Doğum sonrası kilolarımız ne durumda:)) ???

parafinli korseyi bana da bi anlatın işe yarıyomu??rida gibi bende çalışcam için fazla takamamki?napıyo terletiyomu?mert kucağımda yazamıyorum ki offf kaynanamın yüzünden kucakta durmak istiyo bunu nasıl unutcaksak

elifcim (mercan) parafinli korse kullandığını biliyorum..nasıl kilo verebiliyor musun...ben de kullanmaya çalışıyorum..havalar aşırı sıcak..korse kalın olduğu için de iş yerinde giyinemiyorum..eve gittiğimde saat 6 yı buluyor..o saatten sonra giyiniyorum 11 e kadar sonra yatıp uyuyorum..bu arada işe başlayalı hem çok ter atıyorum hem de git gel 45 dk yol yürüyorum toplam 15 er dk.dan..bakalım 68 i ne zaman görecem 3 aydır en az 69 dum. doğum öncesine dönmem için 15 kg var..evlendiğimde 53 kg idim..ama idealim 55 kilo olabilmek bu bile bana fazlasıyla yeter...daha sonra bakarız..buna ulaşmak benim için bir ÜTOPYA gibi geliyor..

Canim korseyi kullanmaya baslayali henuz 3gun oldu..Umutla bekliyorum...Bunun yaninda spor yapiyorum.Suan 2 kilo kaybetmis gorunsemd ebunun su oldugunu biliyorum.Gerrcek kilo kaybi 1hafta sonra baslar .Ridacim korseyi duzenli 3ay giymen gerekiyor ve ilk 1ayda kilo kaybi balsiyormus.Yakinimda kullananlar memnun diye bende aldim .KK dan da arastirmistim iyi duyumlar aldim umarim ise yarar..

yüzüğüm oluyo tabi bu 2.alyans ilkinin parmağıma girmesi için 20 kilo vermem lazım:1shok: kocam baktı alyans takmıyorum bi tane daha aldı -tatlicadiarzu- şimdide takmayı unuttum aklıma gelmişken bulayımda takayım alışmam lazımsırnaşık şey

kilo durumumum şu şekilde mercancım 60 kiloyla evlendim 5 yıl önceydi ilk gebeliğimden sonraki kilom 75 di merte hamile kaldğımda 77 dim:bbo:20 kilo aldım 87yle doğumdan çıktım şuan 79 civarı 79.560 gibilaelaelaelaelae baştaki rakamın 7 olması bile güzel benim için 65 olmak istiyorum çokmuşeyu istiyorum kibenneyaptımki

koşu bandında 25-30 dk en fazla durutyorum koşmuyorum koşamıyoruuummmmmkafamçokkarıştı mercancım diyet kola iç sende bırak normal kolayı..benim eşim öyle şakalar yapsa alınırım yaaaben ona pırlannttaaaa gibi 2 evlat vermişim kolysa o versin zaten oda benimle baya kilo aldı

Yasemincim dogtu souluyorsun.Ne yapayim gulu seven dikenine katlaniyor...Esim uzun yillar burada aile ortamindan kopuk yasamis.15 yildan sonra amerikali gibi olmus..Soguk amerikan esprilerine gulebiliyor ,bende aval aval bakiyorum kafamçokkarıştı
Bende turkiye de olsam gidip hemen degistiricem ,sirf agzina laf vermemek icin :jeyyar:
Canim bende hic kosamiyorum ama 25 dk cok hizli bir yuruyus,.20 dk bisiklet,15-20 dk tirmanam bandina cikiyorum....Sonra zaten canim cikmis olark eve donuyorum....Henuz mekik falan yapamiyorum,dikislerim hala zorlayinca aciyor...

parafinli korseyi bana da bi anlatın işe yarıyomu??rida gibi bende çalışcam için fazla takamamki?napıyo terletiyomu?mert kucağımda yazamıyorum ki offf kaynanamın yüzünden kucakta durmak istiyo bunu nasıl unutcaksak

Yasemincim ben cok zaman one termal sort kullanmistim ,cok kotu terletiyordu ve ici yapisan bir lastikti tum vucuda yapisinca o islaklikla beraber allerji yapmisti.Ustelik tuhaf br kokusu vardi.Giyip azicik bile hareket etsem islaklik uste cikiyor,insani rezil ediyordu...
Bunda o kadar kalin olmasina ragmen terleme yapmiyor...Parafinli korse deyince ben iicn de krem gibi bisey var sandim ama hic bisey yok...Yinede mucizw beklemeyirum ama ise yarayacagini dusunuyorum.Gunde 8 saat giymen sart,Aksam is cikisi yatana kadra giyebilirsin

mercancım tam 79 kg olmuşummm yani toplamda 18 kilo gitmiş

Arkadasim tebrik ediyorum.Emziren anne neinde sonunda veriyormus.Tamam ebru salli olmak niyetinde degilim :roflol: ama su an 70li kilolar bile super.....Mercandan sonra tam 70 kiloydum .Tartida gorunce gozlerim yerinden firlamisti ..simdi mumla ariyorum o gunleri :eek:klava:

Arkadasim tebrik ediyorum.Emziren anne neinde sonunda veriyormus.Tamam ebru salli olmak niyetinde degilim :roflol: ama su an 70li kilolar bile super.....Mercandan sonra tam 70 kiloydum .Tartida gorunce gozlerim yerinden firlamisti ..simdi mumla ariyorum o gunleri :eek:klava:

evet canım ya aynen 70 li kilolar bile güzel :teselli: görümcemin oğlu yanımda kalıyor gitmiş 2,5 kola almış gelmiş sen iç ben içmem dedimsırnaşık şey diyet kola olsa içerdim cips dondurma alıyo onların hepsini sen yicen dedim:roflol: nasıl yeyim yenge diyo:bbo:hayatım sen iyi spor yapıyorsun bu gidişle kaparsın 500 doları:hooray:

