Doğum sonrası kilolarımız ne durumda:)) ???

62 kilo ile hamile kaldım
73 kilo ile doğuma girdim
Doğum sonrası kilom 65 idi
Ama süt olsun diye yedimde yedim
(İlk haftalarda sütüm fazla yoktu telaşa kapıldım
şekerli gıdalardan nefret ederim ama görseniz
can havliyle şekerli sütler, şerbetler, kompostlar vs.
şimdiki aklım olsa tabiki bu kadar yüklenmezdim
ama iş işten geçti)
Şimdiler de 70 kiloyum ya çıldırıyorum
Nasıl vercez bu fazla kilolarııı

afiyet şeker olsun bacım ölenle olana çare yok malesef beklicen sende bizle beraber ufuktaki o güzel günleri:a015:

kızlar kilo vermesi iyide vücut mafoluyo ya herkes diyoki böyle kilo alınca daha güzel olmuşum.ama ben kendimi beğenmiyorum tamam yüzden çirkinleşiyorum ama başka yerlerim koca bi göbek ve basenler. hem adamlarda pek hoşlanmıyolar göbekten

ahh o göbek yokmu o göbek hele bide göğüsler kocaman hiç bişey giyemiyorum eşim de sürekli göbeğime bakıyo ayy çok fena dio yaa insan azcık moral verir ben onu ilk tanıdığımda koca bi göbeği vardı şimdi onun ki gitti bana geldi ama ben onla hiç dalga geçmemiştim. Göğüslerimde sütten çok büyüdüğü için iki bisküi alıp geliyorum süt içicem dio birinden ecrin birinden ben.. Bazen zoruma gidio bazen aldırış etmiyorum ama demese öyle daha iyi olur. Bir gün zayıflayıp eski canan olduğumda ortalığın tozunu attırıcam o zaman da ben dalga geçicem çünkü onun göbeği tekrar çıkmaya başladı :))

valla ben aranızdaki en sıska anneyim heralde -tatlicadiarzu- bende kilom kalsın diye uğrştım ama hamile kaldığım kiloma geri döndüm yani 48 :a015: hala geceleri kalktığımda bişeyler yiyorum buzdolabının önüne geçip ama nafile...zaten 58 le doğuma girdim 2 ayda 48 oldum :kızgın: keşke bendede kilo kalsaydı..görenler çocuğum değil kardeşim sanacak sırnaşık şey

Bizi görende 2. doğurcaz sanıyo nasıl olcak. Eyy yumurtaya can veren allahım sen nelere kadirsin

iş yerinde beni görmeye geliyorlar..bebeğimi filan sormak için..aynen duruyorsun hiç gitmemiş diyorlar
canım sıkılıyor..

Bizi görende 2. doğurcaz sanıyo nasıl olcak. Eyy yumurtaya can veren allahım sen nelere kadirsin

Canancim cok komiksin yaaaa...Dogru soyluyorsun,giyecek biseyim klamayinca bende hamileyken gidigim gobegi lastikli kotumu giydim .esim hemen cikarttirdi ne oooo yeni bebek mi geliyo.Klasin ben istemem dedi.Bu adam oldurecek beni ,sanki bne istiyomuusm gibiii

:sm_cool: kızlar sabah tartıldım 66 kiloya düşmüşüm gözlerime inanamadım :dance: :teytey: :dance:

ohh saadetcim ne güzel yaa keşke bende 66 olabilsem...hamile kalmadan önceki kiloma 2 kilom var ama yine 15 kilo fazlam var 10 kilo bile versem çok iyi.belki bakıcı,kreş,2 çocuk,ev işi,iş işi :)) beni biraz eritir :)))

keşke benimde sütüm olsaydı bende kızımı emzirseydim de 70 kilo larda olsaydım varsaydım...:nazar: senağlama

Emzirerek kilo verildiğini kim söylemişse poposundan uydurmuş bence..Güya emziren anne her ay 3 kilo verirmiş..Ben niye veremiyorum yahuu..Zorla çıkaracaklar beni koşu bandının tepesine. Nasıl gidecek bu 15 kilo ya..Offf offff....:mymeka:

keşke benimde sütüm olsaydı bende kızımı emzirseydim de 70 kilo larda olsaydım varsaydım...:nazar: senağlama

seni çok iyi anlıyom çünnkü uzun süre mücadele etttim süt için içim çok yandı sütüm az yavrum aç diye üzülme arkadaşım :teselli:
burada 56 kiloya düştüm 4 kilo fazlam var göbeğim hala var ama eski kıyafetlerimin nerdeyse tümüne giriyorum ama takımlarımın üstü dar oluyo gögüsten ötürü:lepi:

Bugün anneme geldim annem göbeğime acayip takıktı ayy canan çok fena diye diye bende en son giderken anne bidahaki sefer böle görmicen demiştim sankim içime doğmuş bende biraz göbeğim indi gibi hissediyordum ama görmek istediğim gibi bakıyorum gibi gelmişti ama annem bugün gittiğini söyledi bi mutlu oldum ki sormayım hızla tartıya çıktım heralde bi 57-58 olmuşumdur die ama halen 60 da duruyorum ama dediğim gbi göbek gitti biraz allahıma şükür bende geçen yaz giydiklerimin bazılarını giyiyorum ama bu göğüsler hakikaten işi bozuyo Merak ettiğim bişey var acaba göğüsler eski haline küçüklüğüne geri dönüyomu yoksa hep böle ayraniç gibimi kalcaz

hehehehhe canancım ayraniç ne kız :))) merak etme tatlım eski hali değilsede biraz sarkmış haline geri dönüyo memişler :)

yasemincim sütaşın reklamından esinlenmiş canan. İş yerindeki arkadaşlarım ben süt sağmaya giderken arkamdan möö diyolar :)))))

bu arada benimde 7 kilom kaldı doğumdan önceki halime dönmem için.

kavuşmuyor düğmeler..... tombil tombil meeemeeeeler tombil tombil meeemeleeeer.... tey tey tey.... :teytey::teytey::teytey:

valla kızlar ii gidiyosunuz eski kıyfaetler oluyomuş benim göğsüm yok hiç fazla büyümedi daha doğrusu hiç büyümedi ama ben eski kıyafetlerimi giyemiyorum bacaklarım çok kalınlaştı ordan yukarı çıkamıyor eteklerim:KK43:( galiba bende umut yok 62 61 63 değişiyo

X