Doğum yapan 2009 ocak anneleri

oyyy maşallahhhh allahım ananalı babalı buyumeyı nasıp etsın rabbım nazalardan korusun mınık ezgımızı

ohhh maşallah patikli patikli.sağlıkla büyüsün inşallah süslü ezgimiz..

maşallah maşallah 41,5kere maşallah Allah analı babalı büyütsün sağlıkla inşallah cimcimeyi:)

teyzecik teşekkür ederiz, öp o şekeri bizim için.nasıl derya iyimi, doğumu kolay oldu mu

epidural yaptılar, gece 11de başlamış sancıları ama bize haber vermemişler. sabah 5te eniştem aradı biz gittikten 1 buçuk saat sora doğdu. ablam çok iyi biraz yorgun, biraz ağrısı var ama o mutluluk için herşeye değer sanırım. gerçekten zaman hem onun için hem bizim için çok zor geçti.
bebeğimiz biraz anneye düşkün. kimsenin kucağında durmuyo sadece annesinin kucağında sakinleşiyor. ablamın aklı sizdeydi size haber vermek istiyordu şimdi evde yatıyo onun yerine ben haber veriyim dedim. İnşallah Allah hepinize sağlıklı sıhhatli bebekler nasip eder. Hepinizin bebekleri analı babalı büyüsün.

canım benim teşekkür ederiz, normal doğuran kimse yoktu, ablan cesur çıktı, ona da selamlarımızı söyle.Allah bağışlasın hepimize o günleri göstersin

evet gerçekten çok cesur çıktı :)
söylerim tabi aleyküm selam

Çok teşekkür ederiz canım resimlerini paylaştığın için. İnşallah marsgımızda bir an önce aramıza gelir.Minik ezgisiyle güzel günler geçirsin inşallah.
Oy canım benim nasıl suratsız çıkmış resimlerinde, maşallah maşallah. Annesi onu süsleyip süsleyip resimlerini bizimle paylaşacaktır, aldığı o elbiselerin hepsini minik ezginin üstünde görmek istiyoruz artıkınnn:))))

Aman aman Maşallah Allah analı babalı büyütsün inşallah.

Deryacım 41 kere maşallahminik ezi çok güzel,tatlı Allah analı babalı sağlıklı büyütmek nasip etsin :Saruboceq:cesaretinden dolayı ayrıca tebrik ederimkaydirigubbakcemile5ezginin ayakkabılarıda ben burdayım diyokaydirigubbakcemile3

oy oy oy masallah marsg cim Allah anali babali saglikla buyutmek nasip etsin insallah yavrunu....tebrikler....
darisi basima benim inattci keci bana cok sanci cektiriyor ama ne zaman gelecek bilmiyorum......

marsg canım maşallah bebişine çok tatlı allah analı babalı büyütsün inşallah sanada çok geçmiş olsun canım

kaydirigubbakcemile3ohhh maşallahh marsg gözün aydın Allah nazarlardan saklasın... minik ezgimizde çok süslüymüş ayakkabı bile giymiş kulübün en şık bebeği ilan ediyorumhihoyyyt....

kizlar bende dogum yaptim 1.1.2009 saat 01.28 de oglum sezeryanle 37. haftada geldi 3260 gr. 51 cm.

doğum yapan tüm annelerimizi tebrik ediyorum,
Allah kuzularından hiç ayırmasın inşallah!

Cidycim gözün aydın canım.Bebişine de allah uzun ömür versin, mutlu sağlıklı günler geçiririsiniz inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…