Doğum sonrası kilolarımız ne durumda:)) ???

hehehehehh sorma yaaa sütle dolunca baya tombullaşıyo memeler.evde ince sutyenlerden kullanıyorum ama işe gelirken destekli sütyenlerden takıyorum napim diğer sütyenler baya büyük gözteriyo bunlar yi,ne toplu gösteriyo nede olsa,,e bide göğüs pedi de var o da ek :)

kıslar ben kiloları koyverdim gari.. bugün bi müşterim yine hamilemisiniz diye sordu. güldüm hayır dedim... ağlancek halime gülüyorum ya....

gizemcim, senin şu anki kilon benim hamile kaldığımki kilomdan bile 2 kg düşük...bence gayet iyisin..maşallah..
ben 68 kg oldum şu an..işe başlayalı 2 kg vermişim...
öyle yorgun ve uykusuz kalıyorum ki..eve öğlen süt için gelip gidiyorum o da çok etkili oldu kilo vermemde..inşallah bu şekilde devam eder..kuzenlerim iki gün önce bana kilo vermişsin dediler inanmadım yok canım yorgunum ondan öyle görünüyorum dedim..
eve gelince tartıya bir çıktım 3,5 ay sonunda 68i gördüm nihayet..69-70 arası gelip gidiyordum..​

benden 1 kilo daha gitti. 64 oldum geriye kaldı 9 kilo.hihoyyythihoyyythihoyyyt yaseminciğim koşu bandı ne durumda üstüne çıkan varmı ben tatilden geldim geleli çıkmadım. araya soğukluk girdi bi çıksam gelicek gerisi. gaz verin banaya eşim satıcam onu alıcısı var deyip duruyorklava:

ridacığım çok sevindim yahihoyyythihoyyythihoyyyt tutabilene şu ramazan çok büyük nimet valla kilolarda vesileyle gider yavaş yavaş. nasıl tutabiliyormusun canım hala?

tubacım ara sıra yürüyorum ben yine ama çoğu zaman çıkamıyorum üstünee.yorgun oluyorum ramazan olmasa yemek telaşı olmasa yaparımda eve gel çocuklar yemek derken saat 10 oluyo

doğru canım koşu bandına çıkmaktan beter oluyorsun zaten. sende verirsin bu koşuşturmalara kiloların hepsini canım merak etme. benim yengemde işe başlayınca veriyordu kiloları çünki

1 haftadır sağ böbreğim ağrıo dün doktora gittim doktor hamilemisin dedi sendemi bee doktorcum hayır dedim doğdu 3,5 ay önce güya bende göbeğim biraz indi diye sevinmiştim sonra muayne için yatırdı beni karnıma baktı yine yok dedi kesin içerde bi tane daha varr aman yaaa

kardelencim keşke öyle olsa kilo kaldı doğum öncesine benim ama zaten kiloyum onları versemde.öğlen koştur koştur eve gidiyorum merti emzir.süt sağ.mahmudla ilgilen derken son kalan bikaç dk kahvaltı tarzı atıştırıyorum.öğleden sonrada iş çıkışı vakit kalırsa yine atıştırmaya çalışıyorum sütüm kesilmesin diye..akşam ama sanki ben oruç tutuyorum ne biçim yiyorum yaaaa ( benim diyet yapmam için evde herkesin diyet yapması lazım gözümün öünde bişey olmucak .))))

ridacığım çok sevindim yahihoyyythihoyyythihoyyyt tutabilene şu ramazan çok büyük nimet valla kilolarda vesileyle gider yavaş yavaş. nasıl tutabiliyormusun canım hala?

kardelencim Allah kabul ederse tutuyorum, bu sabah bi baş dönmesi yaşadım..işe gelmeyi düşünmüyordum ama kendimi biraz iyi hissedince çıktım evden..sanırım artık ağır geliyor..uykusuzluk ve yorgunluktan bitap düşüyorum..aslında oruç beni rahatsız etmiyor..sadece susuyorum..orucumu 250cc lik 3 bardak suyla açıyorum..daha da aralarda içmeye devam ediyorum...bir ohhh çekiyorum ki sormayın..su gibisi yokkk Rabbim diyorum ne güzel yaratmışsın..çok şükür...:Saruboceq:
kardelencim, bakalım daha da kilo verebilecek miyimmm​

Yok canım... bebişim bi büyüsün teyzesi ikinciye zaman var

yasemincim ben oruç olmasam inan çok yerdim..akşamları bile bir dilim ekmek yemiyorum..suyla doyuyorum...gerçi bu akşam yedim biraz..sahurda annem gözleme yapıp getiriyor saat 4 gibi..5 e kadar bir taneyi eşimle ikimiz bitiremedik..(ama baya büyüktü) :))

Canım peki sütün nasıl azalma varmı oruç tuttuğundan beri bende düşünüyorum ama çok korkuyorum Ecrin' anne sütünden başka bişey vermiyorum ama bide ben emzirince tatlı bişey yemezsem başiım dönüo bide sağlığımdam olurum

sizler emzirmiyor musunuz yada emzirirken oruç tutuluyor mu?

çoğumuz emziriyoruz ama ben tutamıyorum oruç tutanlar var elbette emzirirken oruç tutulur neden tutulmasın?ben işe başladım evde olamıcam için tutmadım bu yıl geçen yıl merte hamileyken:CüvCüv: tuttum

Kizlar bende kilo verdim saniyorum ama korkudan hic tartilmiyorum....Orucluyken spora sabah yerine iftardan sonra gidiyorum..SaaT 10DAN 12 YE KADAR SPOR YAPIP GELIP sahuru hazirliyorum.Sahurda her aksam bol bol meyva yiyorum cogunlukla karpuz ve 1dilim peynir ekmek kullanamiyorum.Bakalim ramazanla bir kilo verebilecekmiyim.
Gizemcim supersin.Suan o kilolarin hayalini bile kuramiyorum senağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…