteye giremedim sorun vardı bugün açılınca bu başlığı gördüm
ve çoooook heyecanlandım
sıra bize geliyor demek
nazlımelekcim mmmfcim Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin
darısı bekleyen tüm kasım annişlerinin başına
dualarınızda bizi de unutmayın kızlar

nazlımelek ve mmmf27 tebrik ederim sizi sağlıkla büyüsün bebişleriniz... inşallah doğum hikayelerinizi ve bebişlerinizin resimlerinide görürüz kısa zamanda.

ay kızlar inanmıyorum.daha dün gibi geliyor bana.cinsiyetlerini merak edip durduk.3lü test ikli test derken 2 arkadaşımız doğum bile yaptı:sm_cool:mmmf 27 ve nazlımelek çok sevindim.allah yavrularınızla sağlıklı bir ömür nasip eylesin.darısı bizim başımıza.umarım hepimiz sağlıklı bir şekilde yavrularımıza kavuşuruz.dualarım hepimiz adına.bakalım 3. kim olacak yerimseniben bu arada nazlımelek ve mmmf bize duygularınızı iletirsiniz.öpüyorum bebişleriŞeniz

ayyy sıra bize geliyoo valla ne heyecannn. çok acayip bişey bu yaa. allahım ne kadar büyüksün. inş.hepimiz sağlıkla doğururuz bebişlerimize kavuşuruz.artık çıkmak için sabırsızlanıyo benimki. tekmelerin gerilmelerin haddi hesabı yok maşaalah sizde de öyle mi kızlar.

doğum yapan kasım anneleri.
isim ---------------------------cinsiyet---------------doğum şekli----------bebek ismi------------------------kilo --------------hafta

1 .nazlımelek-----------iki erkek------------sezeryan--------------kaan & kerem :hooray:
2. mmmf27--------------erkek----------------sezeryan------------------------------------------------- 2.150 gr-------------34+2:hooray:
3.ddm -------------------kız ve erkek -------sezeryan-------------kayra & tuana------------------erkek 2.780 & kız 2.620 -----------35+ 2:hooray:

Beni de bi heyecan sardı ki sormayın... Bebeğini kucaklayan tün arkadaşları tebrik ediyor, bebişlerine sağlıklı, bol şanslı ve uzun ömürlü bir yaşam diliyorum...

ddm de mi doğurmuş ay çok sevindim allah sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah:))sıra yavaş yavaş bize geliyooooorrrrrrr tırım tırım tırsıyorum benim nekadar vaktim var acaba???

ya kızlar ne cabuk geçti zaman öyle daha dün cinsiyetlerinin listesini yapıyoduk kalp atışlarını dinlemeye gidicez diye heyecanlanıyoduk bu gün doğumu bekliyoruz allahım hepimizi hayırlısı ile kavuştursun inşallah Benim oğlum ilk başlarda acele etti ama şimdi duruyo bakalım

hepinizle çok güzel şeyler paylaştık bu 9 ay boyunca sizleri tanıdığıma ve benimle ve diğer arkadaşlarla tüm bilgilerinizi paylaştığınız için çok teşekkür ederim sanırım bu siteden ayrılamıcam bebişlerimizle ilgili ilk anlarımızı kalp atışlarını yapılan testleri ve en önemlisi sonucu doğum anımızı paylaşıcaz sizleri çok seviyorum herkese bir kez daha çok teşekkürler:1hug:a.s.

ay asorticim pardon yaw..
ben bu başlığı hiç görmemiştim.
sağolsun julicim ve konu sorumlusu uyardılarda öle haberim oldu:)
bundan sonra buradan takip ederim..

Arkadaşlar doğum yapan arkadaşları tebrik ediyor bebişlerine sağlık diliyorum darısı bizim başımıza benim doğumda 13 kasım görünüyor ama hayırlısı günler geçtikçe heyecan artıyor. ayrıca bu konu daha da çok heyecanlandırdı

doğum yapan kasım anneleri.

isim --------------------cinsiyet-------doğum şekli-------bebek ismi-----------------kilo -----------------hafta

1 .nazlımelek--------E+E------------sezeryan----------kaan & kerem :hooray:
2. mmmf27-----------E----------------sezeryan----------mehmet akif--------------2.150 gr--------------34+2:hooray:
3.ddm -----------------E+K -----------sezeryan----------kayra & tuana-----------E 2.780&K2.620---35+ 2:hooray:

[/QUOTE]

ay ay ay kızlar bakıyorum doğuran doğurana maaşallah maaşallah :)) tüm yeni anneleri tebrik ediyorum sağlık sıhhat diliyorum Allah'tan... Darısı bizim gibi anne adaylarında; inşaallah bizlerde zamanı geldiğinde yavrularımızı kucaklarımıza alırız. Fakat ben muhtemelen son sıralarda olucam (kasım sonu)

Tüm doğum yapan arkadaşları tebrik ediyorum.
Kasım annelerinin tümüne tam zamanında ve sağlıklı doğumlar diliyorum.
İnşallah kimse erken doğurmaz, biliyorsunuz fazladan 1 saat bile anne rahminde kalmak bebişlerin ciğerleri için çok faydalı. Ben 2 gündür sancılanıyorum, karnım taş gibi ve dün gece nerdeyse hastaneye gidecektim. Canım çok yanıyor. Çok da korkuyorum. Eşim yurtdışında ve 4 kasımda gelecek. Doğum 14 kasım gözüküyor, umarım ters bişey olmaz. Yalnızken sorun çıkacak diye ödüm kopuyor.

Herkese tam zamanında ve sağlıkla doğum yapmasını diliyorum, kendinize iyi bakın...

kızlar bugün müthiş bir bel ağrısıyla uyandım.şu an geçti.arada adet sancısı gibi de oluyor.ama şimdilik geçiyor.yalancı doğum ağrısı mıdır?yoksa yavaş yavaş doğumun yaklaştığının belirtisi mi?henüz 36+2 haftalık bebeğim.ay çantamı da henüz hazırlamadım:bbo:sürpriz yapıp gelir mi dersiniz?:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…