Bu ara çok terliyorum dedim baya bi kilo vermişimdir ama 1 kilo bile vermemişim senağlama eski kotumun içine giriyorum ama halen yüzüğüm parmağıma olmuyo :1shok: :1shok:

10 gün sonra işe başlıcam giycek kıyafetim bile yok bu kiloların gitmesi lazım.pis bi göbek var hiç öle göbeğim olmamıştı kilolu olmama rağmen oturunca elle tamamen kavranabiliyo acaba daha tam karnımız doğumdan sonra çekilmedimi acaba?

of ya kızlar bendedekilo var 43 le hamile kaldım 66 le dogum yaptım 60 ile hastaneden cıktım şu an 57 kiloyum 3 ayda 3 kilo ne kadra cok dimi ama emziriyorum diye yiyorumda ,bayramdan sonra işe baslayacam bakalım o zmana kadra vermeliyim asıl sorun göbek kaldı herkes hamilemisin diyoooooo yaaaaa cok bozuluyom ,ama ramazanda rejim yapacam göbegimide streçle saracam bakalım ne olacak

10 gün sonra işe başlıcam giycek kıyafetim bile yok bu kiloların gitmesi lazım.pis bi göbek var hiç öle göbeğim olmamıştı kilolu olmama rağmen oturunca elle tamamen kavranabiliyo acaba daha tam karnımız doğumdan sonra çekilmedimi acaba?

Dogumdan sonra cekmedigi gibi cekecegide yok.Kremler falanda fasarya,surduk catlak olmasin diye,catlak oldu,surduk dogum sonrasi toplasin diye,toparlanma falan olmadi,,:eek:klava:

ben krem mrem sürmedim onların hiç bir faydası yok tamamen yapıyla alakalı benim karnımda var sadece çatlak izi başka bi yerde yok bazılarının her yerinde oluyo.ama göbek baya kötü ayaktayken aşağısıyla! olan irtibat hala kesik :) görünmüyo

Ben o çatlak olmasın diye olan kremden bol bol sürdüm hamileliğimde hiç çatlağım yoktu hastaneye yattığım gece suni sancı verildiğinde acaip şiştim 2 gün sonda bi baktım kalçalarımda çatlak vardı ama karnımda yok allahtan bide göğüslerim onlarda sütten oldu :KK43:(

uzun bi aradan sonra hatta doğumdan sonra benim kocişle ilk defa başbaşa akşam yemeği yedik yemek koymak için kalktığımda baktım göbişime bakıo ne oldu dedim nie öle dikkatle bakıyorsun sanki dio ecrinin kardeşi içerdeymiş gibi görünüyormuşum eeeee sende bunu diosan aşkım ben ne yapim aman dio ben böle dedim die rejim yapma bende dedim sadece ben deil herkes böle 1 senede anca eski halime gelirmişim dedim alaylı bi şekilde güldü... ama böle moral vermezsen ben rejim yaparım yapmıcamı bilio yaa ben kızıma kıyabilirmiyim sadece onun için meleğim için

canancım bende diyet yapmıyorum ama yediklerime dikkat ediyorum sende bu şekilde yapabilirsin abur cubur ve kalorili şeyler yemeden tabiki sebze meyve et bunları yiyorum tatlıdan uzak duruyorum sütümde oluyor maşşallah bol bol su içiyorum meyve suyu aslında yayarlı olan herşeyi yiyorum kiloda veriyorum .)

Ben tatlıdan uzak duramıyorum çünkü emzirdikten sonra canım tatlı bişeyler yemek istiyo yemezsem başım dönüyo mecbur yiyorum aslında çok kilom yok 60 kiloyum göbeğim biraaz gitse hiç sorun yok.. 10 kilo fazlam var zaten 52 ile hamile kalmıştım

Doğumdan sonra ilk defa dün akşam kocacımla dışarı çıktık aradı beni hazırlan die ben uçtum tabi hihoyyyt bi sevinç hazırlandım kuzumuda ilk defa bıraktım bensiz kaldı ama çok uzun bi zaman değil sadece 1,5 saat uyutmuştum da zaten neyse kociş geldi aldı beni asansörde yine göbişime baktı eyvah yaa dio çok fena görünüyo :teselli: artık beni beğenmiyo yanında da böle göbekli biiryle dolaşmaktan zevk almıyo galiba :1no2: ama ne yapim ben çokmu memnunum göbeğimden dolayı istediğim gibi giyinemiyorum ama çok dert etmiyorum ama o böle diyince kafayı yiyorum Çok üzgünüm çoook

Ben 69 kg oldum..dün gelen misafirlerden biri sen 80 gibi görünüyorsun dedi bana biliyor musunuz?nasıl moralim bozuldu anlatamam..benim de fazla göbek yok yani düz duruyor...(sayılır)
kalçalarda çok var, yanlara doğru genişlemiş vaziyetteyim belim ince duruyor ama bu da hiç işe yaramıyor..

ilk doğumdan sonra 10 kilo kaldı üzerimde 9 ay boyunca vitamin,demir ve kalsiyum ilacı kullandım çoook kilo aldım oğlum 7 yaşında veremedim 10 kiloyu şimdi tekrar hamileyim.

X